קלפי אושו זן טארוט - ראי הנפש

א. מדוע אושו זן טארוט?

מאת: רומי פרגר

 

 

עוד:

פנג שוואי

חשיבה חיובית

שאלות העוצמה

על דיכאון, אמת וריפוי

כבר הייתי כאן פעם

נשמות תאומות וקרובים שברוח

עולם חדש

"כל הנשים זונות"

התבוננות - הסודות הכמוסים

האומץ לחלום ולהגשים

החווייה החוץ גופית

טראנס מדיום - כמצב, כהווייה

ריפוי המחלה החברתית באמצעות הכוח הנשי

כשהחיים נראים לא הוגנים

מקדמות שפע אינסופי ביקום

איזון ושלווה: טיפול בצבעים

מחלה - החלמה

קמטים

לשפר את תדמית הגוף

ועוד:

פניני השראה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמי רומי פרגר ואני אכתוב את המדור אושו זן טארוט.  

מאז ומתמיד, עוד בילדותי, אהבתי לשאול שאלות. נמשכתי לטבע, לספרים, ובעיקר הייתי מתבוננת שעות על אנשים. תמיד הרגשתי כי מעבר לחיים "הרגילים" יש עוד משהו המחכה להתגלות. מהו המשהו הזה, לא ידעתי. ההרגשה הזו, הדבר הזה הלא מוסבר, היה שזור בחיי לאורך הדרך.  הרגשתי את החיים עוברים לידי כמו הייתי נוגעת לא נוגעת בהם, ורציתי יותר.  

 

לאחר שהשלמתי תואר ראשון בתקשורת וניהול, נסעתי להודו למסע שנמשך כשלוש שנים. מסע ששינה את חיי. הרגשתי כי הגעתי הביתה. מה זה היה בעצם בשבילי להגיע הביתה?  זו הייתה הרגשה של חמימות בלב, תחושה של התרחבות ורוגע, תחושה של הכל בסדר.  במהלך הטיול הגעתי לפונה ושם הייתי רוב הזמן. פונה לא השאירה אותי אדישה- אהבתי אותה, שנאתי אותה, כל מה שראיתי שם כמו קרא תיגר על כל מה שהכרתי. האנשים שפגשתי ריתקו אותי, סוף סוף יכולתי לדבר על כל מה שאני אוהבת, חושבת ורוצה ותמיד היה עם מי ותמיד היה מעניין ומאתגר. בפונה התוודעתי לאושו, שמעתי אותו,  קראתי (חלק קטן), מכל מה שכתב ואהבתי. אהבתי את הפרדוקסים, את חוש ההומור, את הפשטות של המסרים שלו וגם את המורכבות שלהם... "אבל היו לו מלא לימוזינות... הוא היה איש עשיר"...  הייתי שומעת  ומחייכת, נכון, גם זה היה חלק מאושו וזה בדיוק מה שהפך אותו לכל כך מרתק. בפונה נפגשתי עם קלפי הטארוט ודרכם נתתי דרור לאינטואיציה שבי.

 

גיליתי רומי אחרת, זאת שלא שייכת לשום מקום, אבל שייכת לעולם. פתאום לא הייתי רק בת של, אחות של, חברה של, גרה ב... אלא הייתי א נ י. סוף סוף שמעתי את קול הנשמה, זה שהתדפק על דלתי שנים רבות. כעת הדלת הייתה פתוחה. במהלך המסע הזה ביקרתי במדינות נוספות, חציתי גבולות ובדקתי גבולות, ניסיתי והתנסיתי, למדתי המון: רייקי, שמאניזם,  קריאת אנרגיות ועוד ועוד. בעיקר למדתי מהאנשים המופלאים שפגשתי  ומהחיים עצמם.

 

מאז עברו כמה שנים, חזרתי לארץ והמשכתי ללמוד. עברתי תקופה לא קלה של חיפוש עצמי, אבל מאז שפגשתי אותה, את אותה רומי במלוא עוצמתה ואורה, היא מלווה אותי  תמיד ומזכירה לי להמשיך להאמין, לחקור, לאהוב ולחיות. כיום, אחרי שנתיים של עבודה אינטנסיבית בתפקיד הכי קדום של להיות אמא, אני מתפנה להמשיך ללמוד וללמד.

המסע מרתק. אתם מוזמנים.

 

היום אנו מתחילים בדרך חדשה לכם ולי.

המדור יעסוק בקלפי הזן טארוט של אושו. אושו היה אחד מהמורים הרוחניים המקוריים ביותר שיצאו מהודו. הוא זיקק את תמצית המשמעות של החיפוש הרוחני של האדם בן זמננו, ולכן דיבר אל ליבם של עשרות אלפי מאמינים בכל העולם. אושו הקים קומנה רוחנית בפונה אשר בהודו,  קומנה אשר גם לאחר מותו  ב - 1990 ממשיכה להיות אחד מהמרכזים הרוחניים הגדולים בעולם.

 

אושו היה איש מלא פרדוקסים ויחד עם זאת, כל כך שלם. הוא דיבר בעיקר על ה"כאן ועכשיו", על ההתמסרות הטוטלית לרגע ועל החוויה הגדולה שבהתבוננות. ברוח מסרים אלו נוצרו קלפי הזן טארוט.

 

קלפים אלה מיוחדים ומרתקים. ייחודם הוא בכך שהם מתמקדים בדרך ולא במטרה. הקלפים משקפים את ההווה בלי לשפוט או להשוות, דרכם ניתן לראות כי הכל נמצא בהרמוניה עם הקיום ויש מקום לכולם.

 

הקלפים הם ראי הנפש שלנו, הם משקפים את התת-מודע ומאירים נקודות התייחסות חדשות ושונות מאלה להן אנו מורגלים. דרך עבודה עם הקלפים נוכל לגדול להתפתח וללמוד להקשיב לקול הפנימי שבנו. הקלפים מוסיפים לחיים מימד של קסם והם כלי נהדר להתבוננות פנימית ולפיתוח האינטואיציה.

 

במדור אכתוב ואספר על הקלפים  ואשתף אתכם בחוויות מהמסע שלי ושל אחרים.

אשמח לשמוע מכם, אתם מוזמנים לשאול שאלות, לקבל ייעוץ, לחקור ולהתעניין.

                                                                                  

שלכם, רומי

 

הכתבה הבאה: מבנה הקלפים

_____________________ 

רומי פרגר

טלפון: 052-3329275

מייל:  romiyam@netvision.net.il

  b.a. בתקשורת וניהול, מנחת סדנאות, יוצרת ואמא. 

קורסים ללימוד קלפי אושו זן טארוט, הרצאות וסדנאות. מעגלי נשים, טקסי הריון ולידה ומסיבות רווקות.

הרצאות חוויתיות וערבים מיוחדים להכרות עם הקלפים ועם עצמנו וכן הרצאות בנושא יצירת מרחב מקודש ( אומנות המיקום). 

אושו זן טארוט – קורס מרתק ללימוד הקלפים

הקורס  הקרוב יפתח  בתחילת יוני 2006, קורס נוסף יפתח בהמשך.  ישנה אפשרות לפתוח קורס בוקר.                                                       

 

                                      

  מעניין? שילחי לחברה                               תגובה: כיתבי לנו          

_______________________________________________