מועדון "דחויים- דחויות"

מאת: אריאן לב


 

עוד:

לחולל שינויים

עושים סדר

ספירת מלאי

ציפיות זה לכריות

מהחמצה לצמיחה

למדוט בין השורות

אחווה או מלחמת אחים

החופש לבחור

קופסאות

מה ששלו - שלו, מה ששלך - שלך

מיפגש עם הילד בתוכנו

מסרים מהילדות הקמים להורגינו

לאן את חותרת

להתחבר למשאבים הפנימיים

ביקורת קטלנית

לחופש נולדה

מדריך מעשי למתגרשת

10 החוויות שכל אישה צריכה...

תרגול משפר את הזיכרון

שיטת המ.ת.ת - דרך חיים

אם תרזו, אין זו אגדה

דמיון מודרך לטיפול בבעיות גוף ונפש

דמיון מודרך לאהבה עצמית ולריפוי

קרוב לנפש

מועדון "דחויים- דחויות"- פותח שעריו!

המועדון מונה מיליוני חברים ומצרף לשורותיו אלפים מדי יום. האם גם את רוצה להיות חבר המועדון?

 

אנחנו נמצאים בעידן של בדידות. רבים מאיתנו מחפשים זוגיות. אתרי אינטרנט רבים ומשרדי היכרויות מנסים לענות ולעזור לביקוש העצום. אבל האם הם יכולים?

 

במהלך עבודתי עם אלפי אנשים נחשפתי לתופעה מעניינת, תופעה שקראתי לה בשם מועדון הדחויים- דחויות.

במועדון תמצא נשים וגברים המתמודדים עם קארמה של דחוי. בראש ובראשונה הם דוחים את עצמם - הם לא מקבלים את עצמם. אותם אנשים מתהלכים בהרגשה שכדי להיות שלמים ומאושרים עליהם להשיג משהו שחסר להם (סכום כסף מסוים, מספר קילוגרמים, תכונה כזו או אחרת ועוד). אותם אנשים מרגישים שהם לא מספיק "טובים". כמו כולם - גם הם כמהים למצוא את בן הזוג האחד והיחיד, אותו אדם מושלם שישלים את החסר להם, ויחלץ אותם מהכאב הזה.

 

אך מה קורה לאותם אנשים בהמשך?

כשהם פוגשים את בן הזוג "המושלם" ויש התעניינות הדדית - אותו מושא תשוקה הופך להיות בלתי רצוי. אצל אותם אנשים, חברי המועדון, קיימת תופעה מעניינת: ברגע שמושא תשוקתם מושג, והוא מחזיר אהבה - הוא אינו רצוי יותר. חברי מועדון "דחויים-דחויות" רוצים את הבלתי- מושג, את אלה שלא רוצים אותם. ככל שמושא התשוקה אינו מגלה התעניינות - כך הוא נחשק יותר ומצטייר יותר ויותר כדמות האידיאלית והמושלמת.

 

למה זה קורה?

אותם אנשים נמצאים בתדר אנרגטי של דחייה. כל אותם אנשים שנמצאים בתדר זה - ללא יוצא מהכלל ולא משנה מה הם מציגים כלפי חוץ - מגיעים ממקום של חוסר קבלה עצמית. אותו מקום של חוסר קבלה עצמית גורם להם לרדוף אחר הרצוי, שהופך לבלתי רצוי ברגע שהוא מצוי. וכך אנחנו מוצאים מעגלים של חברי המועדון: האדם שדחה אחד שדוחה אחר שרוצה אותו, שדוחה מישהו אחר שרוצה אותו....

 

וכך אנחנו מוצאים באתרי ההיכרויות אנשים שנמצאים שם שנים על גבי שנים, וכתעשייה שלמה משמרת את המועדון: ספרים שילמדו את האישה להיות "ביצ'ית" ולדחות גברים, גברים הלומדים להיות קשוחים יותר (כדברי אחד הגברים הדחויים: "ככל שאני קשוח ודוחה יותר - כך הן רוצות אותי יותר"). כך כל אותם אנשים עוברים הכשרה המלמדת אותם להיות דחויים ודוחים...

 

אם את מזהה גם את עצמך בסיפור כנראה שגם את יושבת על תדר זה. עליך ללמוד לקבל ולאהוב את עצמך - על כל הרבדים והמישורים של הווייתך - חיצונית ופנימית. למד לקבל את עצמך, דעי כי את ראויה לאהבה - ואז עזבי את מועדון הדחויים-דחויות, מצאי אהבה וצאי לחיים חדשים מלאי סיפוק.

 _________

 

אריאן לב  היא מתקשרת ומטפלת הוליסטית מומחית לתת-מודע, בעלת מרכז הוליסטי ברמת-גן . אריאן התמחתה ופיתחה שיטות רבות וייחודיות לעבודה על תת-המודע על מנת ליצור מציאות רצויה מתוך המצב הקיים. שיטות אילו הינן ייחודיות לאריאן ומפורסמות בארץ ובעולם. 

לאתר הבית: www.arianlev.com

משרד:03-6189091

 

 

מעניין? שילחי לחברה                                   הגיבי על הכתבה 

   

_______________________________________