הזוגיות והאסטרולוגיה של הבית

 

מאת: שרונה פומס

 

שרונה פומס

 

עוד על פנג שוואי:

מודל הבית כאדם

הרמוניה משפחתית

להיערך לאנרגיה של האביב

כוחם של המים

חוכמת העיתוי

פנג שוואי - האם אופנה חולפת?

איך מעצימים את השפע?

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

רפאי את חייך עם פנג שוואי

אהבה זוגיות ורומנטיקה

שנת הקוף

איך נפטרים מנכס

גלגל המזלות  והסקס שלך

 

כל הכתבות

 

עוד על יופי:

בשביל מה אני צריכה מייקאפ?

סעודות היופי

 

עוד על בריאות:

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

 

 

הזוגיות שלכם מורכבת לא רק ממערכת היחסים ביניכם אלא גם ממערכת היחסים שביניכם לבין הבית שלכם. מה בין גורל הבית שלכם לזוגיות וגם קצת טיפים לחיי האהבה

 

לכל אחד מאיתנו יש גורל אישי על פי תאריך הלידה. גם  לכל בית  גורל משלו על פי תאריך לידתו  וכיווניו המראה  מה אפשרי עבור בני הבית בתחום הזוגיות: האם יחסים הרמוניים, מהמורות או עיכובים ? .מסתבר, על פי הפנג שואי, יש בתים,  שהזדמנויות בתחום הזוגיות נמצאות בהן בצורה קבועה ויש בתים שלא.

ניתן לקרוא לזה גורל, אסטרולוגיה  או פשוט צ'י (אנרגיה).  צ'י יש ברהיטים, בקירות, בחדרים ובכיוונים  בדיוק כמו לאנשים.

הפנג שואי מבקש ליצור התאמה בין האנרגיה הפסיבית לאנרגיה האקטיבית, בין הצ'י של  האנשים לבין הצ'י של הבית שלהם.

כאשר היין (אנרגיה נשית) פוגשת את הינג (אנרגיה זכרית) אצלכם בבית ,הזדמנויות מתחילות להגיע ביתר קלות ואהבה מתחילה לפרוח...

 

ירון ליבנה האסטרולוג  ידידי היקר סח לי השבוע בצדק  "את יודעת שבית זו הרכישה הרצינית ביותר שאדם עושה בימי חייו לאחר שהוא מתחתן"? .

 " לו אנשים היו יודעים כמה הבית משפיע על חיי הזוגיות שלהם היו לוקחים יועץ פנג שואי מייד בתום החתונה או אולי לפני שהם רושמים סכום ענק בכתובה"  השבתי.

 

לכבוד טו' באב נתבקשתי להראות כיצד תורת הפנג שואי תורמת לחיי האהבה.

 

חושבים שזה קל?

 

אחד הדברים הלא קלים כלל זה להתייחס לגורל הזוגיות בבית :

 

  • בלי למדוד את הכיוונים האישיים שלו באמצעות הלו פן (מצפן).

  • בלי לדעת מהם התנאים הטופוגרפיים של הבית (כבישים, מבנים ,שכנים וכד').

  • בלי לדעת באיזה עיר או שכונה הבית ממוקם (האם לדעתכם: בית בהרצלייה פיתוח עם אותם כיוונים גורלו כבית בעזה?).

  • בלי לראות את החלוקה הפנימית שלו (הרי לכל חדר יש אנרגיה).

  • בלי לדעת היכן אתם ישנים והיכן ממוקמת דלת הכניסה שלכם.

  • בלי לדעת באיזה דירה אתם בתוך הבניין ובאיזו קומה.(כל קומה והאנרגיה שלה)

  • בלי לדעת מה תאריך הלידה של האנשים הגרים בבית (כדי להתאים להם כיוונים מבורכים לזוגיות בשינה ובישיבה).

  • בלי לדעת על פי המפה האסטרולוגית של האדם  בהקשר של הזוגיות אם הבעיה היא בכלל בבית, במפת הלידה או  באדם עצמו.

 

האם באמת חשבתם שזוג ברווזי מנדרין באזור הזוגיות  ייפתרו את בעיית הזוגיות? ומהו אזור הזוגיות בכלל ?……

 

הגישה הקלאסית המעמיקה והמורכבת אומרת שהדבר החשוב בבית הוא הצ'י של הכיוון והמיקום. הגישה המערבית, אליה רובנו התוודענו בתחילה, חוטאת לגישה הקלאסית בכך שהיא מקנה חשיבות רבה לכלים מידיים, אביזרים  וסמבוליקה ביכולתם להביא את הנסיך/ה.  

 

להלן טיפים מגוונים משתי השיטות, לבחירתכם: צ'י של חדר, סימבוליקה או התכוונות.

 

 לשם כך: הזיזו רהיטים, שנו צבעים, פתחו חלונות,  זרקו חפצים, הוסיפו פריטים, ותראו איך תתאהבו מחדש.

  

זה מתחיל בכניסה לבית

  

1.      השביל המוביל לבית ודלת הכניסה צריכים לאפשר גישה נוחה, מזמינה ופתוחה. חשוב שדלת הכניסה תיפתח לרווחה. כאשר לאנרגיה "קשה" להיכנס, מערכות היחסים עלולות לסבול.

2.      חשוב שדלת הכניסה לבית ולחדר השינה לא תהיה בקו ישר מול חלון, דלת של מרפסת, דלת שירותים או כל פתח אחר, כדי שהאנרגיה לא "תדלוף" החוצה, אלא תזרום בבית בצורה הרמונית. אם האנרגיה "בורחת", מערכות היחסים הקיימות נחלשות, או שמתעכב תהליך של יצירת קשרים זוגיים חדשים.

3.      בדקו אם מול חלון חדר השינה יש חסימה (למשל, עץ גדול) או פינה מקיר הבית השכן. אלה עלולים למנוע את יצירתן של מערכות יחסים או לייצור בעיות באלה הקיימות.

4.      אם בתקרת חדר השינה עוברת קורה מעל מיטתכם וחוצה אותה לשניים, אתם בבעיה. היא מפלגת את הזוגיות, מתישה אותה, גורמת לוויכוחים ואף עלולה להביא לפרידה. הפתרון: הזיזו את המיטה או כסו את הקורה.

 

למה לטרוח? ידע הוא כוח

 

5.      הגישה הקלאסית  רואה את הצ'י כבר שינוי המזמן אנרגיה משתנה לזמן ומקום ועושה "הנחות" לגורל הבית . השנה (עד פברואר) אזור הזוגיות הוא החדר הצפוני בבית. שהו בו כמה שיותר או פתחו חלונות לכיוון זה. האנרגיה של הזוגיות הנכנסת דרך הפתחים תעשה כבר את העבודה. למה לטרוח?.

6.      כיוון השינה לאזור הזוגיות שלכם חשוב עד מאוד. הכיוון מותאם לתאריך הלידה שלכם. רוצים למנוע בעיות בתחום? היכנסו לאתר ותראו מהו האזור הגרוע לכם לשינה.http://www.fengshuitherapy.co.il

 

טקסיות, התכוונות וסימבוליקה

 

7.      אזור דרום מערב בבית  מייצג באופן כללי את  אזור הזוגיות בשל: ההתמדה, הנשיות,הבשלות  והקבלה המאפיינים את האזור.חדר שינה באזור זה עדיף בהחלט על שירותים או מחסן כדי לקדם את מערכות היחסים לטווח הארוך.  

8.      אזור דרום מערב בבית ישמח להיצבע בצבעי כתום, צהוב, חרדל אפרסק או ורוד.

9.      סימבוליקה- תבדקו אלו תמונות יש לכם בבית. תמונות של נשים בודדות מעמיקות את הבדידות, אפילו כשאנחנו במערכת יחסים, ובוודאי שאנחנו לבד. העדיפו תמונות המביעות רומנטיקה, זוגיות והרמוניה כמו של פרח הפיאוני הוורוד ופרח הלוטוס או  תמונה "טובה" המעוררת השראה לזוגיות.  לחילופין -  זוג הברווזים הם סמל סיני לזוגיות ארוכת טווח ומייצגים מסירות ונאמנות לכל החיים. את הפסלונים יש להניח על שידה או על שולחן באזור הדרום מערבי של הבית או של חדר השינה.

10.  סימבוליקה- פרח הפיאוני נחשב בסין למלך הפרחים. הוא פופולרי גם באנגליה וגדל בעיקר באקלים קר. הוא יפהפה ונראה כהכלאה בין ורד לציפורן, בצבעים שונים. הוורוד מומלץ במיוחד. פרח כזה באגרטל, ואפילו בתצלום או בציור על קיר הסלון, מביא מחזרים לבנות הבית .

11.  הקשר האינסופי" הבודהיסטי מסמל אהבה אינסופית. כך גם סמל "האושר הכפול". הם מביאים אהבה, מסירות ויציבות. הצבת תמונות של פרחי מגנוליה תורמת לנאמנות. פרחי לוטוס מעודדים אהבה טהורה.

12.  אם סיימתם מערכת יחסים ואתם רוצים להיפתח למערכת חדשה, הפכו את המזרן וטהרו את הבית, למשל על ידי הבערת קטורת או שמנים אתריים.

13.  אין למקם פינת עבודה בחלק מסוים של חדר השינה. עירוב התפקודים לא עושה טוב לארוטיקה ולרומנטיקה בזוגיות. גם אצל הסינים אין מערבים תענוג בעסקים. האמריקאים לא המציאו זאת.

14.  מנעו את התופעות הבאות בכל הבית, אבל במיוחד בחדר השינה (וגם בחלק הדרום מערבי של הבית): נזילות, טחב, עובש, סדקים בטיח, קלקולים, אבק מצטבר, ערימות עיתונים ובגדים, מצבורי נעליים ובקיצור- בלגן. כל אלה גורמים לעייפות בקשר, למריבות ולוויכוחים.

15.  אם אתם מתכננים חתונה, ומתלבטים בבחירת תאריך האירוע, ההמלצה הכללית היא להעדיף את היום הראשון של הירח המלא(זה מצבו באמצע החודש העברי). לתשומת ליבכם, הסינים מחשבים בצורה מדויקת מאוד את ההתאמה בין תאריכי הלידה של בני הזוג לבין התאריך הנבחר לחתונה.אבל אם כל זה לא בראש שלכם, הירח המלא לפחות יסמל התחלה חדשה ומבורכת.

16.  אם החלטתם להתחתן דווקא בחודש האהבה (אוגוסט) להלן תאריכים טובים לנישואין: 8/8,20/8,21/8,28/8,6/9 הימנעו מהתאריכים הבאים: 11/8,19/8,23/8,31/8,4/9.

17.  לאישה הרוצה להינשא, מומלץ ה"פטנט הסיני" הבא: הביאי לכלה תישעה אבני רוז- קוורץ (אבן האהבה) כדי שתמשש אותן ביום חתונתה, והניחי אותן בארנקך או מתחת לכרית.

18.  כדי "להזמין" בן זוג, יש להשתמש במדיטציה ובדמיון מודרך. אם אתם לא כל כך מיומנים במדיטציה, הנה טקס סיני עתיק ומסורתיׁ( CHAP GOH MEI) הנעשה ביום האהבה הסיני ,ביום ה15 לראש השנה הירחי : בליל ירח מלא השליכו אל מקור מים (אגם,נהר,נחל או בריכה) תפוזים עסיסים ובעניים עצומות דמיינו את בן הזוג שאתם רוצים להביא לחייכם. התפוזים מסמלים כסף ומזל טוב.

19.  לא פחות חשוב ביום האהבה -אהבו את עצמכם כשזה יקרה מי לא  ירצה להיות בקרבתכם?  

  

חג אהבה שמח!

למידע נוסף בנושא פנג שואי    http://www.fengshuitherapy.co.il

 

שרונה פומס היא מדריכה ויועצת בכירה בפאנג שואי , למדה את תורת הפנג שואי בלונדון (שם גרה 7 שנים) ובישראל בהנחייתם של ג'ואי יאפ ("בית הספר למצוינות של גראנד מסטר יאפ שן הי") לילאן טו, גוזף יו, קארן קינגסטון , רוג'ר גרין ואחרים. מעצבת ומייעצת לבתים ועסקים רבים בארץ ובאנגליה. מנחה ומרכזת סדנאות וקורסים במרכזים לרפואה משלימה של "שירותי בריאות כללית"  וב"בית הספר הגבוה לפנג שואי" אשר בניהולה.

בעברה לימודים באוניברסיטת ת'א וחיפה הייתה עיתונאית ב"מעריב" וניהלה

פרויקטים תיירותיים באנגליה וגרמניה.  הופיעו כתבות ב:חיים אחרים, לאישה, מעריב, ידיעות אחרונות (מוסף 7 ימים) ערוץ 2, ועוד.

לסדנאות וקורסים:

שרונה פומס: 053/922661

sharona27@bezeqint.net

__________________________

תגובות: כיתבי לנו                                      מעניין? שילחי לחברה

   

___________________________________________