גליון מס' 9 - דצמבר 2003

 

מה אומרים הכוכבים על שנת 2004

מאת: אלי תורג'מן

 

חזרה לתוכן העניינים של גיליון 9 - דצמבר 2003

גליונות קודמים:

לגליון מס' 8 - ספטמבר 2003

 

עוד ב"הדרך למעלה:

ארכיון מאמרים

  בריאות

כל הטיפים

  סגנון חיים

 יעוץ

  כיתבי לנו

 * האם נצא מהמיתון בשנת 2004 * מה יהיו תוצאות הבחירות בארה"ב? * כיצד תראה הקריירה של ערפאת? * איזו שנה מחכה לך?

מדי שנה אנו יושבים כסוסי אצבעות ומלאי ציפיה לשמוע את התחזיות לשנה הבאה, בודקים האם התחזיות של השנה הקודמת התממשו וגם אם לא - אז מה? אנחנו רוצים שיגידו לנו מה הולך לקרות. המין האנושי לא אוהב לחיות בחוסר ודאות. הרי לכם תחזית עסיסית לקראת השנה האזרחית החדשה. גם אם אתם לא מאמינים גדולים, אין דבר שיותר כיף לקרוא עליו מאשר שיפור כלכלי ובשורות טובות לצד תחזיות יותר קשות כמו מוות, בין אם זה של מנהיג עולמי או  של רב-מחבלים.

הכוכבים ב- Stars מנצנצים כל השנה

מה צפוי לקרות לנו בשנת 2004? האסטרולוג הרצל ליפשיץ, מאתר www.stars.co.il, צופה שיפור משמעותי בכלכלה הישראלית. יחד עם זאת נישאר פסימיים עד לקיץ 2004. הבורסה עתידה לשנות כיוון כלפי מטה עד אפריל 2004. לנשיא בוש, ליפשיץ צופה הפגנת עצמה ובטחון, שיפור הכלכלה האמריקאית וקדנציה נוספת כנשיא. עוד צופה ליפשיץ כי בוש עלול להיפגע בקדנציה זו או בקדנציה השניה, ומה שכמעט בטוח זה שהוא לא יסיים באופן טיבעי את כהונתו כנשיא ארה"ב.

מערכת היחסים של ארה"ב עם ישראל ועם מדינות במערב ישתפרו ללא הכר על רקע מלחמתה בטרור האיסלמי הקיצוני, ועקב כך יתחזק מעמדה. התחזית המעניינת היא על ערפאת. האיש בעל 7 הנשמות הוא בר מזל מבחינה קוסמית, אך לא לעולם חוסן. בשבועות ובחודשים הבאים הוא נוטה להגזים בפעילויות ומתגרה בגורלו, ואמנם הדבר יעלה לו ביוקר. בחודשים אלה הוא אינו קורא נכון את תמונת המצב, עושה טעויות ובכך הוא חותם על סופה המר של הקריירה שלו.

מי מאיתנו לא רוצה לדעת מה צופן לנו העתיד. מה אם הייתם יכולים לקום בבוקר ולקבל תחזית על היום העומד לפניכם? באמצעות המערכת של "סטרס" תוכלו לפתוח את הבוקר עם תחזית אסטרולוגית אישית ברמה יומית אשר תחכה לכם בתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, אחרי הרשמה קצרה לשרות. השירות ניתן ללא תשלום. שירות להיט נוסף באתר הוא שליחת פתק לכותל. לאחר מילוי שמכם, הדוא"ל שלכם וברכה, הפתק שלכם ישוגר ישירות לכותל המערבי.

רוצים לדעת האם זה הזמן להקים עסק חדש? מהו העיתוי המתאים לפתיחת חנות? מתלבטים איזו מקצוע מתאים לכם? רוצים לבדוק את מידת ההתאמה בינכם לשותפים שלכם? ב"סטרס" תוכלו לקבל יעוץ בחינם באמצעות מנגנון אוטומטי שקיים באתר לגבי הנושאים הללו וכן לקבל תחזיות עסקיות, אסטרולוגיות ונומרולוגיות. לנוחיותכם, אחת לשבוע מתקיימות באתר הרצאות און ליין בנושא מיסטיקה, בין השעות 16:00 עד 17:00.

אם אתם גרים בבנין 15 זה אומר שיש בבניין שלכם חשיבות רבה לאסטתיקה, יופי ועיצוב, הרמוניה בין בני הזוג, שותפות ונישואין וכו'. לעומת זאת בית מס' 4 מעודד זוגות להתגרש. מה יעשו אלה המתגוררים בבית מס' 15 בדירה מס' 4?

עידן המיסטיקה פתוח

אתר מיסטיקה מיסתורי ומעניין הוא מיסטיק אייג', www.mystic-age.com, בו ניתן להיעזר ברמה יומית לשאלת שאלות וקבלת תשובות בדרכים שונות. בניגוד לאתרי אסטרולוגיה אחרים בהם ניתן לקבל תחזית אסטרולוגית בלבד, באתר זה תוכלו לבנות מפה אסטרולוגית המבוססת על תאריך ושעת הלידה שלכם. תוכלו להפנות שאלה לאי צ'ונג ולטארוט או לעשות חישוב ביוריתמוס. יואב ברצ'יק, בעל האתר, מציין כי יש לא מעט גולשים הפותחים את היום עם הביוריתמוס במטרה לבדוק מה מצפה להם במהלך היום מבחינה רגשית, אינטלקטואלית ופיזית, שלושת המישורים בהם מטפלת תיאוריית הביוריתמוס.

לדברי יואב ברצ'יק, האתר הנו מערכת סגורה, תוכנה אוטומטית היודעת לייצר תחזיות, העונה על שאלות הגולשים בעזרתם של אלגוריתמים מסובכים. לכן, אם אתם רוצים רוצים לגלות אחת ולתמיד איזה מזלות יש לכם באיזה אופק ובאיזה כוכב, אתם מוזמנים לעשות מפה אסטרולוגית מקיפה באתר. מהתגובות המגיעות לאתר, למד ברצ'יק כי בעזרת התוכנה שפיתח, הוא עוזר לאנשים לראות את תמונת החיים בצורה ברורה יותר. "הפתיחות באתר אינן עוזרות לפתור בעיות אלא הן עוזרות להתמקד באמת הפנימית" אומר ברצ'יק. הוא מזהיר לגבי סוגי השאלות שכדאי שאלות: "יש לנסח את השאלות בצורה טובה, שאלות פתוחות ורחבות, ולא שאלות כן/לא. כמו כן אני ממליץ שלא לחזור על אותה השאלה מספר פעמים. המטרה של הפתיחות דרך האתר היא שעשוע וכן גירוי וחשיפת הגולשים לעולם המיסטיקה. אני שמח לקרב את הגולשים לדבר המופלא מאיתנו, משהו שהוא גדול יותר מהשיגרה. אם גיריתי אדם אחד להיפתח למשהו אחר, אני את שלי עשיתי".

מספרים חזקים

בערוץ האסטרולוגיה של  YNET  מחכה, לכל המעוניינים בתחזית אסטרולוגית אישית, תחזית של האסטרולוג ירון ליבנה. זאת ניתנת  ברמה שנתית, חודשית, שבועית ויומית לכל מזל ומזל וכן תוכלו לבדוק התאמה בין מזלות. YNET חזקים במספרים, ולא צריך להיות גאון במתמטיקה כדי להבין אותם. באמצעות החישובים הנומרולוגיים ניתן לקבל תחזית נומרולוגית יומית, חודשית ושנתית, ניתוח אישיות, נתיב חיים שתעברו ואפילו חישוב מספר בית. כך למשל אם אתם גרים בבנין 15 זה אומר שיש בבניין שלכם חשיבות רבה לאסטתיקה, יופי ועיצוב, הרמוניה בין בני הזוג, שותפות ונישואין וכו'. לעומת זאת בית מס' 4 מעודד זוגות להתגרש. מה יעשו אלה המתגוררים בבית מס' 15 בדירה מס' 4? פשוט מאד, תעברו דירה!

  

  חזרה לתוכן העניינים
_______________________________________________________