אני והמחלה ההיא...

חלק א': השמיים נפלו

מאת: שיר

עוד מסידרה זו:

חלק ב'

חלק ג'

חלק ד'

חלק ה'

חלק ו'

חלק ז'

חלק ח'

חלק ט'

חלק י'

חלק יא'

 

עוד ב"הדרך למעלה:

 

עצות מעשיות להתמודדות

עם סרטן השד

מדברים על החיים...(מאת שורדת)

המלצות האגודה למלחמה בסרטן אודות גילוי מוקדם

של סרטן השד

בדיקת דם פשוטה מאתרת קבוצות סיכון לסרטן השד

השפעת התערבות פסיכולוגית על הפחתת הסיכון

השפעת ביטוי רגשות על מחלת הסרטן

כלי הקיבול שלנו

זמן תעלת הלידה

 להתפייס עם אמא

מחזוריות

כאן ועכשיו

חיי אישה - סידרה

תרומת הטיפול הפמיניסטי

 

שלום רב,

לפני שנה וקצת נפלו לי השמיים על הראש, כשהרופא נכנס לחדרי, משך כיסא, התיישב ליד מיטתי ואחז לי ביד הבנתי ש"הלך עליי", ומשהו רע קרה, חיי כנראה עומדים להשתנות, לא, הוא לא עומד לומר לי שזו מחלת הנשיקה, או משהו "קל" אחר הוא עומד לשנות לי את החיים לנצח, וגם היום לאחר שעברה שנה וברוך השם ועצמי אני מרגישה טוב, עדיין עוצמת "ההתנסות" הזו תלווה אותי כל ימי חיי.

 

חליתי בסרטן מסוג לימפומה לפני שנה וקצת, ומאז חיי השתנו ומשתנים מדי יום.

 אני רוצה לשתף אתכן במה שעבר עליי, ולהעביר מניסיוני שחשוב :

  1. לדעת שרופאים הם לא אלוהים ואפילו לא גרים ליד אלוהים באותו הרחוב

  2. מי שמחליט על איך נטופל, מתי ובאיזה אופן זה רק אנחנו

  3. מאגריי המידע הרפואיים חשופים בפני כולנו, גם אדם ללא כל רקע רפואי כמוני, יכול תוך שבוע להבין איזו מחלה יש לו, איך מומלץ לטפל בו ואם הוא לא רוצה לעבור טיפולים כימותרפיים זה גם בסדר כי  יש  דרכים אחרות שבהן ניתן לטפל בך

 

אני כותבת כאן כדי שתדעו שחשוב מאוד להיות קשובים לגוף, לרגשות, לא להזניח את עצמכן, ולשים את עצמכן תמיד בראש סדר העדיפויות.

 

הכול החל מספר חודשים לפני כן כאשר החלטתי לעשות דיאטה ורופא המשפחה שהוא במקרה גם בן דוד של בעלי המליץ לי על כדורים שיסייעו לי בדיאטה, ירדתי במשך 3 חודשים 8 ק"ג והרגשתי הכי יפה וחתיכה בעולם, לאחר מכן המשכתי לרדת במשקל, לא אכלתי ימים שלמים, וזה ממש לא הדליק לי שום נורה אדומה.

 

הייתי חולה המון בחורף, מה שלא קרה קודם לכן ועדיין לי ייחסתי לזה חשיבות, אפילו הלכתי למומחה להומיאופתיה בקופת חולים כי לא הרגשתי כ"כ טוב, כך עבר לו הזמן, המשכתי להרגיש לא טוב ולא ידעתי מה עובר עליי, בסופו של דבר ואחרי שהייתי נרדמת מול הטלוויזיה, אמר לי ערב אחד בעלי, אולי תתחילי להתאמן במכון כושר, תחזרי לעצמך ותצאי מהעייפות הזו.

 

אז נרשמתי לחדר כושר, שם אמרו לי שבלי בדיקות רפואיות לא אוכל להתחיל להתאמן אצלם. הלכתי לרופא ובמקרה לא היה הרופא שלי אלא רופא משפחה אחר שאמר שאני קצת חיוורת ומאחר והוא לא מכיר אותי כדאי שאלך לעשות בדיקות דם.

כל זה היה בין ראש השנה ליום כיפור, מייד אחרי עשיתי בדיקות דם שהראו שאני בעצם   Dead woman walking, התוצאות הראו שיש לי המוגלובין 2.9, שזה ממש אדם מת.

ואני תפקדתי הלכתי, עבדתי, וכו'..

 

נשלחתי לביה"ח ומשם התחיל סיפור חיי להשתנות...

________________________________

הפרק הבא: מה שלא רציתי לדעת 

יש לך מה לומר? כיתבי אלינו 

 

תגובה:

אוהבת אותך!
המון בריאות שלווה אהבה תבונה תקווה ואושר!

אפרת.

תגובה:

חזק ואמץ, לפני 5 שנים חליתי בסרט השד, עכשיו אני חוגגת 5 שנים מאז הניתוח הטיפולים וכל השאר.  מאחלת לך המון בריאות אהבה חג שמח וקסום. קראתי רק את ההתחלה אמשיך לקרוא ריקי

 

______________________________________________