האתר הרישמי של קניית ומכירת ספרים משומשים

יוני 2010

 

 

חזרה למדורהצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אלפי תלמידים ייצאו בימים אלו לחופשת הקיץ. אנו ההורים, נצא למסע אחר רשימות הספרים וחוויית הקניה במסגרתה ניפרד ממאות שקלים לקניית ספרים וציוד נדרש לשנת הלימודים הבאה.

 

בימים אלו הושק אתר האינטרנט www.tenbook.co.il, המהווה זירת מפגש וירטואלי בין תלמידים או הורים המוכרים וקונים ספרי לימוד משומשים מכל רחבי הארץ. המערכת האינטרנטית מכילה בתוכה את כל מגוון ספרי הלימוד , מכתה א – י"ד ,  המאושרים ע"י משרד החינוך ומאפשרת קניה "חכמה" באמצעות הגעה למוכר הפוטנציאלי המדוייק.

אז איך האתר עובד??

 

המשתמש שהינו תלמיד או הורה יוצר רשימה עדכנית באמצעות אשף ייחודי של כלל ספרי הלימוד אשר עליו לרכוש ובמקביל יוצר רשימה נוספת של כלל הספרים אותם הוא מבקש למכור. המערכת תיצור התאמה בין מוכרים לקונים וזאת בהתחשב במספר הספרים המתאימים ובאזור מגוריו של המשתמש.

כך לדוגמא יווצר מפגש וירטואלי בין שלומי מגבעתיים למורן מרמת – גן כאשר המערכת מצאה כי בידי שלומי נמצאים 18 מתוך 20 הספרים אותם מבקשת מורן לרכוש.

 

התקשורת בין המשתמשים מבוצעת באמצעות מערכת למסירת הודעות באתר בלבד, כאשר המשתמשים מסכמים ביניהם באמצעות מערכת זו  על אופן ודרך מסירת הספרים כמו גם הסכום שישולם עבורם . כל זאת תוך שמירה מלאה על פרטיות המשתמש.

 

לדבריו של רו"ח נחום קאופמן מרשת רואי חשבון אליוט, אב ל- 4 ילדים ויוזם האתר: " בימים אלו מקבלים התלמידים, רשימות ספרי לימוד הנדרשים לשנת הלימודים הבאה. וההורים נאלצים לרכוש ספרים אלו במיטב כספם . הדבר דורש בנוסף להוצאה כספית גבוהה גם טרחה לא מעטה בניסיון לאתר את הספרים, חדשים או משומשים, בהתאם לרשימות. החלטתי לבנות אתר שיאפשר נגישות רבה יותר לספרים משומשים ושיהווה פלטפורמה נגישה יותר וקלה יותר, לכל תלמיד והורה, ובכל שעה לרכישת הספרים".

www.tenbook.co.il

 

  הגיבי על הכתבה                                  מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________