כוח האותיות בשם הפרטי

מאת: תמיר בן אשר

 

 

עוד:

תחזית שנתית לילידות חודש דצמבר

ניתוח האופי על פי תאריך הלידה

האות אלף וסימני הניקוד

 

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

 

ועוד:

המסע המקודש לעצמי

הארה

קלפי הטארות

פניני השראה

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

כל אות בשם אוצרת בתוכה המון עוצמה, חכמה, וכח.  הדומננטית בין האותיות זאת האות הראשונה שבתוך השם, שיש בה המון עוצמה. ושאר האותיות בתוך השם פחות חזקות. ולכן בנומרולוגיה הקבלית, לא מתייחסים לשם המשפחה של האישה מכיוון שלאותיות שם אין כמעט משמעות. אך מה שכן חשוב בשם המשפחה זה שכאשר האישה מתחתנת, היא בדרך כלל מעבירה את שם המשפחה של הבעל אליה, ומה שקורה תוך 9 חודשים, כמו לידת תינוק, מפעיל את האנרגיה של שם המשפחה החדש. ועל פי הנומרולוגיה הרגילה ישנו שינוי במספרים, ויכול לקרות שהקשר הזוגי יהיה מדהים ונפלא, או שלסירוגין פתאום מערכת היחסים לא כל כך הולכת. כל זה יכול לקרות  פשוט משום ששם המשפחה החדש של האישה לא מתחבר מבחינה אנרגטית.

 

במאמר זה אכתוב על האות אלף בשם הפרטי.

 

האות אלף קשורה לכוכב אורנוס השולט על מזל דלי.

 האות אלף היא אות פתוחה לכן התכונה ששולטת בה שאצל אישה בעלת האות אלף כאות הראשונה בשם היא בחורה יוצאת דופן ומאד יצירתית, רוחנית, ובעלת ראיה רחבה, אוהבת לעזור לזולת אך מההיבט השלילי, לעיתים עשוייה, ללא סיבה הנראית לעין,  לעשות ניתוקים, כמו למשל ניתוק קשר זוגי או עזיבת מקום עבודה .

 

נשים שהאות אלף היא האות הראשונה בשמן הן מאד פתוחות  ואוהבות את הזולת, אך בהיבט השלילי פוחדות לקחת אחראיות ושוברות מסגרות. יש להן נטייה להתפרצויות זעם. כמובן, הכל תלוי באותיות הנוספות בשם הפרטי.

 

נשים בעלי אות אלף השם אוהבות הכי הרבה את תקופת הסתו והאביב. זאת התקופה שהן הכי מצליחות בה בחייהן האישיים.

 

צורת האות אלף יכולה להסביר את עוצמתה המדהימה. היא מעין סולם המטפס ועולה מעלה כשהוא נתמך ברגל אחת יציבה בצידו התחתון ומעליו יוד נוספת השואפת להגיע לשמים. לכן יש לנשים בעלי אות אלף בשמן נטייה לרוחניות שפירושה זה להתעלות מעל האגו, להשפיע ולהעניק לאחרים. במידה והן לא עושות זאת זה משפיע בכיוון השלילי.

 

האות אלף מייצגת את איבר הראש. כשיש עודף אותיות אלף או יוד בשם, ישנה נטייה למיגרנות אצל אותה אישה עקב ריבוי מחשבות.

 

התכונות הבולטות אצל נשים בעלי אות אלף הן: המון החלטיות, עושה מאמצים רבים בכדי להגיע להצלחה, בעלת כח רצון עז ותקיפות רבה, עומדת על שלה ויודעת מה היא רוצה, מאד תכליתית במעשייה ויש לה מטרה מוגדרת והיא הולכת איתה עד ההצלחה, יוזמת המון, בעלת פתיחות רבה.

 

זאת אות שהיא פתוחה לכל הצדדים, תכונה המתגשמת בהמון דחף אנרגתי,  באומץ ותעוזה, ובחוסר רתיעה וביטחון עצמי.

 

כאשר האות אלף היא האות הראשונה בשם הפרטי, הדבר מציין עניין כללי רב בחיים וטבע עצמאי, אך אם יש אות אלף נוספת בשם, זה מעיד על יכולת שיכלית רבה וכישרון לפתור בעיות סבוכות .

 

המשמעות השלילית של האות אלף היא במידה שמדכאים את אותה בחורה אז היא עלולה להיות טיפוס שישלול את מאמצי הזולת והיא עלולה לזלזל בזולת ומהזילזול הזה בא אגו מנופח: "רק אני ואני ואני ורק אני קיימת".

 

שלכן,

תמיר בן אשר

___________________

 

תמיר עוסק בנומרולוגיה משנת 92 כ- 12 שנה.  הופיע בתערוכות מיסטיקה למיניהן, ניתח כמה מהמפורסמים שבאנשים. הופיע בערוץ 33 בתוכנית על טבעי. עושה גם חוגי בית, ימי הולדת, מסיבות רווקות, מרצה לועדי עובדים ומעביר ערב חויתי בנומרולוגיה מעין סדנא על הכרת הנומרולוגיה על כל סוגיה.

 

למבקשות לקבל תשובות לשאלותיכן:  נא לרשום מספר נתונים:

שם פרטי + משפחה, שמות מקוריים ושמות נרכשים, תאריכי לידה לועזי+עברי, שמות ההורים, שמות מקוריים על פי תעודת הזהות,  ושאלה שאתן מעוניינות לשאול

האימל של תמיר:

tamir_34@netvision.net.il

 

ממני הנומרולוג תמיר בן אשר

מוזמנות לכתוב ושיתגשמו כל בקשותיכן

 

  כתבי תגובה:
________________________________________________________