ד"ר מירה חניק, יועצת אירגונית, תעסוקתית ורוחנית

        

 

רקע:

ד"ר מירה חניק מתמחה ביעוץ אישי, תעסוקתי וארגוני, תכנון הדרכה, יעוץ ופיתוח הון אנושי ומנהיגות אירגונית.

בעלת ניסיון רב בפיתוח ארגוני, יועצת להקמה ולפיתוח של עסקים, והדרכה להגשמת הפוטנציאל  האישי. יועצת לפורומים של נשים ולאירגונים המקדמים אינטרסים של נשים.

הקימה את המכון ליעוץ אירגוני שבבעלותה בשנת 1988, לאחר שהתמחתה בארה"ב בתחומי פיתוח קריירה אישית, פיתוח מנהיגות, והעצמה אישית. בשנים האחרונות, הוסיפה לתחומי המומחיות שלה גישות חדשניות של אינטליגנציה ריגשית ורוחנית, ומציעה אותם ללקוחות פרטיים גם בשיטה של אימון אישי (coaching). המוטיב המרכזי בעבודתה נשען על "פסיכולוגיה חיובית" - תחום חדש יחסית המעוניין לחקור מהם חיים מאושרים ואיך ניתן לשפר את רמת האושר. הפסיכולוגיה החיובית מחפשת את התשובות באמצעות מחקרים מדעיים: מהם חיים טובים, רגשות חיוביים, חוזקות אישיות. מוכרת ע"י איק"א ובעלת תעודת "מאמן מומחה" (master coach) מאת איק"א.

לימדה במיכללה למינהל - המסלול האקדמי, מדעי ההתנהגות. כיום, מנחה קורסים להכשרת עובדי הוראה בכירים. 

 

 

תחומי העיסוק של המכון ליעוץ אירגוני בראשו עומדת ד"ר מירה חניק:

  • ייעוץ והדרכה למנהיגות ולתפקידי ניהול, כניסה לתפקיד חדש, בעיות תעסוקה;
  • ייעוץ ושיפור התקשורת הבינאישית והאירגונית;
  • אימון אישי (coaching) לאנשי עסקים, מנהלים בכירים ואנשים בשינוי;
  • קורסי הכשרת מאמנים אישיים (coaching) - במסגרת של אוניברסיטאות ומיכללות; 
  • אימון והדרכה לאנשי חינוך ולמנחי קבוצות (supervision);
  • ליווי והנחייה לכתיבת תיזות לתואר שני במדעי ההתנהגות;
  • קורסים שנתיים במכללות בנושאים: אסרטיביות ותקשורת בין אישית, פיתוח אישי, פיתוח קריירה, ניהול ומנהיגות באירגון, התמודדות עם לחצים ושחיקה, פיתוח מנהיגות אישית, קידום נשים בניהול, פיתוח ושינוי אירגוני ועוד;

    תודות מלקוחות ומשתתפי קורסים

אימון אישי  \ אימון עיסקי \ אימון להצלחה      

                                

אם את\ה מתכננ\ת להיכנס לתהליך של אימון אישי (או אימון לחיים, או אימון להצלחה) אני מברכת אותך על ההחלטה לשפר את עתידך. חשוב לזכור כי מסע של אלף מילים, מתחיל בצעד אחד קטן!

 

אני מודה לך על ההחלטה לאפשר לי ללוות ולהדריך אותך בצעדך לקראת עתיד טוב יותר, חיים מוצלחים ומאוזנים יותר. אשמח להעמיד לרשותך את הידע המקצועי הרב שלי ואת ניסיוני הרב בהעצמה, באימון ובהדרכת א\נשים כדי לסייע לך להגדיר מטרות ברות מימוש בדרך להגשמת חלומותיך.

 

במשך 10 השנים האחרונות ליויתי, הדרכתי ואימנתי א\נשים רבים בגילוי העיסוק המתאים להם, במציאת דרכים אפקטיביות לשיווק עצמם למקומות עבודה ולקידום עצמם בעולם העבודה, במציאת איזון בין קריירה למשפחה, בלמידה איך להיות בעל\ת עסק מצליח\ה, ביציאה לחיים חדשים לאחר פרישה מהעבודה, וביצירת חיים מרהיבים ומרתקים לעצמם בכל גיל ובכל שלב בחיים. את כל הידע והניסיון המקצועי באימון אישי שרכשתי בשנים אלו -  אוכל לרתום עבורך.

 

האימון האישי כולל הגדרת מטרות ויצירת חזון ראוי לחייך, על פי הערכים שלך ועל פי רצונותיך ושאיפותיך; בדיקת המטרות והפיכתן לתכנית בעלת צעדים ברורים ומוגדרים; הקניית כלים ודרכי חשיבה ופעולה אפקטיביות כדי להגיע אל המטרות שהוגדרו על ידך, ולקדם אותך לעבר מימוש החלומות שלך.

 

בעלת תעודת "מאמן מומחה" (master coach) מאת איק"א.

 

ליצירת קשר לאימון אישי ע"י ד"ר מירה חניק, נא להתקשר: 054-794-5567,

או במייל: mirajenik@gmail.com

 

 

 
 

 

   

 

להזמנת סדנה, קורס, הרצאה (לקבוצות)  או אימון אישי (ליחידים):

ד"ר מירה חניק,

טלפון: 054-7945567

פקס: 09-746-1729

אימייל:  mirajenik@gmail.com

 

________________________________________