איסוף דם טבורי

מאת: מערכת "הדרך למעלה"

 

 

חזרה למדור הצרכנות

ילד בא אל העולם...

אין דבר יותר משמח ומרגש מלידה של תינוק. אין דבר יותר קשה מסכנת חיים. שני מצבים קיומיים שהם כל כך מנוגדים אחד לשני, ובכל זאת קשורים זה בזה קשר דם.

טבורית חברה האוספת ושומרת את הדם הטבורי ברגע הלידה דואגת גם לרגעים קשים.

 

חבילת הלידה המסורתית כוללת רשימה לא קצרה במיוחד של מוצרים - עגלה שתהייה נוחה לאם ולתינוק, מושב מיוחד לרכב, אמבטיה שתתאים לכיור, שידה שהיא גם עמדת החתלה ועוד ועוד. כל אלו חשובים והכרחיים, אבל יש עוד משהו וזה לבטח את עתיד ילדינו על ידי איסוף ושימור דם טבורי.

 

איסוף ושימור הדם הטבורי מהיילוד ברגע יציאתו אל העולם, עשוי  להציל את חייו או חיי מי מבני משפחתו במקרה של מחלות קשות בעתיד. הדם הנאסף כולל תאי גזע שהם בעלי תכונות ייחודיות וביכולתם להתפתח ולהתמיין לסוגים שונים של תאים ורקמות (תאי לב, תאי עצב, תאי דם וכד'). באמצעות השתלת תאים אלה ניתן לרפא מחלות כגון סרטן, מחלות אוטואימוניות  ומחלות תורשתיות ובכך להציל חיים. עד היום 70% מהחולים בסרטן הדם הזקוקים להשתלת מח עצם לא זוכים בסופו של דבר לתרומת מח עצם מתאימה, ולפיכך סיכוייהם לחיות – אפסיים. בעזרת הדם הטבורי לא צריך יותר לחפש תורם זר. הדם מתאים ליילוד והסיכוי שיתאים לכל אחד מבני המשפחה הקרובה שלו גדולים.

 

חברת טבורית עוסקת באיסוף מנות דם טבורי מיולדות ושימורן במרכז רפואי בבנק הדם הטבורי המשפחתי הגדול בארץ שבמרכז הרפואי שיבא תל השומר , מוסד בעל שם עולמי העומד בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים. מנות הדם הנאספות מכל בתי החולים בארץ נשמרות בבית החולים, אשר מעניק אחריות לשימור מנת דם טבורי למשך שנים רבות.

 

החברה מהווה פריצת דרך בתחום שימור הדם הטבורי בארץ בכך שבנק הדם של טבורית הוא היחיד שמעניק ללקוחותיו שרות של שימור תאי גזע טבוריים וביטוח כלכלי כמוצר אחד. פוליסת הביטוח מכסה, במידת הצורך, את עלויות השימוש במנה העצמית, ההליך הרפואי הכרוך בהשתלה, ואיתור מנה חלופית של תאי גזע (או מח עצם) במידה שהמנה העצמית אינה מתאימה לשימוש, מכל סיבה שהיא. כמו כן מעניקה הפוליסה פיצוי של 50000 ₪ למקרים בהם תמומן עלות ההשתלה ע"י סל הבריאות.

 

על ידי היכולות הגבוהות שרכשה החברה בתחום וצוות המורכב מהרופאים והמדענים הבכירים ביותר מהארץ ובעולם בתחום תאי הגזע ורפואת הנשים- שואפת טבורית להעניק למשפחות שקט נפשי מרבי ולהגן על בריאותם של ילדינו.

 

לפרטים נוספים: לוטן תדמיות-5667474

  לירון בן יוסף-054-4730761, liron@lotan.org.il

 

 

תגובות: כיתבי לנו                                       מעניין? שילחי לחברה

.  

_____________________________________________