"טרמינל" - העניין שלך בתרבות ואמנות

 

מאת: "הדרך למעלה"

 

עוד אמנות:

טניה פרמינגר

פרוייקט רשת

אישה מן הסרטים

צילומי משפחות

תצ"א עזה - רגע לפני

ביבר הזכוכית 

החיים בגובה מטר שלושים

אפשר היה לראות הכל

 אימהות ואמנות - עליזה אורבך

האישה שאהבה יותר מדי

ורושקה - האלילה הבלתי נראית

אולי תכתבי כרגע שיר ישר?

עוד:

לייף סטייל

"אין חדש תחת השמש"

אחותי וירג'יניה

לכל סיר יש מכסה!

גפילטע יפני

הנחיות להמשך טיפול

טסטוסטרון

להוריד את הפיוזים

דרכים להרפייה

נשים מצליחות מתמודדות עם

 לחצים

 

 ארכיון מאמרים

  בריאות

 כל הטיפים

  סגנון חיים

  יעוץ

  כיתבי לנו

 

עורכת ראשית: רחל סוקמן

שלמה המלך 1 ,תל-אביב 64377  טלפקס: 5254191 –03

rakele@netvision.net.il     http://www.officeintelavivgallery.com

 

'טרמינל' הנו כתב עת דו-לשוני לאמנות המאה ה-21 (עברית-אנגלית), הרואה אור מאז ינואר 1996 וחותר לשמש מקור מידע עדכני על המתרחש בשדה האמנות בארץ ובעולם. כתב העת מציע סיקור שוטף על תערוכות ואירועים ייחודיים בשדה האמנות המקומי והבינלאומי; חשיפה לאמנים ישראלים צעירים ובוגרים במסגרת המדורים "במה" ו"דפי אמן". מאפשר חשיפה לאמנים ערבים ופלסטינים במסגרת המדור "קו תפר". נותן ביטוי ל-"אמנים כותבים",  "אדריכלות", "מוזיאונים חדשים ומתחדשים" ראיונות עם אוצרי תערוכות בינלאומיות; "טרמינל" גם מאפשר הצצה על הנעשה בתוך כותלי הסטודיו של אמנים אנונימיים לחלוטין וכן אמנים ידועי שם ובמרכז השיח האמנותי.  מה שקובע את הופעתם במגזין הוא תחום העניין ואיכות עבודתם ולא יחסי הציבור או מעמדם בקרב האוצרים והממסד.

 

"טרמינל" הנו חלון הראווה היחידי לאמנות ישראלית בחו"ל, זכה בהוקרה של טובי המוזיאונים בעולם. הסימן הברור לכך הוא בחירתו בשנת 2000, להיות מוצג בתערוכה בינלאומית בטוקיו, בחברה אליטיסטית של 20 מטובי  כתבי העת  לאמנות בעולם.  כמו כן זכה טרמינל בשנת 2004 בפרס העיצוב מטעם האגודה למעצבים  בישראל.

 

'טרמינל' יוצא לאור 3 פעמים בשנה ונשלח לתפוצת מנויים, כמו כן  מופץ ברשת 'סטימצקי' ובחנויות מוזיאונים לאמנות בארץ ובחו"ל.  בין השאר במוזיאון Tate Modern    בלונדון, במוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק ה- MOMA, במוזיאון Watari-Um  בטוקיו, במוזיאון לאמנות מודרנית של העיר פריז וכן נמצא בספריות לאמנות ברחבי אירופה, ארצות הברית ובריטניה.

 

במערכת הראשונה השתתפו: פרופ' יורם אורון, אירית חמו, יהודית סספורטס, יונה פישר, גבי קלזמר, אוסנת רבינוביץ.   רחל סוקמן, עורכת כתב העת למן הגיליון הראשון, רואה ב'טרמינל' חלל תצוגה וירטואלי החותר לרקום ולקדם דו-שיח בין האמנות הישראלית לאמנות הבינלאומית .

 

 שילחי תגובה                                          מעניין? שילחי לחברה

   

_____________________________________________