טיפים לכלה לעתיד

יולי 2010

המאמר נערך באדיבות אתר עבודות גבס

 

 

 

חזרה למדורהצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התקופה הינה תקופת החתונות, אם הינך לפני חתונה או משהי היקרה לליבך נערכת ליום המרגש כדאי בהחלט לקרוא את הטיפים שלנו להערכות יעילה לערב המרגש..

 

ההכנות לחתונה

נישואין הינו בהחלט אירוע גדול בחיים, הוא יתרחש פעם אחת בחייך והוא הארוע המרגש ביותר בחייך מה גם שהתקופה שלפניו ולאחריו הינה אחת התקופות העמוסות ביותר.

החתונה הינה גם הזדמנות מצוינת של חלומות הילדות שלך, רוב הנשים מחכות עוד משחר ילדותן בקוצר רוח ליום חתונתן, ליום הזה בו תעמוד בשמלת כלה במלוא תפארתה ויופיה כשעיני כולם ניבטות בה בהתרגשות..

אך עדיין חתונה הינה מעבר לחלומות ילדות מדובר בתעשייה שלמה ובעבודה לא מעטה כדי להתכונן כמו שצריך לערב הגדול.

 

הבאנו לפניך טיפים שיהפכו את חייך לקלים יותר במהלך ההתארגנות לערב המרגש בחייך

עוד מהרגע הראשון שהתקבלה ההחלטה להתחתן עלייך לדאוג היטב לעצמך ולבריאותך בעדיפות עליונה.

מספר חודשים לפני החודשים נקטי במספר צעדי יופי, שאחד מהם יהיה ביקור קוסמטיקאית לטיפול מעמיק ולאחר מכן ביקורים שגרתיים לשימור המצב התקין של העור.

בחרי מראש קוסמטיקאית איתה תוכלי להתייעץ מבעוד מועד ויפה שעה אחת קודם.. כדאי שתכירי את הקוסמטיקאית שלך תקופת מה לפני החתונה כך הקוסמטיקאית תכיר אותך באופן אישי יותר ותוכלי להיעזר בה להערכות יופי המתואמת לאישיותך ולהעדפותייך.

בעיקר אם את סובלת מבעיות עור כרוניות כגון פצעונים עלייך להיעזר בקוסמטיקאית פארה רפואית או רופא עור על מנת לטפל באופן שורשי בבעיה וזאת מבעוד מועד.

הקפידי על טיפוח ביתי של עור פנייך, כשאת מגיעה הביתה מארגוני החתונה דבר ראשון שטפי את פנייך על מנת להסיר את שכבת הלכלוך שעשויה הייתה להצטבר במהלך ההתרוצצות היומית.

לפנייך מספר טיפים לשמירה על היופי, הבריאות והכושר, הכנות כלליות לחתונה ופינישים אחרונים.

 

עצות יופי לכלה לעתיד

פנים - טיפולי פילינג עדין לעור פנייך ולגופך עשויים להיות חיוניים לבסיס טוב של יופייך. דאגי לטיפול פילינג יעיל אצל הקוסמטיקאית שלך ובקשי ממנה תכשיר פילינג עדין לשימוש ביתי איתו תוכלי להמשיך את הטיפול המשמר בבית.

גוף - התאימי תכשיר פילינג לגוף שבאמצעותו תקרצפי את האזורים היבשים כגון המרפקים, הברכיים והעקבים, לאחר קרצוף הגוף משחי משחת וזלין לריכוך העור(אופציונלי אך בהחלט מומלץ).

שיער -  דאגי לשמן את שיערך בשמן טיפולי (אפשר שמן זית) כל מספר ימים וטלי מולטי ויטמין במידת הצורך

ציפורניים – שפשפי את צדי הציפורניים בשמן זית פעולה זו תחזק את הציפורניים ותרכך את העור סביב.

כפות רגליים -  חובה לשמור על כפות רגליים יפות.. בקרי פדיקוריסטית באופן שגרתי. תוכלי למרוח וזלין על כפות רגליים יבשות במיוחד.

 

טיפים לטיפוח מהטבע בשיטת עשי זאת בעצמך

·                     אם את סובלת מעור קשה נסי להעזר בתרכובת טבעית של קינמון ודבש הידועים בסגולתם לרכך את העור, מורחים על העור ומותירים 20 דקות, לאחר מכן שוטפים ומתקבל עור רך וחלק.

·                     חומץ או תה ירוק מסייעים בריכוך השיער.

·                     מיץ לימון טבעי ידוע כיעיל בטיפול בקשקשת.

·                     מיץ תפוזים טבעי תורם לזוהר של העור, תוכלי למרוח על הפנים להותירו 15 דקות ולאחר מכן לשטוף.

 

גם התזונה שלך חשובה..

אכילה נכונה אמורה להיות קודמת לכול, כללי בתפריט שלך הרבה מיצים ופירות, מיץ עגבניות מעולה לשמירה על העור. הקפידי על צריכת נוזלים – מים בהקפדה על שתיית מים תתרמי רבות למראה ולתחושות הפיזיות שלך, מים מסייעים בהפחתת השומן, צלוליט, שיפור מרקם העור והיפטרות מסימנים שחורים מתחת לעיניים!  שתיית מים תפחית גם את התיאבון שלעיתים נובע עקב מצא ולאו דווקא עקב צורך לאכול.לא בכדי מדובר בנוזל החיים – המים!

אכלי ארוחות קטנות כל שלוש - ארבע שעות.

הקפידי על הליכה יומית של לפחות 10 דקות דבר שיגרום להאצת חילוף החומרים בגופך.

 

טיפים כלליים להערכות ליום החתונה

ערכי רשימת מעקב על מטלות שאמורות היו להתבצע, כך שתדעי אם כל המוטל על כל הנוגעים בדבר אכן בוצע, חשוב לנהל אותה רשימה גם לכל ההתחייבויות מול הספקים על מנת שתדעי אם התשלום אותו תתבקשי לשלם אכן הינו עבור שירותים אותם הזמנתם.

השקיעי בצלם טוב! התמונות שלו יהיו מזכרת לאירוע החשוב בחייך ולכן שכדאי שיהיו אלו תמונות איכותיות שינציחו באופן מושלם את הערב שלך ושל בן זוגך.

יתכן שינסו להתערב לך בהכנות ולהשפיע, אל תתרגשי, שמרי על קור רוח ותפסי שליטה ואחריות על ההכנות לחתונה שלך, בלי דרמות ובדרך אלגנטית שוחרת שלום..

 

לסיכום

ההכנות לחתונה הן מרגשות אך יחד עם זאת רוויות במתחים לחתן לכלה ולנפשות המעורבות, השתדלי לקחת את ההכנות למקום רגוע וגם אם יש מתח מצאו את ובן זוגך דרכים להפיגו, עיסוי טוב, ערב רומנטי, כל דבר שיאפס אתכם לנקודה החשובה – זוגיות שלכם וההתרגשות הטובה הכרוכה סביבה. 

 

  הגיבי על הכתבה                                  מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________