האטרקציות האהובות ביותר על ילדים בישראל

 מאת מערכת האתר

 

 

חזרה למדור הצרכנות

 

במקום להתלבט לבד לאן כדאי לקחת את הילדים כך שהם גם יהנו אפשר להנות מהניסיון של אחרים בדרוג האטרקציות של גולשי אתר מפה

 

הורים לילדים מכירים את ההתבלטות האינסופית לאן כדאי לקחת את הילדים לבלות, כך שהם יהנו. אחד הדברים המתסכלים ביותר הם ילדים משועממים אחרי הוצאה של מאות שקלים. מי שרוצה להנות מהניסיון המוצלח (או הלא מוצלח) של משפחות אחרות יכול לבקר ברשימת האטרקציות האהובות על ילדים בישראל.

 

אתר מפה www.mapa.co.il, אתר הבילויים, הנופש והפנאי הגדול בישראל, גיבש את רשימת האטרקציות התיירותיות, הצימרים והמסעדות שזכו לדרוגים הגבוהים ביותר והוכרזו כמומלצי מפה לשנת 2007. הדרוג נעשה על ידי שקלול של חוות דעת של אנשי המערכת של מפה, שביקרו בכל האתרים, ושל עשרות אלפי הגולשים המנויים שביקרו במקום וכתבו את חוות דעתם.

 

בדרוג האטרקציות התיירותיות האהובות ביותר על ילדים השתתפו כ-800 אטרקציות בישראל המופיעות באתר מפה כולל גני חיות ופינות ליטוף, מוזיאונים, מרכזי מבקרים,  שמורות טבע וגנים לאומיים, מתחמי נופש פעיל, משחקיות, גני פסלים וגני שעשועים.

 

גני החיות תופסים את המקומות הראשונים בדרוג האטרקציות האהובות על ילדים. למקומות הראשונים הגיעו גן החיות התנ"כי בירושלים ו"לגעת בחיות" בקיבוץ גבעת חיים איחוד שזכו לדרוג ממוצע של 9.8. מיד לאחריהם נמצא ברשימה פארק הזוחלים בקיבוץ שפיים (9.7). בעשיריית האטרקציות המובילות ניתן למצוא גם את ריף הדולפינים באילת (9.3), את שמורת הטבע בעין גדי (9.1) ואת "עופוריה" מרכז המבקרים החדש שנפתח בשמורת החולה (9.1).

 

ברשימת הפארקים והגנים מובילים הגנים הבהאים בחיפה וליד עכו ואחריהם גני רמת הנדיב, פארק רעננה וגני הסיפור הפזורים בחולון. המוזיאון לילדים שזכה לדרוג הגבוה ביותר הוא המוזיאון הלאומי למדע בחיפה ואחריו "עין יעל" המוזיאון הפעיל שנמצא בירושלים. אתרים בולטים נוספים ברשימה הם "דיאלוג בחשיכה" הנמצא במוזיאון הילדים בחולון, בין אתרי הטבע - ראש הנקרה, מצפה הנוף בהר בנטל ברמת הגולן, ריף הדולפינים והמצפה התת ימי באילת, ומערת הנטיפים.

 

דרוג האטרקציות באתר מפה, כמו גם של מקומות הלינה והמסעדות, נעשה בדרך אובייקטיבית, אינו מכיל פרסומת סמויה או גלויה ואין בו שום שיקול מסחרי. אתר מפה מאפשר אך ורק למנויים המזוהים במערכת לדרג, פעם אחת בלבד, כל מקום בילוי זאת בכדי לקבל דירוג אמין ואיכותי. כל הדרוגים וההמלצות המופיעות באתר נבחנים בקפידה בטרם הכנסתם לאתר. ניתן לראות את הרשימה המלאה של האטרקציות לילדים על פי הפופולריות שלהם בקישור:  http://www.mapa.co.il/kid

 

 

תגובות: הגיבי על הכתבה                                       מעניין? שילחי לחברה

   

_____________________________________________