ידידותית לנרתיק – האמנם ?

מונו-פותים מהלוגינה בסיכול רגליים 

מאת:  נילי דור- האלה      

עוד ב"הדרך למעלה":

חרם, רחם, מחר - נילי דור האלה

"לגעת אישה"

בריאות נפשית ופיזית

סגנון ואיכות חיים

טיפים

 

 

 האם יש לי תקווה לעתיד?

פצצות מתקתקות

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

מונולוגים מהואגינה - אני מעריצה נלהבת של המחזה, ההצגה, הרעיון, השחקניות וכל מה שתרצו – בקיצור "ידידותית לנרתיק" פאר אקסלנס – עם כל המשתמע מכך.

 

השחקניות, נשים יקרות, אמיצות, שלקחו על עצמן לעשות מעשה ואגינלי אורגינלי. לשים את הואגינה על מפת העולם – שהרי כל העולם במה.

 

ואגינה אחר ואגינה מוצגת על ידי השחקניות המוכשרות. הואגינה הצעירה והזקנה, השעירה והקרחת, הפגועה והמאושרת, המינית והאימהית, המכווצת והפתוחה לרווחה, הביישנית והמוחצנת, הנאהבת והנאנסת,....

 

השחקניות שרות ואגינה, מלבישות ואגינה, מדברות בשפת הואגינה, מדיפות ריח של ואגינה, נוטפות נוזלי ואגינה, פותחות את הואגינה לדיון ציבורי, גונחות מתוך הואגינה, מבכות את סבלה של הואגינה, בקיצור – רק על הואגינה לדבר ידעתן – ורחב עולמכן כעולם הואגינה! ועל כך, באמת תבוא הברכה. על התעוזה להוציא את הואגינה לאוויר כל העולם ואשתו!

 

אבל יש משהו אחד שלא מרפה ממני מאז שחזיתי בהצגה לראשונה, שהתעורר שוב לאחרונה, כאשר הקרינו בטלביזיה את הצגת היחיד של אווה – יוצרת , מחזאית ושחקנית – ומעל הכל אישה - בחסד עליון.

 

ובכן, הפלא ופלא, לאורך כל המופע וזה כבר לא צירוף מקרים תסכימו איתי, כי כל השחקניות מופיעות באותו האופן - השחקניות יושבות על הבמה, יפות, עוצמתיות, נשיות, סקסיות, ו-מסכלות את הרגליים!!!

 

ואני תוהה, מה חושבת הואגינה במהלך ההצגה? מה היא לובשת? כיצד מרגישה אותה ואגינה, סגורה, מכווצת, חסרת אוויר לנשימה, מוסתרת, נעלמת כשאי שם למעלה הפה לא מפסיק לדבר בשם החופש והדרור והפות נסתמת לה מבלי משים לב בשפת הגוף ....

 

אז נשים יקרות,

un-cross your legs

And let my vagina go !!!!

 

שלכן,

נילי דור האלה

© כל הזכויות שמורות לנילי דור האלה

 ____________________ 

כתבה: נילי דור האלה

מנחת קבוצות ומטפלת גופנפש

 טיפולים פרטניים המלווים המשלבים דמיון מודרך, תהליכי יצירה, עיסוי הוליסטי, ועבודה ייחודית של מגע בטוח עם נפגעות אלימות.

 למעונייניות בסדנה על המיניות הנשית:

נשים מפט-פה-פות – סדנא חוויתית וידידותית לנרתיק

  לפרטים נוספים: 8323708 – 04  או 807027 – 058

niwiboom@netvision.net.il

 

  תגובות של גולשות                                        שילחי לנו תגובה
 

 

לנילי דור-האלה

קראתי באהבה את רשימתך על הואגינה.

הסתירות הפנימיות שלנו הן עמוקות מנשוא. המשוחררת בנשים מעוגנת היטב במחוזות ילדותה וההטמעות הפטריאכליות הנוקשות שהוטמעו בה מלידתה. ככל שאנחנו גוזרות יותר חוטים שמחברים אותנו "לשם" – למקום בו עלינו לסגור את הרגליים כדי שרכושו של הגבר לא יגלה פניו לגברים אחרים, המקום בו הואגינה שלנו היא רכוש וטריטוריה והקודקס ה"מוסרי" נועד להוות גדר גבול, המקום בו אנחנו נשאיות וטו לא של מה שאינו שייך לנו, כי אנחנו לא שייכות לנו  as a whole – ככל שיותר חוטים ניתקים אנחנו מגלות כמה עוד יש וכמה נקשרים מחדש במקומות הכי פחות צפויים.

דוגמה נפלאה לאמביוולנטיות הזו באה לידי ביטוי באמירה של מנהלת פורום פמיניסטי(!) על רשימה שלי על הואגינה – היא התייחסה אלי בזלזול פטרוני כאל מי ש"פוערת את הכוס שלה מול פני כל עם ישראל". קל היה לי לפטור את האמירה הזו כקנאה, טיפשות או צביעות אולם היא מורכבת מזה – היא האמביוולנטיות של מי שהיא נוף מולדתה אולם כבר איננה נוף מולדתה. האמביוולנטיות של הסדר הישן והדכאני שחי ורוחש עמוק בתוך נשות הסדר החדש, ולא כולנו יכולות להכיל את הסתירה הפנימית הזו. אשרי מי שיכולות להכיל ואשרי מי שיכולות לשוחח עם הואגינה בשיכול רגליים. אני שולחת חום וחיזוקים לכל הנשים שבדרך, בין לבין. מסלול המודעות עובר דרך קריאת חומרים כגון זה שלך ותודה, לכן, שפרסמת אותו.  

 

חנה בית הלחמי

ע. משנה

 
____________________________________________________