גם בתקופת מיתון לא חייבים להישאר בבית

 

חאן אבירן

 

חזרה למדורהצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם בתקופת מיתון לא חייבים להישאר בבית –  אתר מפה מציע 457 צימרים במחיר של עד 400 שקלים לזוג

 

מי שהחופשה בחו"ל התרחקה ממנו בשל המשבר הכלכלי המאיים ואפילו חופשה במלון בארץ או בצימר יוקרתי נראית כחלום רחוק, ישמח לגלות באתר מפה www.mapa.co.il

457 צימרים שמציעים אירוח לזוג במחיר של עד 400 שקלים לזוג ללילה בסוף שבוע.

 

ברשימה תמצאו 18 צימרים שזכו באות "מומלץ מפה", וקיבלו דירוג ממוצע של 8 ומעלה על ידי מומחי מפה והגולשים שביקרו במקום. בצימרים האלה מה שקובע הוא לא גודל מסך הפלזמה בסלון אלא האירוח החם, ההקפדה על הניקיון ולרוב גם הנוף המרהיב. רובם מתאימים במיוחד עבור משפחות, ומי שמתארח בהם יוכל ליהנות מיתרון כפול - גם בילוי איכותי וגם מחיר זול.

 

מרבית הצימרים המופיעים באתר נמצאים במושבים ובקיבוצים, אולם את הדירוג הגבוה ביותר עם ציון 9.1, קוטף אירוח כפרי דרוזי אצל משפחת סעד בכפר יאנוח-ג'ת בגליל המערבי. כאן תיהנו מאירוח דרוזי מסורתי וחם, ארוחת בוקר גלילית משובחת ונוף נהדר.

 

חאן אבירן במושב פארן בערבה, המדורג שני עם ציון 8.8, הוא פינת חמד בדרך לאילת המציע סוכות וחדרי אירוח, דשא, ערסלים וגם ג'קוזי. צימרים החווה של דני בבית הלל שבגליל העליון, מדורגים במקום השלישי עם ציון 8.7. לכאן תוכלו להביא לא רק את הילדים אלא גם את הכלב, ולזכות באירוח מקסים וחצר גדולה המלאה באטרקציות.

 

רשימת הצימרים הזולים כשבראשם מומלצי מפה מופיעה בקישור:

www.mapa.co.il/lowbudget

 

מי שעומק כיסו מאפשר מעט יותר, ימצא באתר מפה 480 צימרים שמציעים חדרים זוגיים במחיר של 400-600 שקלים ללילה לזוג, 266 צימרים במחיר של 600-800 שקלים, 93 צימרים במחיר של 800-1000 שקלים ולמתפנקים מוצעים 49 צימרים שגובים מעל 1000 שקל ללילה לזוג. בנוסף, תוכלו למצוא במדריך מפה צימרים לזוגות בלבד, צימרים נגישים לנכים, צימרים ידידותיים לכלבים וכאלו שמציעים חיבור אינטרנט אלחוטי למי שמתקשים להיפרד מהמחשב האישי גם בחופשה.

 

במדריך מפה תוכלו גם לתכנן את מסלול הנסיעה מהבית עד לצימר הנבחר ולאתר אטרקציות ומסעדות מומלצות לאורך תוואי הנסיעה.

   

  הגיבי על הכתבה                                  מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________