החברות הכי טובות

 

 

רונית וטליה

 

חזרה למדור הצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

באמצע שנות ה- 90 החליטה חברת קיבוץ עין חרוד איחוד בשם רונית (לפי הסיפורים הייתה הבחורה הכי יפה בקיבוץ) לקחת יוזמה ולהפוך 7 חדרים שהיו עזובים ונטושים  לחדרי אירוח בסגנון הקיבוץ של פעם, מיטות ברזל, הרבה צבע אדום, שולחן כתר פלסטיק קומקום חשמלי, פרחים, והרבה תשומת לב מצד המארחת שהייתה משקיעה באורחיה. השירותים היו בסוף המסדרון, מקלחות משותפות לכל החדרים, רונית הייתה מפנקת את האורחים בארוחות מיוחדות, העסק עבד, רונית הייתה מאושרת, והקיבוץ היה מאושר, כך זה עבד 5 שנים.

 

קצת אחרי נישואיה לחבר קיבוץ חלתה רונית במחלת הסרטן הארורה, ונפטרה בגיל 50+. שנה לפני פטירתה קראה רונית לטליה חברת קיבוץ עין חרוד והודיע לה שהיא ממנה אותה כמחליפתה הטבעית, ואף הכשירה אותה.

 

טליה קיבלה עליה את הפרויקט והכניסה איתה את חברתה הטובה ביותר הילה וביחד הם מנהלות את העסק המצליח הזה העונה לשם " בין גלבוע לתבור" כבר כמעט 10 שנים.

מיד עם קבלתם את פרויקט האירוח, קיבוץ עין חרוד איחוד הוסיף עוד 14 חדרים ושיפץ אותם ברמה מכובדת מדובר על שנת 98-99 .

 

לקראת שנת 2000, כשהיה שגשוג גדול בתיירות ובפרט לקראת בואו של האפיפיור, קיבלו כל עסקי התיירות מענקים גדולים, בעין חרוד החליטו להשקיע את המענק ב- 10 בקתות  עץ שהיו אז  האטרקציה  הכי חמה בארץ .

(אגב בסופו של דבר האפיפיור לא הגיע אך במקומו הגיעו  קבוצת צליינים מאיטליה בליל חורף גשום במיוחד.)

 

עם פתיחת בתי העץ, זכו בתיירות "בין גלבוע לתבור" בהתעניינות יוצאת דופן, מכל מקום הגיעו, כולם רצו לראות את הפלא מהעץ, כולם רצו להתארח, כולם גם התחילו להעתיק את מראה העץ המלבב. דבר זה הביא את עין חרוד להחלטה, להמשיך ולפתח, והפעם בנו 6 יחידות אירוח חדשות, "צימרים לזוגות בלבד".

 

הילה וטליה מנהלות את האירוח הכפרי "בין גלבוע לתבור" יחד, כל החלטה מחשבה ורעיון עובר את שתיהן, שתי נשים יפות חזקות ואידיאליסטיות עומדות בראש העסק המצליח הזה. לשתיהן היה חשוב מאוד מתחילת הדרך לא לאבד את החברות היפה שנרקמה בניהן במהלך השנים, לטובת מקום העבודה,  הן עובדות כמו מכונה משומנת המכירה את בעליה, אחת מתחילה משפט והשנייה כבר יודעת לסיימו, על אחת עובר יום קשה ובלי לדבר השנייה מגבה.

 

הילה: האנרגיות החיוביות שמביאה איתה טליה גורמות לסביבת עבודה נעימה מאוד".

טליה: הרוגע של הילה לעומת הפלפל שלי יוצר השלמה מושלמת, בכלל היא כל הזמן יודעת מה אני חושבת, אני בכלל לא צריכה לדבר.

ניהול העסק שהפך ממש לאימפריה בתחום הצימרים באזור עמק יזרעאל לא היה ממש פשוט, לשתיהן לא היה ניסיון בתחום התיירות, ושתיהן למדו לאט לאט את התורה וכל מה שבא איתה, מה חשוב לאנשים, מה עושה להם באמת את ההתרגעות המושלמת, הירידה שלהן לפרטים היא מדהימה, כל מי שכבר היה באירוח הכפרי "בין גלבוע לתבור" מכיר את מצעי המיטה הנעימים, העיצוב, היחס האישי ופינוקי ארוחת הבוקר הטעימה שמגיעה בסלסילות לחדר (בעיקר לסוויטות או באמצע השבוע), טליה מספרת שבנה הקטן למד מגיל 0 לתת מידע בטלפון, החיים הפרטיים של שתיהן קיבלו תפנית לא עוד מקום עבודה שמתחיל ונגמר אלא מקום עבודה שמתחיל ואין לו סוף, עבודה זו דרשה מהן ויתורים לא קטנים על זמן איכות, זמן לעצמן וזמן למשפחתן. אך השתיים היו גדולות אמונה ונתנו את הכול בשביל העסק.

 

כך למשל שתיהן עשו את עיצוב הפנים של כל החדרים מחדרי האירוח דרך בקתות העץ ועד לפאר היצירה 6 הסוויטות החדשות והמפנקות, כל אחת בטעמה הייחודי והמקורי נתנה את עצמה והתוצאה מקסימה.

 

והן לא סיימו לחלום, בעתיד הקרוב עומד להיבנות חדר אוכל פרטי רק לבאי האירוח, אחריו יבנה אולם כנסים גדול מאוד, ולסיום מרכז ספא מפנק לכל אורחי "בין גלבוע לתבור".

 

כיום...

יש בתיירות כפרית "בין גלבוע לתבור" – 42 צימרים.

14 חדרים בהם מיטה זוגית (שניתנת להפרדה), פינת ישיבה קטנה, מטבחון בו יש קפה תה חלב חופשי, מקרו, מזגן, טלוויזיה בכבלים, ובימים אלה מכניסים ספות נפתחות שלמעשה יוכלו לישון 4 אנשים בחדר.

 

10 בתי עץ, שמחולקים לסלון, בו יש ספה נפתחת למיטה זוגית, כורסת TV, פינת אוכל, חדר שינה, וגלריה, זאת אומרת 3 חדרים, בגלריה יש מזרונים על הרצפה לילדים או לצעירים. בכל יחידה יש ג'קוזי פינתי זוגי עם חלון לנוף, מזגן מטבח מאובזר ברמה הגבוהה ביותר.

 

12 – דומא באופן יחסי ל- 14 הבקתות, רק שב – 12 אפשר לאחד חדרים, יש דלת מקשרת בין החדרים ופתיחה קטנה של דלת הופכת את החוויה לדירה גדולה. עוד הבדל הוא הצבע של המקום 12 החדרים צבועים בצבעים יותר חמים.

 

6 סוויטות בגודל של 50 מטר מרובע, הכול open space  ג'קוזי ע נ ק עם חלון שפונה לנוף, למעשה כל הקיר המפריד בין הג'קוזי לנוף הוא קיר זכוכית.

יש המון פעלולי אור בתוך החדר המעצימים את הרומנטיות, נורות כחולות ברצפה, תאורה מיוחדת מסביב למיטה, ריצפת פרקט, מקלחות מרווחות עם מטזי מים סילוניים שעושים מס', מיטות 2/2.20 קינג סייז, וכמובן שכל האיבזור האלקטרוני והמטבחי ברמה הכי גבוהה.

  

"בין גלבוע לתבור"

04-6486083

http://www.en-harod-tour.co.il

                                                                מעניין? שילחי לחברה

   

_____________________________________________