מוזיאונים ללא תשלום – קיץ איכותי לכל המשפחה

מאת: מערכת האתר

מוזיאון ראלי

 

חזרה למדורהצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתר מפה ריכז רשימה של 127 מוזיאונים וגנים

שמתאימים לכל המשפחה ושהכניסה אליהם חופשית

 

מי אמר שתרבות היא מילה גסה? באתר מפה תוכלו למצוא מעל מאה אתרי בילוי ללא תשלום וביניהם כ-60 מוזיאונים בפריסה ארצית, אליהם תוכלו להימלט מהחום לשעה קלה של היסטוריה, תרבות ואמנות לכל המשפחה.

 

אתר הנופש והפנאי מפה www.mapa.co.il ריכז רשימה של 127 מוזיאונים גנים וגינות ברחבי הארץ שפתוחים לקהל ללא תשלום. האלטרנטיבה לבילוי במתחמי קניות גדולים לא תמיד ראוותנית וזוהרת, אבל כל משפחה תוכל למצוא בה רעיונות לבילוי איכותי, שיעניין גם את הקטנים וגם את הגדולים.

 

הרשימה מופיעה בקישור:

 http://www.mapa.co.il/freemuseum

 

את הזמן הפנוי שלכם תוכלו לבחור לבלות בחברת מכוניות קלאסיות נדירות בקיבוץ אייל, בחברת בובות במוזיאון לאמנות תיאטרון הבובות בחולון או באחד המוזיאונים והגנים האחרים המופיעים ברשימה כמו מוזיאון הכט בחיפה, גן הבהאים, המוזיאון לתולדות הרפואה בבאר שבע ומוזיאון התאורה בהוד השרון. בין המוזיאונים יש גם כמה מנזרים המציגים אורח חיים ייחודי, מוזיאונים לתולדות הישוב במספר ערים בארץ וכן  מקבץ גני-סיפור לילדים וגינות מעניינות לרווחת הציבור.

 

בעמוד המוקדש לכל אחד מהמוזיאונים והגנים מופיעים סקירה אובייקטיבית של מערכת מפה, מלווה בחוות דעת הגולשים שביקרו במקום, שעות פתיחה ומספרי טלפון. בנוסף תוכלו לתכנן באתר את מסלול הנסיעה מהבית ולקבל המלצות למסעדות ואטרקציות נוספות לכל המשפחה בקרבת מקום הבילוי.

 

 

     הגיבי על הכתבה                                  מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________