איך היו נראים החיים ללא נשים?

מאת: לאה גולדברג

 

עוד על פנג שוואי:

 

לצנן את השרב הכבד

אסטרולוגיה של הבית

צ'י של זיכרון ועצמאות

האם 2007 היא שנת חזיר של זהב

פנג שוואי בנסיקה

הצ'י של מדינת ישראל

מודל הבית כאדם

הרמוניה משפחתית

להיערך לאנרגיה של האביב

כוחם של המים

שלך

 

 

כל הכתבות

 

עוד על יופי:

בשביל מה אני צריכה מייקאפ?

סעודות היופי

 

עוד על בריאות:

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

 

 

איך היו נראים החיים ללא נשים? כנראה שלא היו חיים כלל, הרי הנשים מביאות את החיים.

 

בעולם הקדום הנשים היו עמוד התווך של השבט, הן היו המרפאות, הן ידעו לנבא, לראות את העתיד ולפרש חלומות בעזרת כוחות הטבע, הן ידעו להשתמש בעולם הצמחים והחי לריפוי והעצמה והן אלו שהעבירו מדור לדור את הידע העתיק והסודי על הכוחות הטמונים בנשיות.

 

ההיסטוריה מראה שגברים מאז ומתמיד פחדו מהכוחות הנשיים וניסו ואף הצליחו בכל דרך לדכא אותן (ציד המכשפות). לאורך דורות רבים הנשים נאלצו להחביא את כוחן מהפחד שישרפו חיים ועד היום המוח הקדמוני מונע מהן לגלות את מלוא שוויין.

 

אפילו בתורה החלישו את האשה. היא רק עזר כנגדו בלי מעמד שווה ערך ליכולות הגבר. רק בתוך ביתה פנימה מותר לה להיות "בת מלך".

 

היום מתחיל להשתנות המצב. לאט לאט הנשים חוזרות לעצמן, אמנם עדיין משתמשים הרבה בנשיות בפרסומות של מוצרים (משקאות, מכוניות וכו'), אך יחד עם זאת לא סתם אומרים שמאחורי כל גבר מצליח יש אישה מצליחה, לא סתם באים להתייעץ עם האישה. העולם יכול להיות טוב יותר אם נשים ינהיגו אותו בלי כוחניות אלא בהכלה .

 

שיטת הפנג שואי גם היא, כמו בימי קדם, נעזרת במתנות שהטבע נתן לנו ומספרת על כמה דרכים לחיזוק האישה. הרי הבית מהווה מראה של דייריו. דרך התבוננות בבית, ניתן ללמוד על מי שגר בו, מתוך זה נבין, שכל מה שסובב אותנו משפיע עלינו וכשניצור שינוי חיצוני ניצור הזדמנות לשנות משהו בפנים. למשל:

 

שמתם לב באיזה בית נמצא תמונות של נשים לבד?

תמונות של אישה לבד נמצא בבית שהאישה בו דומיננטית או שהיא בלי בן זוג או שהיא מרגישה שהיא נושאת לבדה על גבה את כל הנטל של הבית. תמונות אלו משדרות על פי רוב עצב ובדידות.

אם האישה בבית היא הדומיננטית, כדאי לאזן ולחזק את הגבר. אפשר לקשט עם פסל ממתכת או פעמונים ממתכת את הפינה הצפון-מערבית (האזור של הגבר בבית) בחדר השינה או בסלון.

אם האשה מרגישה שהכל נופל עליה צריך לבדוק אם אין חוסר בכיוון צפון-מערב ולחזק את הפינה עם שעון עגול לבן או פעמון ממתכת.

 

את האישה אנחנו מחזקים לפי שיטת הפנג שואי עם אלמנטים או צבעים של אדמה בפינה הדרום-מערבית, שהיא הפינה המשוייכת לאשה. נוכל לקשט באבנים למיניהם, כולל קריסטלים כמובן, דמויות מחימר (בזוגות כי זו גם פינת הזוגיות), חול, קרמיקה וצבעים כמו ורוד, אפרסק וחום.
להוציא מהפינה הזו כל דבר שעשוי ממתכת או בצבעי המתכת והלבן או עציץ עם פרחים.

לכל אשה חשוב שהכול יהיה הרמוני ושכולם יהיו מרוצים והיא מיישמת את זאת בחייה. כשיש לאישה חבר לחיים התמונות שיהיו תלויות בבית יהיו של שתי ציפורים, שני ברבורים או אולי זוג הולך לעבר השקיעה. הצבעים יהיו חמים ונעימים, נרות דולקים לאווירה חמה ונעימה. מן הסתם גם הריחות יהיו נעימים בבית. לכל אחד מבני הבית יש מקום משלו מיוחד רק לו.

 

תכלס' – אשה יודעת ליצור בית חם. כשהבית תומך נעים לחיות בו וכל מי שבא לבית מרגיש את זה. הרי במהות שלה  אישה היא מרפאה, מי לא זוכר שנשיקה וחיבוק מאמא מרפא כל כאב ומוחה כל דמעה? אישה שמקבלת אהבה והערכה יודעת גם לרומם.

אז בואו נקיף את עצמנו בדברים שמשמחים אותנו ובחברים שחשובים לנו ואנחנו חשובים להם. לדעת גם לקחת ולא רק לתת. ובמילה אחת – הרמוניה.

 

________

אודות הכותבת:

לאה גולדברג, מרצה ויועצת פנג שואי בכירה.

בעלת חנות אינטרנטית למוצרי פנג שואי המאפשרת רכישת מוצרים און-ליין, וגלריה הממוקמת בכפר ורדים המנוהלת ברוח הפנג שואי: www.T-point.co.il

__________________________

תגובות: כיתבי לנו   לאתר                                מעניין? שילחי לחברה

   

___________________________________________