ספרים מומלצים ע"י "הדרך למעלה"

 

 

חזרה לרשימת הספרים המומלצים

 

עוד ב"הדרך למעלה:

פוליטיקה של שכול

הבריאות שלך

סגנון חיים

עבודה וקידום

הכסף שלך

העסק שלך

תרומת הטיפול הפמיניסטי

 

  'שיחת אימון ' – מאת אסתי קובה וענת ארד, בהוצ' אוריון.

 בימים אלה מושק ספר חדש וייחודי בתחום הקואצ'ינג בישראל – "שיחת אימון". הספר הינו כלי להשגת שינוי או שיפור בחיים באמצעות תהליך של אימון אישי. הספר מזמין כל אחד ואחת לעבור תהליך אימון אישי ב- 40 יום על מנת  להתפתח, לשנות ולשפר כל תחום בחיים מתוך מודעות ולמידה.

 

עמודי הספר מדמים קלפים ומאפשרים תהליך אימון בן ארבעה שלבים:

 

·        השלב הראשון הינו שלב ההסתכלות קדימה וזיהוי הכיוון והיעד.  בשלב זה עובד הספר על נושאים כגון  הזדמנות, כיוון, מחויבות, כח פנימי, בחירה וחזון. 

 

·        השלב השני מאפשר לנטרל את הגורמים המעכבים. בשלב זה עובד הספר על נושאים כגון מחשבות, פחדים, הגנות, ביקורת עצמית, אמונות מעכבות וכאב.

 

·        השלב השלישי הינו החיבור למהות ולמשמעות.  בשלב זה עובד הספר על נושאים כגון ערכי ליבה, אינטואיציה, אמונה, אנרגיה, סליחה, נתינה, קבלה וייעוד.

 

·        השלב הרביעי מספק  כלים מעשיים. בשלב זה עובד הספר על נושאים כגון מקורות כח, משאבים, הכנת תכנית עבודה, ניהול זמן,  קבלה עצמית ומנהיגות.

 

הייחודיות של הספר הינה באפשרות להכיר ולחוות תהליך אימון אישי בצורה פשוטה מדוייקת ומקצועית. הספר אינו מסביר על אימון אישי או מרחיב  על תהליכי אימון וסיפורי הצלחה, אלא מלווה את הקורא ככל הניתן כמאמן אישי. כמו כן, ניתן ליהנות מייעוץ וליווי של המאמנות, מחברות הספר בעמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/sihatimun או לדוא"ל sihatimun@gmail.com.

 

אודות מחברות הספר אסתי קובה וענת ארד

אסתי קובה, מאמנת אישית לחיים. בוגרת שיטת הריפוי "אייפק" ומאמינה באיזון גוף ונפש כדרך חיים.

ענת ארד, מאמנת אישית בשיטת "עוצמת ההוויה" של מרכז ליאה ארד, מגיעה מתחום שונה לחלוטין תחום ההיי טק.

שתיהן הכירו לפני כ- 4 שנים כאשר התעמלו יחד ומתוך חיבור, הערכה וסקרנות החליטו  לאמן זו את זו, כל אחת בשיטת האימון שלמדה. לאחר כחצי שנה בתוך תהליך האימון,  כאשר שתיהן  עושות צעדים משמעותיים בתהליך החליטו השתיים  להעניק את מתנת האימון לכל מי שמעוניין בשינויים בחייו, בצמיחה ובהתפתחות.

 

לדברי אסתי קובה וענת ארד הספר מתאים  לכל מי שמעוניין לטעום מהחוויה של אימון אישי, למי שאין באפשרותו לממן לעצמו אימון (מחירו של הספר הינו פחות משליש עלותה של פגישת אימון אחת) , למי שאינו מרגיש בנוח להיפתח בפני מישהו זר, למי שאין זמן, או למי שהינו סקרן לגבי תהליך אימון אישי.

 

 "אנו מרגישות שהספר מתניע תהליך שיאפשר לקורא שינוי ושיפור משמעותי בחיים תוך התחברות למקום של כוח, עוצמה וניקוי חסמים שמעכבים מבעדו להגיע לאן שהוא רוצה להגיע.  העבודה העצמית שהספר מלווה מאפשרת חיבור ל"אני האמיתי", ללא

מסכות, ומעניק כלים פרקטיים שניתן לעשות בהם שימוש בחיי היומיום".

 

הספר יכול להיות מתנה נפלאה; בכך שהוא עוזר להגשים את משאלות השנה החדשה.

 

את הספר, בהוצאת אוריון, ניתן להשיג ברשתות סטימצקי וצומת ספרים, בחנויות הספרים המובחרות ברחבי הארץ או באתר www.orionbooks.co.il

מחיר:88 ₪.

 

 חזרה לרשימת הספרים         שילחי לחברה             כיתבי אלינו

__________________________________________