נומרולוגיה קבלית

מאת: אמנון סער

 

 

עוד נומרולוגיה:

הכוונה מקצועית נומרולוגית

מספר 2 - תכונות ואישיות

תחזית לילידי אפריל 2005-6

התאמת זוגיות

כוח האותיות בשם הפרטי

ניתוח האופי על פי יום הלידה

תחזית שנתית לילידי דצמבר

 

ועוד:

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

המסע המקודש לעצמי

הארה

קלפי הטארות

פניני השראה

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

הקדמה:

עיצמו לרגע את העיניים ונסו לדמיין את עולמינו ללא מספרים. מה אתם רואים? אנדרלמוסיה, בלאגן, תוהו ובוהו... איך היינו קובעים פגישות? איך היינו מבטאים את גובהנו? משקלנו? שכרנו? מספר נציגינו בכנסת? כמות האיי.קיו . שלהם? וכו' וכו' וכו'.

 

החכמים הקדמונים – פיתגורס ואחריו שרשרת ארוכה של פילוסופים ואנשי רוח – חיפשו במספרים משהו יותר נשגב מאשר סתם ביטוי לכמות או הערכה. הם ייחסו למספרים תכונות מיסטיות ואף קבעו שכל מהלך או תהליך בעולם ניתן לבטא על ידי מספר. אחרי ניתוחים ומחקרים אין ספור מצאו שתי תכונות בולטות במספרים:

 

א.   תכונות גלויות דרכן נתגלו הנוסחאות המתמטיקאיות הבסיסיות כגון: משפט פיתגורס, שטחי והקפי הצורות ההנדסיות ועוד ועוד. נוסחאות אלו מלוות אותנו בחיי היומיום ומהוות כלי עזר בסיסיים של בעלי מקצוע כמו אדריכלים, מהנדסים וכו'.

 

ב.   תכונות סמויות המתבססות על כך שלכל ספרה מ-1 עד 9 יש השפעה על היקום בכלל ועל האדם בפרט. כך, לדוגמה, נולד" חיתוך הזהב "בדמות יחס מספרי קבוע הנמצא במקומות שונים בטבע ובגוף האדם בצורה מדהימה, או –דוגמא נוספת לספרה 9 אשר מוכפלת בכל מספר אקראי כאשר חיבור הספרות בתוצאה הסופית מחזיר אותנו ל- 9 .

 

במקביל התפתחה תורת הקבלה שראתה במספרים חיבור רוחני בין האלוהות לאדם כאשר המספרים יוצרים רטט על האדם משפיעים על תכונותיו , יעודו, שאיפותיו, זיווגו, עיסוקו וכו'. במהלך השנים שונה השם תורת המספרים  לתורת הנומרולוגיה והיא הפכה לכלי שבעזרתו היו מלכים ולאחר מכן מנהיגי עמים מקבלים החלטות ובונים אסטרטגיות וטאקטיקות ניהוליות .

 

כיום משמשת הנומרולוגיה ליעוץ והכוונת אנשים בחיים. מאחר והיא מושתתת על מספרים הרי תוצאותיה מדוייקות להדהים. ניתן בעזרתה להכיר תכונות חיצוניות ופנימיות של האדם (גם כאלה שהוא מנסה להסתיר או אפילו לא מודע להן), לנתב אותו לתחום עיסוק המתאים לפוטנציאל שהגורל מועיד לו ובעיתוי הנכון, להבין ולייעץ במצבי משבר זוגיים, לענות על שאלות קשות בתחום העסקים, לחזות מצבים ועוד ועוד ועוד.

 

הפילוסופיה

 על פי הפילוסופיה הנומרולוגית הימצאותו של האדם בעולם אינה מיקרית. לכל אדם יש תכלית ויעוד אשר מצווה עליו למלא עוד טרם היוולדו. תחילת היעוד שונה אצל כל אדם ומתחילה בגיל אחר. מבנה החיים הינו שבפרק א' של האדם עד גיל 18-26הינן שנים בהן הוא מקבל הגנה, מזון וכסות מהוריו. משם ואילך הוא מחוייב ל- 36 שנים בהן עליו לקיים התחייבויות אשר נקבעו לו מראש.

 

בסיס התורה נשען על הפסוק מפרקי אבות: "הכל צפוי והרשות נתונה" ואשר לפיו החיים אמנם צפויים מראש אולם יש בידי האדם אפשרות לכוון ולנתב את חייו. בכל שנות חייו קיים פוטנציאל לעשייה מסויימת בעיתוי מסויים. היה והבחירה תהיה תואמת את הפוטנציאל כי אז מובטח לאדם מימוש המטרות. בכל מקרה, מאפשרת המערכת הנומרולוגית לאדם לבחון ולתקן את מהלכיו על מנת לצעוד על השביל הגורלי שנקבע. במידה והאדם לא פועל לעשות כן כי אז נכנסת המערכת הגורלית לפעולה ועושה זאת.

 לדוגמא: אם אדם צריך להיות בתחום של עסקים וכספים אבל, החליט להיות שכיר. המערכת הגורלית תתחיל לאותת לו על ידי כך שהשכר לא יהיה גבוה. היה ולא עזב, יתחילו סכסוכים עם בעל הבית. אם עדיין נשאר במקומו, כי אז בסופו של דבר יקרוס המפעל ובעל הבית, אחרי פשיטת רגל יאלץ לפטר אותו.

 

אולם, הנומרולוגיה לא פועלת רק במגרש העסקי. אחד הנושאים שהיא מטפלת בהם בצורה קפדנית הינה בתחום הזיווג או הזוגיות. החיבור בין גבר לאשה, על פי הנומרולוגיה אינו מעשה של מה בכך. הגבר בזוגיות צריך להיות המגן, המפרנס והנושא בעול  צרכי אשתו וצאצאיו. האשה אמורה להגן על עצמה ועל צאצאיה (בימינו גם היא נושאת בעול הפרנסה) ולכן היא זקוקה לגבר  שימלא צרכים אלו. במידה והגבר אינו ממלא צרכים אילו, כי אז היא בועטת אותו מן הזוגיות או פונה לבגידות. הנומרולוגיה אינה מצדיקה או מקבלת בגידות  אך היא מבינה ומצליחה להסביר אותם בצורה מדהימה.

 

בתא המשפחתי לאשה יש משקל גדול. מילוי צרכיה על ידי הגבר שלה בא לידי ביטוי באופן שהכתוב בגורלה משפיע ומכתיב את עיסוקו וגורלו של הגבר. במידה והגבר אינו מבצע את הנדרש ממנו כי אז מתחילים הקלקולים והמשברים. גם בעניין זה פועלת המערכת הנומרולוגית ומנסה בכל דרך לפרק זוגיות לא מתאימה. במהלך השנים מאותתת המערכת סכסוכים, בגידות או התערבות חיצונית. היה ובכל זאת נשארים בני הזוג ביחד כי אז עלולה המערכת לנתק אותם ב...מות אחד מהם.

 

בידי הנומרולוגיה כלים המאפשרים חיזוי משברי זוגיות ואף מציאת פתרונות היכולים לקדם את פני הרעה או לטפל בבעייה כשהיא קיימת. היא גם מתמודדת עם בעיות ולבטים של עיסוק או מגורים בצורה מדוייקת להפליא. מכאן שקיימת חשיבות עצומה לעיתוי בו נפגש האדם עם הלקוח ולדוגמא: לאדם יש ציווי לנסוע מתל אביב לירושליים. בצומת הדרכים שהגיע מחליט לפנות ימינה לכיוון באר שבע בטעות. בתחנת הדלק שנכנס לתדלק מסביר לו המתדלק כי הוא תעה  בדרך ופניו לבאר שבע ולא לירושליים. בשלב הזה לאדם שתי אפשרויות: לחזור לצומת ולנסוע לירושליים או להמשיך בדרכו לבאר שבע. המתדלק במשל הזה הינו הנומרולוג. לו פגש האדם את הנומרולוג בצומת כי אז היתה נחסכת הטרחה לנסוע לכיוון באר שבע. לו נפגש עם הנומרולוג בתל אביב כי אז לא היה מגיע למצב של היסוס או פיקפוק.

 

בסדרת המאמרים הקרובה אפתח לכם  צוהר אל עולם הנומרולוגיה המרתק. נלמד על הקודים היסודיים, נבין מה יש בשם, בשם המשפחה, נגדיר מהי שנה אישית ונענה על שאלות שיופנו על ידי הגולשים. בפעם הבאה: הקודים המדהימים של המספרים.

הינכם מוזמנים לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג. כמו כן לצרף מייל ומספר נייד.

 

   אמנון סער –נומרולוג

אפקט התובנה -

תשבץ המספרים בחיים .

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

054/9292191

isgav97@zahav.net.il

 

 

  כתבי תגובה לאתר:                                  מעניין? שילחי לחברה

___________________________________________