להיות יפה בקיץ

 מאת : צוות המומחים – מדיקארט רמת אביב

 

עוד בריאות:

רפלקסולוגיה

שאיבת שומן

הפרעת קשב אצל מבוגרים

הכיני ילדך לחורף

הפרעות אכילה - מה שרופאים לא מספרים

אנטיביוטיקה - לא בכל מחיר!

דלקות אזניים חוזרות

רפואת נשים ללא מציצנות

הומיאופתיה - רפואת משפחה במיטבה

מוכנים, היכון, צאי

תרופות כולסטרול וסרטן המעי הגס

תסמונת התשישות הכרונית

תרופות סבתא

תרופות סבתא נוספות

הרזייה הוליסטית

האם כאב הראש שלך הוא מיגרנה?

הקיץ כבר כאן, וכולם רצים להסיר שיער להזריק בוטוקס ולעבור ניתוח פלסטי. רגע לפני שאתם הולכים למחוק את סימני הזמן ולשדרג את המראה, קבלו צרור עצות מועילות וקצת מידע מצוות המומחים של מדיקארט רמת-אביב: מסקר שערכה החברה עולה, כי 90% מהנשים המבוגרות ו-80% מהנערות מסירות שיער בצורה קבועה. הרוב (50%) מסירות שיער כאשר הן הולכות למסיבה או אירוע. אצל הגברים התמונה שונה, וכ-10% מהם מסירים שיער מהגוף. האזורים הפופולריים בקרב המין הנשי הם פנים, רגליים וקו ביקיני ובקרב המין הגברי חזה, גב ורגליים. ''אנחנו במדיקארט רמת-אביב'', אומרת אורלי נווה (41 קוסמטיקאית רפואית מזה 17 שנה) ''עובדים בשיטת ה I.P.L  עם המכשיר המוביל שקיים היום בשוק. יתרונו של המכשור המתקדם הוא שניתן להגיע לעומקים שונים בעור בהם צומחות השערות, טווח הטיפול במכשיר של 570-950 ננומטר מכסה את השכבות בהם גדלה השערה והוא נחשב לבטיחותי ביותר''. כמו כן מוסיפה נווה, כי בניגוד להבטחת מכונים רבים אין לצפות להסרה מלאה של 100%, שיעור הצלחת הטיפול תלוי בפרמטרים פרסונליים (כגון גיל, מין,מוצא אתני, ורקע פיזיולוגי-הורמונלי):  "הצלחה מבחינתי הינה הסרה של 80% מהשיער" . אם בכל זאת מורטים שיער בשיטות הביתיות המקובלות, הנה מספר טיפים שצריך לזכור:

1.        במידה והשערות צמחו עמוק בתוך העור לאחר גילוח /מריטת שיער, יש לשחררן באמצעות פינצטה בעלת ראש מחודד שחוטאה כהלכה באלכוהול.

2.        מומלץ לגלח את השיער כשהוא רטוב, כיוון שהשערה בצורה הזו נוטה להיחתך ביתר קלות.

3.        יממה לאחר הגילוח/מריטה מומלץ להסיר תאים יבשים באמצעות ליפה.

4.        מומלץ לא להתלבש בבגדים  צמודים אשר גורמים לגירוי העור

 

''בשנים האחרונות ישנה עליה משמעותית בכמות הפעולות הקוסמטיות- רפואיות בעולם ובארץ''. כך מסביר ד"ר שפירו, האחראי על נושא ההזרקות במדיקארט רמת אביב ובעל ניסיון רב בתחום הרפואה האסתטית. הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי לקמטי הבעה ועיבוי שפתיים הם היום נחלת הכלל ודבר שבשגרה. בתחום הרפואה האסתטית משתמשים בחומרי מילוי שונים, כאשר יש לחלק את חומרי המילוי לשתי קבוצות- המתפרקים ואילו שאינם מתפרקים; השפעת החומרים המתפרקים היא לתקופה קצרה יחסית, ובד"כ מספר חודשים עד שנתיים, ברם חומרים מתפרקים הינם בעלי פרופיל בטיחותי גבוה; לחומרי המילוי הלא מתפרקים משך השפעה ארוך, אולם הזרקתם עלולה להיות כרוכה בסיכון לתופעות לוואי מתמשכות.

סיליקון כחומר מילוי אינו מומלץ, מאחר והוא גורם לדלקות בשפתיים. כמו כן שרירי השפתיים זזים ללא הרף, ולכן הם מזיזים את חומרי ההזרקה הלא מתפרקים, אשר עלולים לייצר גושים.

במדיקארט משתמשים בחומרי מילוי כדוגמת radiesse, evolence, matridex וביו אלקמיד, שנחשב למילה האחרונה בתחום מילוי הקמטים ועיבוי השפתיים; המדובר הוא על שתל פנימי להזרקה המכיל מים (97%), המבטיח שהשתל יהיה רך מאוד למגע לאחר הזרקתו מרקמה כמעט זהה לזה של הרקמה הסובבת אותו, ומבלי לפגוע בתחושה ובמראה של האזור המוזרק ביצירת מראה טבעי.

''הזרקת החומר טעונה ניסיון וידע מקצועי, כאשר רק רופא מוסמך יכול להזריקו'', מוסיף ד"ר שפירו.

 

''אחר מכל 25 ישראלים עבר ניתוח פלסטי אחד או יותר בעבר, כאשר עם התרחבות התופעה של הניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים רואים בכך תופעה חיובית ופתוחים לנושא ובעיקר אנשים בגילאים מבוגרים''. כך אומר ד"ר אבי אמיר, מנתח פלסטי, חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית אשר מנתח במדיקארט רמת אביב מזה מספר שנים.

''חשוב להדגיש שבכל פעולה רפואית טמונות סכנות'', חוזר ומוסיף אמיר : לפני שאנחנו מתכננים לעבור ניתוח עלינו לתת את הדעת למס' כללים בסיסיים:

1.        תמיד ללכת למס' רופאים ולקבל חוות דעת נוספת.

2.        היו מודעים לכל הסיכונים הקיימים בניתוח.

3.        בדקו כי הרופא רשום באיגוד ישראלי לכירורגיה פלסטית.

4.        קבלו המלצות לקוחות על הרופא, וניסיונו.

5.        וודאו כי חדר הניתוח מאושר ע"י משרד הבריאות וברמת שירות גבוהה.

 

מאת

צוות המומחים – מדיקארט רמת אביב

   

 

 

  מה דעתך? הגיבי על הכתבה                     מעניין? שילחי לחברה

 

 

 

_________________________________________