גליון מס' 8 - ספטמבר 2003

רבי וכומר טסים במטוס...

מאת: רוני זלר

 

לתוכן העניינים של גליון מס' 8 - ספטמבר 2003

עוד ב"הדרך למעלה:

ארכיון מאמרים

  בריאות

כל הטיפים

  סגנון חיים

 יעוץ

  כיתבי לנו

 

 

 

 

 

 

 

 

 איזו מערכת יחסים יפתחו גבר פיקח ואישה פיקחית? איך גבר זקן עושה סקס כל יום? ואיזה שיר שרים בשירותים?

 

הרופאים תמיד אומרים שהומור טוב לבריאות. אם כן, גילשו לכמה אתרי הומור מסוגים שונים, תצחקו עד שתכאב לכם הבטן ותאריכו את החיים בכמה שנים טובות. לי כבר נוספו 3 שנים מהצחוקים. לגלוש ולשמור.

 

ערוצחוקים

בערוץ הצחוקים של MSN (www.msn.co.il) תוכלו להרשם לרשימת תפוצה ולהתחיל את הבוקר עם בדיחה שתחכה לכם במייל – אין כמו להתחיל את הבוקר עם חיוך ומשם להמשיך ולגלוש לאתרי ההומור  המקושרים ל- MSN. עומדים לרשותכם סוגים שונים של דרכים להיות מבודרים: בדיחות משעשות מכל הסוגים והמינים –you name it עם ציוני הגולשים כולל בדיחה יומית, חודשית ואקראית, קריקטורות מצחיקות, משפטים גדולים, רשימה של הופעות סטנד אפ, המלצות לקומדיות משעשעות, פתיחים קוליים מצחיקים שתוכלו להוריד. במדינה של טעויות תוכלו לקרא ראיון בלעדי ומשעשע עם ליבו של דורון שפר המתגעגע להודו,

 

פורטל ההומור

לעשות סקס כל יום, לקבור עורך דין, רחצה במקום אסור, ועוד בדיחות הן חלק פורטל ההומור (www.humorportal.co.il) האתר הישראלי הראשון המוקדש כולו להומור. האתר הוקם בגלל האכזבה של מייסדיו ממחסור באתרים ישראלים בעלי תכנים הומוריסטים, והוא משמש כפורטל ישראלי לצחוק ולהומור אשר מרכז בתוכו תכנים הומוריסטים שונים ומגוונים, במטרה ליצור קהילת הומור רחבה. מה כל כך משעשע בפורטל? ראשית, עומד לרשותכם מנוע חיפוש לפי סוגי ההומור והנושאים השונים לניווט קל והתמצאות מהירה. שנית, בארכיון ישנם 52 עמודים של בדיחות מצחיקות עד דמעות. הבדיחות מסודרות לפי בקטגוריות ובתת קטגוריות, למשל קטגוריית גברים נשים וסקס, יש מגוון עצום של בדיחות כ- 170 בדיחות על בלונדיניות, אחת לדוגמא: " בלונדינית אחת מחליטה שהיא רוצה לרכב על סוס. בהתחלה הוא דוהר לאט אבל פתאום הוא מגביר את הקצב, היא מחזיקה חזק ושומרת על יציבות אבל הסוס דוהר יותר מהר והיא בקושי נשארת עליו, ובדיוק כשהיא עומדת ליפול... נגמר השקל". בנוסף, באתר 40 שירים מדליקים כמו "שיר לעושה צרכיו" שחשבתי לתלות בשירותים – "...ביציאה מהשירותים תשטוף ידיים, עם סבון והרבה מים, מה עוד אפשר לבקש, על הקירות בבקשה על תקשקש, ואף פעם אל תאכל במהירות כי אז תהיה לך עצירות...".

אחת הקטגוריות היותר מסקרנות היא כלכלה ועסקים. נושא כל כך רציני שקשה להעלות על הדעת הדבדחויות בתחום. הרשו לי להציג לכם בדיחה משעשעת אם כי יש בה משהו עצוב שכן בכל הומור יש משהו מן המציאות: " בעל פאב חזק ושרירי מאין כמוהו, החליט לערוך התערבות בין כל הגברים הנוכחים במקום. הוא סחט לימון ואמר שמי שיצליח לסחוט ממנו עוד טיפה אחת, יזכה בשתייה חינם בפאב למשך חודש ימים. גדולים וחזקים, מרימי משקולות ומפתחי גוף ניסו כולם, אך ללא הצלחה. לבסוף, שכולם כמעט ויתרו, בא בחור צנום ושדוף וביקש לנסות את כוחו. למרבה התדהמה הוא הצליח לסחוט חמש טיפות ולא רק אחת. שכולם שאלו אותו איך עשה זאת, הוא השיב להם, "אני עובד במס-הכנסה..."

 

הומור פוליטי

האם יש בפוליטיקה משהו משעשע? מסתבר שכן וקוראים לו מיכאל איתן. ח"כ מיכאל איתן המכהן כיושב ראש ועדת החוקה של הכנסת ונבחר לעמוד בראש ועדת האינטרנט וטכנולוגיית המידע של הכנסת. מסתבר שלח"כ איתן יש אתר אינטרנט מכובד (www.miki.org.il) ובין הנושאים החשובים בהם הוא מטפל, כמו התיישבות חוץ וביטחון, משק וכלכלה ועוד, ישנו נושא לא פחות חשוב בו הוא מטפל וזה הומור פוליטי. מסתבר שח"כ איתן עדכן באתרו קריקטורות בדיחות ופלשים משעשעים שקיבל בדואר אלקטרוני והעיזר לפרסם, לדבריו. להלן בדיחה מתוך האתר שזכתה למספר תגובות משעשעות באתר: "בישיבה שהתקיימה היום שמענו מחבר הכנסת מיכאל קלינר שתי הלצות (בדיחות) על פולניות:

קלינר א´ :
פולניה א´ פוגשת פולניה ב´ ובסבר פנים מעושה של השתתפות בצער אומרת לחברתה: שמעתי שבעלך נפטר....
מגיבה פולניה ב´ : מה פתאום, בעלי לא נפטר, בעלי מת, אני היא זו שנפטרה ממנו.............

קלינר ב´ :
פולניה א´ פוגשת את פולניה ב´ ומקבלת את פניה במאור פנים: שלום קרישקה כמה נעים לפגוש אותך, מהיכן את באה ??
פולניה ב´ : שלום רוזקה, אני מגיעה הישר מהקוסמטיקאית ...
פולניה א´ : נו, אז למה היתה סגורה........ "

 

הומור פמיניסטי

הומור ניתן למצא גם במקומות שהכי פחות מצפים לו. ברשימת התפוצה הרצינית IFF Israeli Feminist Forum, בה חברות המרצות הכי ידועות ומפורסמות בעולם (כן, ברשימת תפוצה ישראלית), פרופסוריות, סופרות ונשות אשכולות אחרות, החברות ברשת איכותית תומכת ומפרגנת. מסתבר שגם במקומות רציניים כאלה, נשים מכל רחבי העולם שולחות אחת לשניה בדיחות משעשעות ופמיניסטיות כמו הבדיחה על "גן העדן – הסיפור המלא והאמיתי על בריאת האדם", אותו ניתן לקרוא ב"הדרך למעלה" להעצמה אישית. באתר הדרך למעלה תמצאו בדיחות והומור פמיניסטי נוסף שנאסף בשנים האחרונות כמו הבדיחה הבאה:

גבר פיקח + אישה פיקחית = רומן

גבר פיקח + אישה טיפשה = סטוץ

גבר טיפש + אישה פיקחית = נישואים

גבר טיפש + אישה טיפשה = הריון

אכן, לנשים פמינסטיות יש חוש הומור כשהן לא שורפות חזיות, ואף יתרה מזאת, הבדיחות שלהן לא יורדות על גברים כמו שהבדיחות הגבריות יורדות על נשים.

 

  חזרה לתוכן העניינים
_______________________________________________________