ספרים מומלצים ע"י "הדרך למעלה"

 

חזרה לרשימת הספרים המומלצים

 

עוד ב"הדרך למעלה:

פוליטיקה של שכול

הבריאות שלך

סגנון חיים

עבודה וקידום

הכסף שלך

העסק שלך

תרומת הטיפול הפמיניסטי

 

  מסע אל תוך עצמי , אילנה ויבל, הוצאת אור-עם

 

בתום השירות, קינאו בה כל חבריה. היא החזיקה במשרה אטרקטיבית, זכתה למשכורת נאה ונהנתה מחופש ועצמאות בדירה המרווחת ששכרה לה. לכאורה אילנה הגשימה את כל חלומות נעוריה. למעשה, היו מעשיה תרגום מדויק לחלומות חייהם של הוריה. במשך שנים, כמו מכונת שכפול מדויקת, הוציאה אילנה לפועל תכניות ודפוסים שהוטבעו בה בשנות ילדותה. שנים אחר כך נסדקה התמונה. ספק החל לכרסם בה.

בגיל 25, בתום היסוסים והתלבטויות, החליטה אילנה ויבל     לעשות מעשה.
היא יצאה למסע.
הדרך נמשכה שנים. במסע הארוך, פגשה אילנה ויבל באנשים טובים, הסתופפה בצילם של מורים רוחניים ומדריכים נבונים, צברה השכלה וניסיון, נישאה והקימה משפחה חמה ותומכת.
 

והמסע? נמשך...נמשך... לבסוף, אחרי טיפוס ארוך ומייגע, היא קלטה את ייעודה, התיישבה מאחורי שולחן העבודה, והחלה לכתוב את המסר, את התורה שעיצבה וגיבשה. המודל מורכב. הרעיון - פשוט בתכלית. "אלו הרוצים למצוא את אושרם וייעודם האישי והמקצועי", היא גורסת, "חייבים לאתר את חלומם, להוציא לאור את רכיבי אישיותם, את סגולות יכולתם ונסיונם. הדרך תחשוף את עצמה רק כשחלקי פאזל ה'אני' ישכנו בהרמוניה ובשלום זה עם זה וזה בתוך זה, כשמעגלי האישיות יחפפו זה עם זה. זוהי כל התורה על רגל אחת."

 

אילנה ויבל, יועצת ארגונית ומאמנת אישית, מוסמכת מהטכניון שבחיפה, משרטטת בספר זה מודל פשוט ובהיר, שנוסה בהצלחה על עשרות רבות של מתאמנים מרוצים. המודל מוצג לפניכם.

הבחירה, מעתה ואילך היא בידכם בלבד.

 

המלצה:

"לכל מי שנמצא בצומת דרכים בחייו, המחפש שינוי עיסוק, פיתוח קריירה שנייה, רוצה לגלות את ייעודו בחיים...
אני ממליצה בחום לקרוא את הספר "מסע אל תוך עצמי " שכתבה אילנה ויבל .
אהבתי את אופן הצגת עקרונות המודל, ובמיוחד איך כל צעד משולב בסיפורה האישי הכתוב בצורה כנה, פתוחה וזורמת, מה שהופך את המודל לאמיתי וישים, מאפשר עבודה עצמית משמעותית .
ארגז הכלים המופיע בספר מאפשר להתחיל במסע. "
יישר כח,
נורית גרוס,
מנחת קבוצות הורים ומאמנת אישית.

 

 חזרה לרשימת הספרים         שילחי לחברה             כיתבי אלינו

__________________________________________