איה וקסם המגנט

  

מאת: מיכל רוקר

איה מדגימה את התכשיט

 

 

 

 

חזרה למדור הצרכנות

איה עזריאלנט, קיבוצניקית במקור (קיבוץ רמת יוחנן) בת למשפחת אמנים, ידועה לחלק ניכר מנשות ישראל, למרות שאת הצלחתה הגדולה עשתה בחו"ל.

 

סבה חשף אותה כבר מגיל צעיר לעולם הציור, הפיסול, השירה והפילוסופיה. אמה היתה רקדנית בלהקת הקיבוץ ואחיה הוא הפסל דני רפפורט. את אהבתה לאמנות מיסדה בלימודי תולדות האמנות באוניברסיטת חיפה ואחר כך בלימודי הקולנוע בלונדון, שמשם כבר לא שבה לחיי הקיבוץ אלא נכנסה לעולם העסקים יחד עם בעלה לשעבר, עופר עזריאלנט.

 

בשנת 1981 הקימו בארה"ב את חברת  ANDIN INTERNATIONAL חברה המתמחה בייצור תכשיטים הפונים לקהל העממי וכיום החברה השלישית בגודלה בתעשיית התכשיטים האמריקאית. אך לפני כ- 10 שנים החליטה במקביל לעבודתה ב ANDIN לעצב קו תכשיטים משלה הנושא את שמה. מתוך הרצון לפנות לנשים כמותה, נשות קריירה שחיות בקצב חיים מהיר ומגוון ואוהבות תכשיטים בעלי תחכום ושימושיות.

 

היצירתיות והחדשנות המלווים את תכשיטיה זוכים להכרה בכל רחבי העולם והקנו לה את התארים- אחת מ- 50 הנשים המובילות בעולם ביזמות (ע"י Star Group במונקו) ובמשך שלוש שנים רצופות החל מ-1996 כאחת מ-50 הנשים העצמאיות המובילות בעולם (ע"י Working Woman Magazine). ונרכשו ע"י נשים מפורסמות כגון הילרי קלינטון והמלכה נור.

 

בכל עיצוביה רואה איה בעיני רוחה את עצמה כצרכנית תכשיטים ולכן דואגת לשכלל ולגוון בעיצוב ובטכנולוגיה. כיום הגיעה איה לשיא חדש הבא לידי ביטוי בקולקציית התכשיטים החדשה שלה maggies by aya  בה עושה שימוש בטכנולוגיית המגנט (פטנט עולמי רשום) המאפשרת ב"קליק" עדין לחבר וליצור מגוון עצום של תכשיטים. ע"י הצמדה פשוטה של זוג עגילים ניתן להפוך אותם בקלות לצמיד. עם מגוון עצום של עיצובים אותם ניתן לשלב וכך ליצור הרכבים מרהיבים ומגוונים בהתאם לטעמה האישי של כל אשה ובהתאם לאירוע, לשעה, למצב הרוח ולחשק בצורת צמיד או עגילים. אבל איה לא מסתפקת רק בעיצוב מרהיב ופרקטיות אלא גם מודעת לבעיות שמעמיד העגיל בין אם ביצירת דלקות או ה"קליפס" המכאיב או תנוך האוזן שמאבד את צורתו הטבעית ע"י עגילים כבדים מדי. הפתרון של איה הוא חיבוק עדין ובטוח של המגנט שלא רק שאינו מכאיב ואינו יוצר דלקות הוא אף מפעיל את כל אותן התכונות מופלאות המיוחסות לכוחו של המגנט ובנוסף המשקל הקל של העגיל משאיר את תנוך האוזן צעיר לנצח.

כל התכשיטים בעלי מרקם מודרני ועשויים חומרים האופייניים לחיי מותרות- זהב K18, יהלומים, פנינים ואבני חן.

בימים אלו שוקדת איה על פיתוחו של קו תכשיטים עממי יותר העשוי כסף על מנת שכל הנשים יוכלו ליהנות מן הטכנולוגיה המתקדמת.

 

מידע נוסף ופרקטי:

בארץ הקולקציה נמכרת בחנויות פדני, שבכיכר המדינה, קניון רמת אביב ואילת. ועומדת ערב השקה בימים אלו בארה"ב, ברשתות SAKS 5TH AVENUE, בלומינגדיילס ועל סיפוני אוניות היוקרה.

maggies by aya העשויים K18 זהב, יהלומים ואבני חן, נמכרים במחיר אחיד בכל העולם הנע בין 295$- 995$.

________________________

תגובות: כיתבי לנו                                 מעניין? שילחי לחברה

.  

_________________________________________________