מיצאי את תורמת הביציות שלך באינטרנט!

 

מאת: רשת "המרכז הרפואי לפוריות"

 

 

עוד על בריאות:

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

 

 

עוד ב"הדרך למעלה:

 

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

אם חשבת שכבר שמעת על הכל - אז יש לנו עוד הפתעה עבורך, בעיקר אם את נמצאת בשוק לצורך תרומת ביציות. ההמצאה החדשה: מציאת תורמות ביציות באמצעות האינטרנט.

 

רשת מרפאות "המרכז הרפואי לפוריות" השיקה אתר אינטרנט חדש בשפה האנגלית המעניק שירות יחודי: מציאת תורמת ביצית מתאימה לזוגות המעונינים בתרומה ביצית. באתר, המיועד לזוגות בארץ ובחו"ל, מתפרסם מאגר של מאות נשים המעונינות לתרום ביציות לזוגות בטיפולי פוריות. הגולשים באתר יכולים לקבל פרטים ראשוניים על הנשים התורמות באמצעות חתכים של גיל, גובה, משקל, צבע שיער, צבע עיניים, צבע עור, השכלה, והריונות קודמים. רקע ספציפי על תורמות ניתן על פי דרישה ולאחר הגשת בקשה בדואר אלקטרוני.

 

יו"ר המרכז הרפואי לפוריות, ד"ר איליה בר, מסר שהצורך בהקמת אתר אינטרנט התעורר מאחר וזוגות רבים הנתקלים בבעיות פוריות מחפשים מידע ופתרונות בשלב הראשוני דרך רשת האינטרנט. כמו כן מייעל האתר את תהליך בחירת התורמת לזוגות הנמצאים בעיצומם של הטיפולים וחוסך את הצורך לעיין במרפאה בקטלוגים ואלבומים. האתר נכתב באנגלית מאחר והוא מיועד גם לזוגות באירופה וארצות הברית המעונינים בתרומות ביציות. יש להדגיש שהתרומה עצמה נעשית רק לאחר פגישה עם רופא במרכז הרפואי לפוריות.

 

אתר האינטרנט כולל מידע על דרך בחירת התורמות ותהליך ביצוע התרומה, פורום לזוגות בטיפולי פוריות המעונינים להעלות שאלות מקצועיות, שאלות ותשובות נפוצות על פעילות המרכז הרפואי לפוריות ופרטים על הסגל הרפואי.

 

רשת "המרכז הרפואי לפוריות" הוקמה לפני עשר שנים על ידי קבוצת משקיעים בראשות ד"ר איליה בר. הסניף המרכזי של "המרכז הרפואי לפוריות" פועל בבית החולים אמריקן מדיקל סנטר בראשון לציון. סניפים נוספים פועלים בירושלים, חיפה, אשדוד ובאר שבע. לרשת הסכמי שיתופי פעולה עם מרכזים לטיפולי פוריות באירופה. 

 

כתובת האתר: www.global-ivf.com

טלפון המוקד של המרכז הרפואי לפוריות: 1-800-2000-02

 

__________________________

תגובות: כיתבי לנו

   

_______________________________________________________