משחקים - זה בדוק

  

 מאת: המערכת

 

 

 

עוד על צרכנות

תנובה והפקקים

 

מי מרגיז אותך?

סידן - המציל הלבן

עצמותי המתפוררות וצריכת החלב

מעשנות ותזונה נכונה בגיל ההתבגרות

 

 

 

אמא, איך תדעי איזה משחקים מתאימים לילדך? איך תדעי שהמשחק שהוא קיבל במתנה איננו מכיל חומרים רעילים או חלקים המתפוררים ויכולי להיבלע ע"י הילד? או שהמשחק מבוסס על רעיונות לא חינוכיים?

 

מסתבר שמישהו חשב על הבעייה, ומציע פתרון: אתר "בדוק" בודק עבורך את המשחקים ישר מהחנות. אתר בדוק הינו מאגר ענק למשחקי קופסה בישראל, המכיל כיום יותר מ-400 משחקים ממיטב היצרנים ויבואנים בארץ .האתר כולל ביקורת מקצועית מאת מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת ופסיכולוגית ילדים על כל משחק, וכן חוות דעת מנסיונן של משפחות שהתנסו בו.

ישנה התייחסות גם לאופן האריזה וצורת האחסון, שכן גם היא חשובה כשמוציאים כסף על משחקים.

 

כמו כן, ישנה פינת חדשות, כתבות מקצועיות, מנוע חיפוש מתקדם, מועדון חברים ומקום לתגובות גולשים לכל משחק.

קהל היעד הוא בעיקר הורים לילדים, אבל גם אנשי טיפול וחינוך, שכן ישנה קטגורית  משחקים דידקטיים וטיפוליים המתרחבת בימים אלה. גם בני נוער רבים גולשים באתר   ומגיבים למשחקים שהם מכירים.

 

בעלות האתר מספרות כי חשוב להן לשמור על היותו אתר תוכן חינמי ועוזר לאנשים לבחור ביתר קפידה את המשחקים לילדיהם או למטופליהם בהתחשב בגורמים השונים, ובעצם שלא יקנו  חתול בשק...

 

לאתר "בדוק" יש חזון שבו ילדים משחקים זה עם זה (לעומת משחק מחשב שבו הילד יחיד מול מסך ויכול לצאת ממנו מתי שיתחשק) וישנה אינטראקציה חברתית החשובה כל כך בעיניו,  וירכשו מיומנויות חברתיות שנדמה כי עברו מן העולם. יש עוד תקווה כי גם היצרנים והיבואנים יעברו לייצר משחקים טובים יותר, מאתגרים יותר, מעניינים יותר ובאיכויות גבוהות יותר.

 

לאתר "בדוק"

__________________________

תגובות: כיתבי לנו                                 מעניין? שילחי לחברה

כל הנאמר בכתבות "הרשת" הוא על דעת הכותבות\ים בלבד, ואין בו כדי להביע דעה של מערכת האתר על המוצר או השירות המוזכר.  

________________________________________________