ניאו-פסיכולוגיה

מאת: סיגל אליהו

עוד גופנפש:

לרזות ללא מאמץ

אומגה 3

קריסטלים

הצבעים

טיפול על פי חמשת האלמנטים

כואב זה לא אומר שאת לא מאושרת

תרפיה רוחנית

אנרגיה ושיטות טיפול

שיטת פאולה

יוגה צחוק

בהיותי כלה

צמד-חמד מרכזי האנרגיה

תכנית חיים בגיל המעבר

מנופאוזה

ארבע היסודות ברומנטיקה

הצ'קרות: מרכזי האנרגיה שלנו

תזונה וחיי המין

השמנה - מחלת המאה

ויטמין אי וצלקות

סידן - המציל הלבן

עצמותי המתפוררות וצריכת החלב

יופי חיצוני מתחיל בפנים

מי מחזק אותי? ויטמין בי12

מעשנות ותזונה נכונה בגיל ההתבגרות

תרומת הטיפול הפמיניסטי

 

מבנה המוח האנושי  לא מאפשר לראות את העולם באופן אובייקטיבי. אי לכך, נקודת מבטו הסובייקטיבית של מוחנו, שמוזנת מהדפוסים המוחיים, גורמת לנו סבל רב.

הניאופסיכולוגיה הינה תיאוריה חדשה מסוגה שפותחה ונבנתה ע"י יהודית אורנייה מילוא המטפלת בשיטה זו בשנים האחרונות. זוהי התיאוריה המאוחדת של הנפש. ידע עולמי חדש שמאפשר לאנושות ללמוד לחיות בשקט ובאושר. הניאופסיכולוגיה מטפלת בבעיות אותן מכנה הפסיכולוגיה – נפשיות כאשר היא מתייחסת אליהן כאל בעיות מוחיות. הניאופסיכולוגיה מלמדת אותנו לראות את העולם מנקודת מבט אובייקטיבית, כלומר הגיונית, לעומת נקודת המבט הרגשית של מוחנו כיום.

היא מציגה תיאורית מציאות חדשה שהינה קלה להבנה ויישום בגלל היותה הגיונית להפליא. בכך, היא מאפשרת לכל אדם להגיע לשקט, לאושר ולשמחה ביחסיו עם עצמו, בן זוגו והעולם.

 

קשה להסביר על רגל אחת את השיטה כולה, מכיוון שהיא רחבה ועמוקה ודורשת שנות לימוד וטיפול רבות, אך אנסה בכל זאת לתת רקע על השיטה וכיצד היא פועלת.

 

האנושות נמצאת כיום בשלב מאוד קריטי של התפתחות אבולוציונית. שלב שדורש התפתחות אישית מואצת מכל אחד ואחד מאיתנו. מיצינו את המערכות הישנות שלנו ואנו אמורים להשתדרג לשלב האבולוציוני הבא ואם לא – נכלה את עצמנו ונכחד כגזע.

כדי לעבור את השלב ה"לא קל" הזה יש צורך לעבור שינוי יסודי בכל השקפת עולמנו והתנהלותנו כאן בכדור הארץ.

כדור הארץ עובר שינויים אנרגטיים עוצמתיים שמשנים גם את המערכות שלנו

כבני אדם. כולנו חווים קשיים שהולכים ונעשים יותר ויותר בלתי נסבלים בכל תחום בחיינו, מחפשים תשובות בכל מיני דרכים, אלטרנטיביות ואחרות, ונראה שלא ממש מוצאים את דרכנו. ככל שעובר הזמן נראה כי הדרך אל האושר ארוכה ומפותלת וספק אם אפשרית.

 

על מנת לעשות את השינוי ולהתקדם אנו חייבים להבין כיצד המערכות שלנו עובדות וכיצד ניתן לעקוף אותן ולהפוך למערכת אוטונומית – ספירלית, שמפרה את עצמה בעצמה ואינה זקוקה לשום דבר מבחוץ שיפרה אותה.

במהלך טיפול בשיטת הניאופסיכולוגיה אנו למדים לעשות זאת. אנו מבינים כיצד המערכות שלנו עובדות, כיצד המוח שלנו מתנהל וכיצד לעקוף אותו על מנת לייצר את המציאות שאותה אנו רוצים.

אנו מבינים בעצם שהכל, אבל הכל תלוי בנו ורק בנו. אנו לומדים להסיר את התלות שלנו באחרים סביבנו, לומדים לרכז אנרגיה וליצור את המציאות הרצויה לנו.

במבנה המוח האנושי, התוכנה שלנו כיום הינה סגורה, אנו חיים עפ"י דפוסים שנצרבו אצלנו מגלגולים קודמים ומהילדות עד גיל 13, בגיל 13 המערכת נסגרת ואז אנו מתחילים לשחזר את אותם דפוסים שרכשנו. מכאן הדרך ליצור מעגלים סגורים שחוזרים על עצמם מהירה מאוד, מדוייקת מאוד ובלתי ניתנת לשליטה.

  

האנושות מונעת ע"י חסר – זו התוכנה שניהלה את העולם עד היום, בכדי לאסוף ידע. מיצינו, חווינו הכל, הבנו שמשהו לא בסדר בהתנהלות שלנו כבני אדם. הגיע הזמן לשינוי ממשי, אמיתי, שורשי.

כאן מגיעה הניאופסיכולוגיה ומשנה את נקודת המוצא והדרך בה אנו מתנהלים.

במהלך הטיפול אנו מקבלים מידע שיסייע לנו לעבוד נכון בחיינו, ולהתפתח לכיוונים הרצויים לנו והחשוב ביותר לחיות באושר ושמחה בלתי תלויים עם החוץ.

הטיפול משלב טכניקות שונות לבניית מערכת חדשה והגיונית,עבודה עם חלומות וכן ניקוי של גלגולים (גלגולי נשמות) בכדי להקל על המערכת ולהוריד עומס טראומתי מיותר שנצבר במהלך חיינו בכדור הארץ ושממשיך להשפיע ולנהל את חיינו היומיומיים.

 

האסטרולוגיה משקפת את הדפוסים שאיתם הגענו מגלגולים קודמים ומכאן הקרמה שלנו. דרך המפה אני גם רואה כיצד אותם דפוסים יתבטאו במהלך גלגול זה, מה אני אספוג במהלך ילדותי מהורי וכיצד זה ישפיע עלי לאורך כל חיי.

כאסטרולוגית אני משתמשת בידע הנצבר שלי ומאבחנת דרך המפה האישית היכן אותם דפוסים חוזרים ונשנים בחיי המטופל שצריך לעבוד עליהם, אני מבינה דרך המפה האישית את התהליך הקרמתי בו הוא נמצא ומה ימשוך לחייו שוב ושוב.

בעזרת הטיפול אני עוזרת לו להתנתק ממעגל הקרמה וליצור את מציאות חייו, להיות בלתי תלוי ומאושר.

 

ברצוני לציין כי תוצאות הטיפול בעזרת שיטת הניאופסיכולוגיה הינן מדהימות ומהירות. אנשים במצבים קשים וקיצוניים במיוחד שעברו את הטיפול הגיעו למקומות בחייהם שבהם הם עצמאיים, בריאים ומאושרים.

ישנם כאלו שקיבלו תרופות פסיכיאטריות והפסיקו לאחר שחשו כי מצבם טוב והצורך בתרופות ירד.

אנשים שחוו קשיים רגשיים ותפקודיים יומיומיים החלו לנהל את חייהם בצורה שבה הפכו לחלוטין משוחררים מכל בעיה רגשית וחזרו לתפקוד מלא ויצירתי.

השיטה מסייעת לאנשים מכל השכבות החברתיות.

 

כפי שכבר ציינתי השיטה חדשה ומכילה ידע רב על המבנה שלנו כבני אדם.

 

אשמח לענות על שאלות נוספות הקשורות לטיפול ולשיטה.

 

 

סיגל אליהו

052-3486120

www.astrosigal.com

 

 

 

מה דעתך?תגובות: הגיבי על הכתבה             מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________