ספרים מומלצים ע"י "הדרך למעלה"

 

חזרה לרשימת הספרים המומלצים

 

עוד ב"הדרך למעלה:

פוליטיקה של שכול

הבריאות שלך

סגנון חיים

עבודה וקידום

הכסף שלך

העסק שלך

תרומת הטיפול הפמיניסטי

 

     ללדת בבית – המדריך ללידות בית בישראל, מאת אילנה שמש, בהוצאת אדם תקשורת קהילתית

למעלה מ- 500 נשים בכל שנה בוחרות ללדת בבית בישראל, כשהן מסתייעות ב-10 מיילדות מוסמכות, ומספרים אלו גדלים בהתמדה. יותר ויותר נשים הופכות מודעות לזכותן לחופש בחירה בלידה, לוקחות אחריות על גופן, על רחמן על הלידה ועל התינוק שלהן – ובוחרות ללדת בבית. הגל הגואה והמתגבר הזה הוליד את הצורך במדריך ללידות בית בישראל. כך נולד "ללדת בבית".


אילנה שמש - הוותיקה, המנוסה והבכירה בין מיילדות הבית בישראל - כתבה את "ללדת בבית" במשך שבע שנים, תוך איסוף שקדני של מחקרים, ספרות, סיפורים אישיים ומקורות מידע נוספים. התוצאה הינה ספר בן 228 עמודים, המשלב ידע מתחומים שונים, הדרכה והמלצות, מחקרים ומקורות מדעיים, נתונים סטטיסטיים ועוד. כל אלה, שזורים יחד עם עשרות סיפורי לידה ומלווים בתמונות, מובאים ב"ללדת בבית" בשפתה הבהירה, המדויקת והמרגשת של אילנה שמש.

 

את הספר פותחת הקדמתו של פרופ' מרסדן ואגנר, לשעבר יו"ר תחום בריאות הילד והאישה בארגון הבריאות העולמי, הכותב בסיומה: "כל אישה הרה בישראל צריכה לקרוא את הספר הזה. אילנה שמש היא נכס אמיתי לישראל, חלוצה המסייעת ומובילה את הדרך אל הארץ המובטחת של חופש הבחירה בלידה". 

 

"ללדת בבית" מביא מידע נרחב, מקצועי ומעמיק על: * ההיסטוריה של לידות הבית  * יתרונות הלידה בבית * הריון והכנה ללידה * הלידה עצמה * התמודדות עם סיבוכים ובעיות * התקופה שאחרי הלידה * מחקרים וספרות בנושא לידות בית * סטטיסטיקה של לידות בית * ועוד...

 

זהו ספר חובה לכל אישה השוקלת ללדת בבית ולבן זוגה. ההריון והלידה מתוארים ב"ללדת בבית" בהתבוננות טבעית ובריאה, ההופכת אותו שימושי ומועיל גם למי שבוחרת ללדת בבית חולים.
 

המחברת, אילנה שמש, היא מיילדת בעלת יותר מ- 21 שנות ניסיון, במהלכן יילדה למעלה מ- 3000 נשים, מהן יותר מ- 300 בלידות בית. היא עבדה בבתי החולים "אסותא" ו"משגב לדך". מאז סגירתו של האחרון היא מיילדת בבתיהן של היולדות וב"צימרים" ללידה שבביתה במושב ישרש. נשואה ואם לשלוש בנות.


להזמנת הספר ניתן לפנות להוצאה, בטל' 55-55-33-800-1

או באתר האינטרנט www.sipur.net

 

חזרה לרשימת הספרים         שילחי לחברה                         כיתבי אלינו

___________________________________________________