האסטרולוגיה של הבית

מאת: שרונה פומס

 

עוד על פנג שוואי:

 

האם 2007 היא שנת חזיר של זהב

פנג שוואי בנסיקה

הצ'י של מדינת ישראל

מודל הבית כאדם

הרמוניה משפחתית

להיערך לאנרגיה של האביב

כוחם של המים

חוכמת העיתוי

פנג שוואי - אופנה חולפת?

איך מעצימים את השפע?

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

רפאי את חייך עם פנג שוואי

אהבה זוגיות ורומנטיקה

שנת הקוף

איך נפטרים מנכס

גלגל המזלות  והסקס שלך

 

כל הכתבות

 

עוד על יופי:

בשביל מה אני צריכה מייקאפ?

סעודות היופי

 

עוד על בריאות:

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

 

 

אם גם אתם משתייכים לאותם סקרנים המתגנבים לעמודים האחרונים של העיתון בכדי להתעדכן בתחזית האסטרולוגית שלכם בוודאי תתפלאו לדעת שיש מפה אסטרולוגית גם לבית שלכם.

 

תורת הפאנג שואי יוצאת מתוך התפיסה הדאואיסטית המכירה בחוקיות של אנרגיה (הקרויה צ'י) ומצויה בתהליך מתמשך של שינוי, בדומה למחזוריות העונות בטבע, המתקיימת בסביבה הקרובה (מיקרוקוסמוס) והרחוקה (מקרוקוסמוס), בתוכנו ומתוך כך גם בביתנו.

 

האנרגיה על פי תורת הפנג שואי משתנה מדי 20 שנה (עידן), שנה, חודש ויום.

 

שינוי משמעותי, יודעים יועצי פנג שואי לספר, החל בשנת 2004.
בבתים רבים חלה ירידה הדרגתית בתחומים שונים ושינוי זה משפיע על חיי האנשים באופן אישי ברמת התודעה: בריאות, מצב כלכלי, מערכות יחסים וכד'. השינוי הבא יחול ב2024.

 

בנוסף, בכל שנה בחודש פברואר (החודש בו מתחילה שנה סינית חדשה) הבית עובר שינוי (במיקום חדר השינה, דלת הכניסה, חזית או עורף הבית) המשפיע על כל אחד מאיתנו.

 

המידע אודות השינוי מבוטא מבחינה אסטרולוגית בתשעה כוכבים בעלי אפיונים שונים ועוצמות משתנות בנקודות זמן שונות. בכל שנה כוכב אחר שולט על אנרגיית השנה.

 

כל אזור והתחום שלו

לצורך הבדיקה מומלץ להשתמש במצפן פשוט ולעמוד במרכז הבית על מנת לראות את כיווני השמיים של הבית ולבחון היכן ממוקמים הסקטורים השונים בביתכם.

 

השנה, שנת 2007 - כוכב 2 הוא הכוכב השולט על השנה. מה זה אומר?

 

מרכז הבית - ממוקם כוכב 2 המאופיין באנרגיה של חולי, האטה ועיכובים. בתים בהם מרכז הבית חסום או לחילופין ממוקם בו חדר יחוו בעיות בריאות, חולשה, אנמיה,בעיות עיכול, קושי להיכנס להריון ודאגות. כוכב 2 המאפיין את האנרגיה הכללית של השנה אף מזהיר  מפני מחלות ויראליות, מגפות, סכנות של אש ומים ומציין את עליית כוחן של נשים.

 

סקטור דרום מערב - ממוקם כוכב 8, כוכב השפע של השנה. הישן בחדר שינה כזה או עסק שדלת הכניסה שלו באזור זה יזכה להזדמנויות כלכליות, צמיחה, הצלחה בתחום המקצועי בעיקר בתחום הנדל"ן וכד'. תבדקו היכן האזור הדרום מערבי בבית שלכם? במחסן? חסר? או לשמחתכם הוא אחד החדרים הפעילים של הבית. מומלץ לשהות באזור כמה שיותר.

 

סקטור דרום – מיקומה של דלת כניסה באזור זה מביאה לפעילות מקצועית טובה. שהייה בחדר שינה דרומי עלולה להביא כאבי ראש, מאבקי אגו, רגישות בעור, אלרגיות ובדידות. מומלץ לוותר על צדקנות יתר ולהיות בפעולה.

 

סקטור מזרח - ממוקם כוכב 9, כוכב המקדם אירועים משמחים, הריון, לידה, חתונה, התרחבות עסקית, קידום בעבודה, חיוניות וחיי חברה פעילים. מומלץ לבקש העלאה וליהנות.

 

סקטור מערב -  בעיות תקשורת, רומנטיקה, ניתוחים, מערכת יחסים זוגית ללא מחויבות לטווח הארוך. מומלץ לשקול בכובד ראש כל החלטה חשובה בתחום הכלכלי. 

 

סקטור צפון מערב - שוהה כוכב 3 האימפולסיבי והדעתן. כניסה לעסק בסקטור זה מקדם הצלחה עסקית, שינויים מהירים לצד תחרות וחיכוכים. לשוהים בחדר שינה זה מומלץ להישמר מויכוחים העלולים להביא לפרידות ומבעיות משפטיות, בעיות באזור הרגליים.המלצה- להמנע ככל האפשר מתגובות אמוציונליות.

 

סקטור צפון מזרח -  האזור המאתגר של השנה בו שוהה כוכב 5 צהוב. דלת כניסה, חזית לצפון מזרח, או הישנים בחדר זה יחוו עיכובים, עייפות ומפגשים מאתגרים עם הגורל בתחומים שונים. עסק עם דלת כניסה באזור זה עלול לחוות קושי מבחינה כלכלית, האטה או עצירה. החודש תחושה זו מתעצמת. מומלץ להאט את הקצב, להתמיד בקיים ולשהות מעט עד כמה שניתן באזור זה. 

 

סקטור צפון - שוהה כוכב 7, המביא לדלת כניסה ולחדרי הבית אנרגיה "בוגדנית", חשש לפריצות והרעלות מזון. המלצה- למגן את הבית ולשמור על פרופיל נמוך.

 

סקטור דרום מזרח - שוהה כוכב 1, המביא להזדמנויות טובות בכלל ובתחום האקדמיה והרומנטיקה בפרט, נסיעות והצלחה לעוסקים בכתיבה.

 

 

אתם וודאי תוהים האם נדרש לעשות פנג שואי לבית בכל שנה?

בדיקה מעמיקה של בית מתאפשרת באמצעות מצפן (לו פן) כך ניתן לבחון באילו תחומים ומי מבני הבית יחוש יותר את השפעת הכוכבים. בית טוב באופן בסיסי, המתגורר יחווה בעיות ברמה מינורית כאשר אנרגיה מאתגרת באה לבקר. בבתים בעייתיים באופן בסיסי, אדם השוהה לדוגמא בחדר צפון מזרח השנה יחווה אתגרים גדולים יותר, לכן, לביצוע התיקונים, מומלץ לעשות פאנג שוואי לכל בית באופן אישי. עד השנה הבאה.

_______________

שרונה פומס היא מדריכה ויועצת בכירה בפאנג שואי , למדה את תורת הפנג שואי בלונדון (שם גרה 7 שנים) ובישראל בהנחייתם של ג'ואי יאפ ("בית הספר למצוינות של גראנד מסטר יאפ שן הי") לילאן טו, גוזף יו, קארן קינגסטון , רוג'ר גרין ואחרים. מעצבת ומייעצת לבתים ועסקים רבים בארץ ובאנגליה. מנחה ומרכזת סדנאות וקורסים במרכזים לרפואה משלימה של "שירותי בריאות כללית"  וב"בית הספר הגבוה לפנג שואי" אשר בניהולה.

בעברה לימודים באוניברסיטת ת'א וחיפה הייתה עיתונאית ב"מעריב" וניהלה

פרויקטים תיירותיים באנגליה וגרמניה.  הופיעו כתבות ב:חיים אחרים, לאישה, מעריב, ידיעות אחרונות (מוסף 7 ימים) ערוץ 2, ועוד.

לסדנאות וקורסים:

שרונה פומס: 053/922661

sharona27@bezeqint.net

 

__________________________

תגובות: כיתבי לנו                                     מעניין? שילחי לחברה

   

___________________________________________