שלושת המתמודדים לראשות הממשלה בראי האסטרולוגיה הסינית

 

בחירות 2006

מאת: שרונה פומס

 

עוד על פנג שוואי:

הצ'י של מדינת ישראל

מודל הבית כאדם

הרמוניה משפחתית

להיערך לאנרגיה של האביב

כוחם של המים

חוכמת העיתוי

פנג שוואי - האם אופנה חולפת?

איך מעצימים את השפע?

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

רפאי את חייך עם פנג שוואי

אהבה זוגיות ורומנטיקה

שנת הקוף

איך נפטרים מנכס

גלגל המזלות  והסקס שלך

 

כל הכתבות

 

עוד על יופי:

בשביל מה אני צריכה מייקאפ?

סעודות היופי

 

עוד על בריאות:

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

 

 

מערכת הבחירות הממשמשת וקרבה לסופה חוותה  תנודות ושינויים דינאמיים מרחיקי לכת בשנה האחרונה. למרות הקמתה המאוחרת של מפלגת  "קדימה"  וזינוקה המטאורי המשאיר את  שאר המפלגות מאחור עדיין נמהר לקבוע את תוצאות הבחירות. כל יום מתקבל  מידע מהפכני אודות  כל אחד מהמתמודדים  והתחושה היא של חוסר יציבות.  האסטרולוגיה הסינית מציגה  מערכים אנרגטיים מולדים של אנשים על פי חמשת האלמנטים יין וינג במרכיבי שנה חודש יום ושעה של תאריך הלידה. יש לציין שלא ניתן היה להגיע לדיוק בהעדר שעת הלידה החשובה ספציפית בהתייחס למתמודדים, כן לא ניתן לראות השפעות סביבתיות במפלגות עצמן או אחרות היכולות להשפיע על תוצאות הבחירות  ובכל זאת תחזית אסטרולוגית דומה למזג אויר ממנה ניתן לראות לאן הרוח נושבת.  

 

המפה האסטרולוגית של אהוד אולמרט: 30.9.1945

                    

                            

שנה

חודש

יום

שעה

יין עץ

תרנגול

יין עץ

תרנגול

ינג מים

נמר

לא ידועה

יין מתכת

יין מתכת

ינג עץ

 

 

במפה של אולמרט רואים ייעוד המאפיין מפות של מנהיגים רבים בצד תמיכת יקום גדולה. המפה מאופיינת  במאבקים פנימיים חזקים בין אלמנט המתכת לאלמנט העץ, בין הצד הרגשי, הרך והנשי המושפע רבות מאימו הביקורתית לבין הצד ההגיוני, הלוגי והגברי.  ניתן לראות במפה ביקורת פנימית חזקה, פרפקציוניזם ושליטה העלולים לגרום לו עצירה, איבוד כיוון, מערבולות רגשיות ופחדים, מאגרים פנימיים של כאב ועצב בצד אומץ, אימפולסיביות, תמימות, רצון לפרוץ קדימה, חוסר סבלנות, רצון לחוות שינויים, לקדם ולדחוף קדימה אותו ואת אחרים, יכולת לחזות לטווח הארוך  למרות  תחושת הביטחון, השלווה  והיציבות שהוא מקנה לאחרים כלפי חוץ.

אחרי שנתיים לא קלות (שנתיים של מתכת) הוא נכנס לתקופה טובה מבחינה אישית וכלכלית. לאולמרט ניחן במפה ממוזלת מגיל 16 ומעלה המאפשרת לו להביא לידי ביטוי את הצד האמיץ, הפורץ השאפתני שבו בצורה טובה למרות אופיו הקפדני. בשנים האחרונות אולמרט עבר שינוי רציני בתפיסת העולם ובצורת החשיבה בצד חוויה בעלת עוצמה של פרידה, בגידה ואובדן אמון  מאנשים בסבבתו הקרובה. חוויה זו תמשיך לנהל אותו עוד מספר שנים ותהייה נוכחת גם בחודש מרץ, חודש הבחירות ביתר שאת. השנה אולמרט מתחבר לסטאטוס, עוצמה  וביטוי הרגשי מתאזן השנה  ומאפשר לו להיות במיטבו.  אם ישכיל להישמר מאנשים בסביבה שלו ולא ייתן בהם אמון רב מידי הוא בהחלט יוכל להנהיג ולקדם את ישראל.

 

המפה האסטרולוגית של עמיר פרץ 9.3.1952

 

                     

שנה

חודש

יום

שעה

ינג מים

דרקון

ין מים

ארנבת

ינג עץ

נמר

לא ידועה

ינג אדמה

ין עץ

ינג עץ

 

 

ניתן לומר שרק אדם בעל  עוצמה פנימית כה חזקה יכול  לקחת מגפון להכריז בראש חוצות, מרוכז בעצמו ובמטרותיו, בלי להתייחס למה שאחרים חושבים עליו. פרץ אכן במיטבו כאשר הוא מקבל תשומת לב בדרך הכריזמטית בה הוא מביע את עצמו.  פרץ ניחן  בתעצומות נפש, שאפתנות ענקית שאין בה שלווה, אומץ לב, תמימות גדולה של ילד, רגישות, רכות,  (גם לפרץ וגם לאולמרט יש נמר ככוח מניע אימפולסיבי ואמיץ. העוצמה במפה של פרץ גדולה פי כמה בצורה לא מאוזנת), זקוק לפעילות  רבה, למאבקי כוח כדי לתעל את עודפי האנרגיה שלו, יכולת טובה להיות ביחסים אינטימיים עם הסביבה, בעל חזון ויכולת גדולה לתכנן לטווח הארוך, פרץ רואה בצורה טובה מאוד את העתיד, במקרים רבים מקדים את זמנו בתפיסת עולמו העומדת פחות במבחנים של כאן ועכשיו. במצבים של חוסר איזון החלטות אימפולסיביות המונעות מצורך רגשי עלולות להיות חפוזות מידי עד כדי חרטה  כמו גם הססנות ייתר. מומלץ לו להקיף את עצמו באנשים שיבקרו את התנהגותו ויעזרו לו להגיע להחלטות שקולות למרות כישורי הניהול והארגון שלו.  נמצא בשנים טובות יחסית. שנים 2007-8 בעייתיות יותר. שנתיים האחרונות היו שנים טובות בשבילו במיוחד.  בנוסף השנה הוא מתחבר לסטאטוס וליכולת שלו לבטא את עצמו בעוצמה בצד תחושה של בדידות,לחצים מכל עבר וחשבון נפש.

על פי המפה נראה שלמרות שפרץ נמצא בתקופה טובה בחייו הוא עדיין לא חווה בשלות ובגרות שתגיע בעוד כשלוש שנים,  שתמתן אותו אף יותר. בנוסף הוא נמצא בתקופה בעייתית מבחינה רגשית כמו גם התמודדות ביחסים בינאישיים שימנעו ממנו להביא את כל כולו בצורה שלווה לתפקיד הנכסף. בבחירות הבאות הוא יהיה בשל יותר להנהיג את המדינה. 

 

המפה האסטרולוגית של ביבי נתניהו 21.10.1949

 

                       

שנה

חודש

יום

שעה

ין אדמה

שור

ינג עץ

כלב

ינג עץ

קוף

לא ידועה

ין אדמה

ינג אדמה

ינג מתכת

 

 

לביבי יש מפה של איש עסקים כריזמטי המושפע מאוד מאביו ומונע מאוד מרצון עז לקדם את מצבו הכלכלי. בעל חשיבה מנטלית טובה, סקרנות, שליטה, ערמומיות, נדיבות, שאפתנות, התלהבות, תמימות, בצד דאגות רבות העלולות לגרום לסטגנציה. ביבי החל לחוות תהליך של בשלות לפני כשלוש שנים שהביאה אותו לידי התמתנות מסוימת בדומה לחוויה שאולמרט עובר בשנים האחרונות. ביבי לא נמצא בשנים הטובות שלו, בוודאי לא השנה, הוא חווה דאגות רבות אף יותר, ירידה בכוח הרצון והעוצמה הפנימית למרות שהוא משדר החלטיות וביטחון.  

בהתייחס למפה של מדינת ישראל ביבי ייטיב פחות להנהיג ולקדם את ישראל עמוסת דאגות משלה. ישראל זקוקה למנהיג נחוש וגמיש הרבה יותר.

 

לסיכום, שלושה מתחרים לא פשוטים, כל אחד מנהיג בפני עצמו עם נקודות חוזק וחולשה הנמצא בתקופה טובה בחייו. יום הבחירות הנבחר ב28.3.06 אינו יום פשוט על פי האסטרולוגיה הסינית  בהיות הדרקון ביום בקונפליקט עם הכלב של השנה.  באותו יום אולמרט יחווה חוויה של פגיעה אישית ואכזבה באופן אישי יחד עם חיבור לעוצמה ולכוח. ביבי יחווה כבדות יחד עם שינויים באופן אישי ופרץ ירגיש טוב באותו יום למרות שהחודש מוציא אותו מהאיזון שלו. 

באופן כללי  ביבי יעבור שינויים בשנה זו שאינה קלה אך בהחלט מעניינת, פרץ לא בשל עדיין ונשאר אולמרט המסוגל להתמודד עם האתגרים, הראוי על פי המפה שלו  מבין השלושה להנהיג את המדינה בתקופה זו.

בהצלחה למדינה!

 

שרונה פומס היא מדריכה ויועצת בכירה בפאנג שואי , למדה את תורת הפנג שואי בלונדון (שם גרה 7 שנים) ובישראל בהנחייתם של ג'ואי יאפ ("בית הספר למצוינות של גראנד מסטר יאפ שן הי") לילאן טו, גוזף יו, קארן קינגסטון , רוג'ר גרין ואחרים. מעצבת ומייעצת לבתים ועסקים רבים בארץ ובאנגליה. מנחה ומרכזת סדנאות וקורסים במרכזים לרפואה משלימה של "שירותי בריאות כללית"  וב"בית הספר הגבוה לפנג שואי" אשר בניהולה.

בעברה לימודים באוניברסיטת ת'א וחיפה הייתה עיתונאית ב"מעריב" וניהלה

פרויקטים תיירותיים באנגליה וגרמניה.  הופיעו כתבות ב:חיים אחרים, לאישה, מעריב, ידיעות אחרונות (מוסף 7 ימים) ערוץ 2, ועוד.

לסדנאות וקורסים:

שרונה פומס: 053/922661

sharona27@bezeqint.net

 

__________________________

תגובות: כיתבי לנו                                     מעניין? שילחי לחברה

   

___________________________________________