אלבום אינטימי - הסברים "בגוף" העבודות

ספטמבר 2010

 

 

 

חזרה למדורהצרכנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אלבום אינטימי-הסברים "בגוף" העבודות

מהביקור הראשון ידעתי שאני בפנים. מאתגרת את המצלמה והדמיון מול אינסוף אפשרויות. העובדה שגלריית "ליטבק" בת"א, החליטה לקיים תחרות צילומים, בתערוכת האמן הצ'כי ואצלב ציגלר, היתה בינגו. מראות אופטיות, בריכות מים, משחקי אור טבעי ותאורה מלאכותית, הפכו עבורי לשדה משחקים מרתק. קליקים שנעשו בהרף עין, הפכו בהדרגה לאלבום מאיברי גופי. סיפור אישי-נשי, בהשראת מים ואור.  

 

תלתל שטופל בג'ל, זרוע עם צלקת טריה, שוק של רקדנית, צפורני ידיים שגודלו בהתמדה, צפורני רגליים שנצבעו בשקידה, מחשוף שמגלה סקרנות, ירכיים נטולות שיזוף, ברך עם חריץ בצורת פה, ודברים מופשטים, תרתי משמע, מוצגים כ"חשיפה ראשונה". עד היום בקריירה שלי כצלמת-עתונאית, תעדתי נופים ואוירה ברחבי העולם. בתערוכה בחרתי להתמקד במרחב האישי.

 

כחלק מהפרוייקט, צבעתי כל צפורן בכפות רגלי בצבע אחר. מנהלת דיאלוג עם צבע אחד, בצפורני כפות ידי. אחת לכמה ימים אני עושה שיפצורים לצפורן רגל מסויימת ומשנה גוון. בגלריית האיברים שלי, נתתי מקום לגבר, שזהותו עלומה, שמייצג דיאלוג ביני למין "החזק".

מתוך הסדרה, שני צילומים "מתכתבים" עם איברים מוצנעים. אחד מהם הקדשתי לגברים, השני לנשים. מומלץ לראות כל צילום בנפרד ואז כסדרה של עשיריה. הכל בעיני המתבונן. אסתטיקה, ארוטיקה, הוא והיא ומה שבינהם.

 

בואו להצביע בעד הצילום שבזכותכם יעלה לגמר. תנו לו 30 נקודות והפיצו לחברים.

 

להלן הלינק- הוקוס פוקוס hf.litvakgallery.co.il

 

הנחיות הצבעה-

כנסו לאתר גלריית "ליטבק", www.litvakgallery.co.il-. כתבו שם משתמש וסיסמא ולחצו להצבעה ראשונית. מלאו את כל טבלת הפרטים המזהים ואז עשו "שלח". כדי לאתר את האלבום שלי, תתבקשו לכתוב שם פרטי-גילי, שם משפחה-מצא,  ואז-"חפש". יעלו 10 צילומים.  לחצו על כפתור צהוב "להצבעה". אחרי קליק אחד, יירשם "הצבעתכם התקבלה". המשיכו 30 פעמים, רצוי לצילום שמדורג הכי גבוה- "בעיניים מצומצמות". תנו לו לפחות עשר נקודות מתוך הבנק של 30 שעומד לרשותכם. הבא בתור שיש לו סיכוי-"באור התלתל". כדי לדעת כמה נקודות ניצלתם, יהיה כתוב לכם כאשר תסגרו חלון של תמונה. אל תתייאשו,  קפה, מוסיקה ברקע ונכונות, יעזרו לקדם אמנות.

.

 

  הגיבי על הכתבה              מעניין? שילחי לחברה

   

_______________________________________