גליון מס' 6 - אפריל 2003

 

 תוכן הענינים

 

שער גיליון 6

 

לגיליון מס' 7 - יוני 2003

לגיליון מס' 8 - ספטמבר 2003

לגיליון מספר 9 - דצמבר 2003

 

עוד ב"הדרך למעלה:

ארכיון מאמרים

  בריאות

כל הטיפים

  סגנון חיים

 יעוץ

  כיתבי לנו

 

חיידק האופנה הצליח להדביק גם אותנו, הישראלים. אמנם  אנחנו עדיין צריכים "למשש את העגבניה", אבל אתרי חברות האופנה קראו נכון את המפנה והתאימו את הגישה.

 

פרחים רבותי, פרחים - מה תעדיפו? זר של אלף ורדים קולומביאניים או סידור שלפרחי שושן צחור? איך מטפלים בסחלב? איפה יש חנות פרחים בקולורדו?

 

פסח שקט להורים - בחופשת הפסח הקרובה נוכל להיות רגועים, כי הילדים שלנו יהיו יותר בבית מאשר במגרש המשחקים, גולשים באינטרנט. האמנם?

 

חינוך בעידן הוירטואלי - הרשת פותחת בפני המורים אפשרות להתפתחות מקצועית והעצמה אישית, מאפשר למידה מתוקשבת. ותורמת לשיפור יוקרת מקצועות ההוראה.

 

פסח בשטח - נרגעים מהמתח - האביב הגיע במלא העוז וזו הזדמנות מצויינת לצאת ולהנות מהטבע. הרשת תעזור לכם לקבל מידע על כל מה שרק תרצו לדעת החל ממסלולים, מפות, ארועים, צימרים ומלונות וכמובן גם אטרקציות מהנות.

 

בריאות הנפש ברשת - האינטרנט מנפץ ללא רחמים את המיתוס הנפוץ ביותר על טיפול פסיכולוגי - על הספה, הפציינט מספר בשכיבה על הספה את חוויות ילדותו והשפיעתן עליו. הרשת מציעה שיטה אלטרנטיבית לטיפול.

 

בנקאות מקוונת -  כיום ניתן לנהל פעולות רבות באופן עצמאי דרך אתר האינטרנט של הבנק, כאשר הגישה לחשבון היא באמצעות סיסמאות ואמצעי זיהוי נוספים

 

מנהל המגאזין: אורן משעל

עורכת: רנטה זלצגנדלר-חניק

 

   
_______________________________________________________