הדרך ליום החתונה רצופה נוכלויות קטנות (וגדולות)

מאת: מערכת האתר

 

 

חזרה למדורהצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זוגות רבים העומדים בפני בחירת אולמות או גן אירועים ליום חתונתם נופלים קורבן להונאות בידי בעלי עסקים אלה. פורטל מדריך העסקים בוידיאו Where2- בא לנסות לתקן את המעוות.

 

בפורטל האינטרנט "www.where2.co.il" - שהוא מדריך העסקים בוידיאו לעסקים הגדול בישראל, החליטו להילחם בתופעת ההונאות של זוגות צעירים העומדים בפני היום הגדול, קרי יום חתונתם.

 

באתר יכולים הזוגות לבחור לעצמם אולם או גן אירועים באמצעות סרטוני וידיאו באורך של כחמש דקות המציגים את העסקים בתחום.  מיליון ₪ הושקעו בפיתוח של אתר where2, על מנת להעביר את חוויית האירוע טוב יותר, כמו גם עסקים נוספים שמופיעים באתר.

 

בנוסף, מנוע החיפוש הפנימי בתוך האתר מסווג על-פי קטגוריות בתחומים הקשורים לאירועים (כגון: סלוני כלות, צלמים ועוד), עובדה המקלה על זוגות המחפשים לעצמם מידע עסקי בנושא אירועים.

 

מ', (שם בדוי),  העומדת לפני יום חתונתה בעוד כשלושה חודשים אומרת כי:

"ריבוי המידע בתחום האירועים והידיעה שזוגות רבים הגיעו ליום חתונתם והתאכזבו מהתוצר הסופי או נפלו קורבן ל'עקיצות' גורם למפח נפש לא פעם. ברגע שנכנסנו לאתר where2, יכולנו לראות סרטונים שמציגים את גן האירועים, לשים דגשים על דברים בעייתיים מבחינתנו ולמפות טוב יותר את העסקים על-פי הצרכים המיוחדים שלנו. מדובר באירוע חד-פעמי ואנחנו בסך הכל לא רוצים להתאכזב".

 

  הגיבי על הכתבה                                  מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________