ספרים מומלצים ע"י "הדרך למעלה"

 

חזרה לרשימת הספרים המומלצים

 

עוד ב"הדרך למעלה:

פוליטיקה של שכול

הבריאות שלך

סגנון חיים

עבודה וקידום

הכסף שלך

העסק שלך

תרומת הטיפול הפמיניסטי

 

  להיפתח לשינוי - צרור מפתחות לשינוי בחיים, מאת אורלי בר-קימה,  (2010)

פעמים רבות אנו מגיעות לצומת דרכים בתחום הזוגי, המשפחתי או המקצועי.לא תמיד אנחנו יודעות לאיזה כיוון ללכת, וכיצד להגיע לבהירות ולמיקוד שיעזרו לנו לבחור בדרך הנכונה עבורנו.

אורלי ברקימה מזמינה אותך לשאוב השראה מסיפורה האישי ומסיפוריהן של נשים נפלאות, שחוללו שינוי בחייהן, ולרכוש כלים פשוטים אך עוצמתיים, שיניעו אותך לחולל את השינוי בו את רוצה ויתמכו בך בדרך אליו.

 

שינוי משמעותי שעשתה אורלי בחייה האישיים והמקצועיים,  לפני חמש שנים וחצי, עורר אותה לבדוק מה מניע נשים לשנות את חייהן ומה ניתן ללמוד מהניסיון שלהן, כדי שתוכל להעביר את התובנות הללו גם לנשים אחרות. היא ראיינה ותיעדה את סיפוריהן של חמישים נשים מכל רחבי הארץ. מתוכן נבחרו עשרים ותשע נשים, אשר רובן בחרו להופיע בספר בזהות מלאה. הספר מכיל מניפה רחבה ומגוונת של סיפורים, כדי שכל אחת תוכל למצוא משהו שתוכל להתחבר אליו, ולהזדהות איתו.

 

אשת שיווק מצליחה שבחרה באימהות חדהורית מאוחרת, מורה שחוותה בגידה וגירושים קשים ופתחה מרכז תמיכה לנשים, מפיקת טלוויזיה בכירה שהקימה עסק ליבוא צעצועים; קיבוצניקית שחזרה בתשובה והיום מנהלת משרד פרסום מצליח למגזר החרדי; רקדנית בטן שהייתה פעם אשת הייטק מצליחה, ורופאה שנטשה את מסדרונות בית החולים לטובת עיסוקים רוחניים... אלו הם רק חלק מהסיפורים הצבעוניים והמרתקים הכלולים בספר.   

 

מתוך הסיפורים נולדו 12 מפתחות, כלים שעבדו עבור הנשים, תמכו במהלך השינוי ותרמו להצלחתו, בהתאם, מחולק הספר לשנים עשר פרקים .כל פרק מתמקד במפתח אחד וכולל כמה סיפורים, המדגימים את השימוש שעשתה האישה במפתח - כדי להביא לשינוי. וכן תרגילים מעולם האימון, שיאפשרו לך לפרוץ את המנעול שמעכב אותך, על מנת להניע את השינוי שאת רוצה בחייך כאן ועכשיו.

לכל ספר מצורף מפתח  אמיתי, שאפשר ורצוי להוציא אותו ולהשתמש בו כתליון,  ואף להכניס לנקב המצוי בתחתיתו פתק קטן, ובו מילה מחזקת או משפט מעצים ומעורר השראה שתכתבי לעצמך. את מוזמנת לתלות את המפתח על הצוואר או לצרפו לצרור המפתחות שלך, כ"עוגן" שיחבר אותך למרכז העוצמה שלך בכל עת.                                                                                                                                                        

 

 אורלי ברקימה, עיתונאית ומאמנת נשים לצמיחה ולשינוי בחיים, מרצה ומנחת סדנאות "מפתחות לשינוי". הגיעה לתחום האימון לאחר עשר שנות ניסיון כעיתונאית. ("העיר", "הארץ " והטלוויזיה החינוכית (.כותבת על נושאי צמיחה, התפתחות אישית ורוחנית,  אימון והעצמה נשית, במגזינים "דרך האושר","חיים אחרים"  ובאתרים שונים באינטרנט. מאמנת מוסמכת,  חברה בלשכת המאמנים בישראל, מתמחה באימון דרך תקשורת במכון הבינלאומי לתקשורת והקשבה של ד"ר קרול מקול בארה"ב, בעלת הסמכה כ- Practitioner Business ב- ,NLP ובעלת תואר ראשון במדע המדינה ובתיאטרון מאוניברסיטת תל אביב. נשואה, אם לשלושה בנים, מתגוררת בתל אביב. הספר "להיפתח לשינוי" הוא ספרה הראשון.

 

ליצירת קשר:

אורלי בר-קימה

נייד : 050-8383904

אימייל: barkima@netvision.net.il

אתר הבית: www.barkima.com

 

 חזרה לרשימת הספרים         שילחי לחברה             כיתבי אלינו

__________________________________________