"המסע   המקודש  לעצמי" - הגשמה-מיגנוט  מישאלות

מאת:  מאיה ברש

 

 

עוד:

ריפוי קוואנטי

פניני השראה

מיניות מקודשת

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

 

 

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

 הלוואי וזה היה קורה לי.....................אילו היה לי כסף..........................

אהבה............................ קריירה כזו...................אילו יכולתי להרשות לעצמי טיול  ל........................ דירה ב........................

למי לא התגלגלו מחשבות כאילו בראש???  ולא פעם אחת!

 

המשאלות שלנו אחוזות ותקועות בתבניות מחשבתיות ודפוסי מחשבה שהטביעו בנו הורינו (מה לעשות הם תמיד אשמים) המורים, הסביבה החברתית, משפחתית, מסורתית ושאר מוסכמות שלא רלוונטים למי שרוצה   ב  א  מ  ת    להגשים ולהביא לתוך חייה מצב כלכלי משגשג, בריאות, עבודה מסוימת, טיול-מסע, גבר-אישה, אהבה נחשקת ובכלל.......

 

במהלך החיים אנחנו מעט פעמים עוצרות ובודקות את עצמינו מה

   ב  א  מ  ת   אנחנו רוצות?

מה מניע אותי?

מה שולט בעשייה שלי?

ומי בכלל מחליט פה?

אני ורצונותי האותנטיים?  אני ודעות קדומות או של אחרים שלא ממש שייכים לי? מה רוצה הילד הפנימי? מה רוצה מהות הנשמה שלי פנימה פנימה?  האם התשוקה-אגו או הפחד שולטים בי?

 

וכך בדיוק בנקודה זו מתבצר בנו ועולה תחושת הסבל- תחושת הניבדלות- ואי מימוש עד כדי  תחושה  אדירה של פיספוס. וזוהי נקודת ה"t"   כשאנו נמצאים   ב צ ו מ ת   ומבקשים ורוצים לחיות את חיינו  ב מ ל ו א ם !!!  ללא שום התניות וחסימות.

 

וכך כדי לצאת ממעגל אין סופי זה עלינו להשתמש ב"חוק יקומי" שאומר:

שבכל אספקט שבו נירצה להתמקד = אותו נגדיל-נרחיב = ואותו נמגנט ונממש!

 

תחילת התהליך מבקש ראשית "התבוננות פנימית" בעצמנו,

נלמד לזהות מה אנחנו רוצות   ב א מ ת ?  מה עושה אותנו שמחות? מה עושה אותנו אנרגטיות ומלאי חיות?   מה  הצורך האמיתי שלי  כ ע ת ? מהמקום שבו אני נמצאת  ע כ ש י ו!!! ולא מה היה הצורך של הורי, משפחתי, דפוסים עתיקים ומסורתיים שיושבים עלי ומחייבים אותי!

למה אני   ב א מ ת   משתוקק/ת.?.....כמקצוע/ייעוד  - כבן או בת זוג לחיים -  כמקום מגורים – כהוויה או אדם שלם בעל מודעות עצמית – איך אני יוצרת מצבי בריאות פיזית/נפשית/מנטלית ? - מה אני  רוצה להשיג בחיי? – איזה יכולות יש לי שאני רוצה להדגיש ולממש?

ובקיצור    "לזהות  מטרה"  אותנטית, עכשווית בחיי לתת לה  כ ו ת ר ת   ולהאמין בה כמשהו אמיתי שלי! ולהאמין   ב י   שאגשים אותה וזה אפשרי!!

 

לאמונה יש כח רב ומישקל אדיר בהצלחת הגשמת "המטרה"  בכל אספקט בחיים שלנו.

חולים (גם קטלנית) שהאמינו שזה אפשרי יצרו מצבי בריאות וניצחו בגדול.

זוגיות ואהבה שכשלה לאחר זיהוי שורש הבעיה - לקיחת אחריות – והתמקדות במטרה, הצליחו.

אנחנו משקיעים הרבה מאוד אנרגיה בשימור הדפוסים שמקבעים אותנו כמו "פחד",חוסר-ביטחון, "דימוי עצמי נמוך", וכו', וכאשר משחררים זאת אנרגיה ענקית הופכת להיות זמינה  כאן-ועכשיו ונגייס אותה למטרה שלנו שנרצה למגנט.

פעולת המיגנוט לא מאכזבת. אם את/ה נמצא/ת  במצב  הוויתי –סטייט אוף מיינד בתודעה של....אהבה...הצלחה...של שפע...שמחה.... זוהי בדיוק  האיכות שנמגנט ונביא לתוך חיינו.

החוק האוניברסלי אומר  "דומה מושך דומה"

 

חשוב להבין שיצירת המציאות שלנו לא נעשת מכח העשיה ולא מתוך אמירה כלשהי שלנו,   א ל א אך ורק מכח המחשבה והרטט שהיא יוצרת, מחשבה=זו אנרגיה שאנחנו מפעילים ומחשבה זו תמשיך להדהד וכאשר אנחנו נעים לעבר הרמות הגבוהות והעדינות יותר של תדרי האור-אנרגיה, כך ילכו ויתמוססו להם הרבדים הנמוכים יותר החסימות  והאיכויות שלא משרתים עוד את טובתינו באופן מוחלט.

 

ארגז הכלים שלי לשינוי וטרנספורמציה יהיו:

 

* זיהוי האני הפנימי

*ניטרול הפחד והכאב

* זיהוי השפעת העבר על ההווה

*  ניקוי אנרגטי-מנטלי

*  פתיחת ערוצים חדשים

*  קביעת   מ ט ר ו ת

*  חשיבה חיובית ואמונה

*  שינויי דפוסי תבניות מחשבתיות והתנהגויות ישנות

*  טכניקת מיגנוט

*  ריפוי והעצמת תדרים למימוש המטרה המתועלים דרכי ועבודת מודעות סימולטנית שלכם  - תביא להצלחה בטוחה!

 

אני מציעה לכן חלק מתוך שיעור שלי "ליצירת קשר עם המדריך שלך"

נסו חלק זה כתירגול למימוש-מיגנוט.

 

צרו לעצמכן פינה-חדר שקט... מעט חשוך.... נר וקטורת על מנת לטהר ולקדש את העשייה שלכם. הניחו לידכן כלי כתיבה ודפים, שבו בנוחות, עצמו עיניים ...והרפו............ תעברו עם המבט  פנימה ותסרקו אבר, אבר  מכפות הרגליים עד לקודקוד.... פנימה והחוצה וודאו והרגישו כיצד הגוף הופך להיות רפוי.......... נינוח.... משוחרר..... כבד.......... חמימות עוטפת אתכן.......אולי עיקצוץ קל    הרפו.......................התמקדו בנשימות, קחו נשימות עמוקות לאיזור הבטן עיצרו לשניה והרגישו כיצד הבטן מתנפחת ואז...........נישפו בבת-אחת עם כיווץ הבטן, המשיכו כך מספר נשימות הרפיה עד שתחושו ממש משוחררות ונינוחות. אז פיקחו את העינים, קחו עט ונייר ועירכו רשימה     א מ י ת י ת    וכנה של כל "המטרות האמיתיות והעכשויות" שלכן. קחו נושאים מוגדרים כמו:

אני רוצה להצליח בעבודה!

אני רוצה ללמוד להיות מאושרת!

אני רוצה לעשות כסף!

אני רוצה לפתח את הצד היצירתי שבי!

אני יוצר\ת גוף בריא!

.....................................

הוסיפו ככל שעולה על דעתכן וככל שתפרטו יותר בפרטים מדוייקים, בהירים, מתלהבים, מאמינים, עם כל האמוציות ובאופן ברור ומדוייק  למה אתן זקוקות    ע כ ש י ו,  כך תמקדו אליכן סוג של אנרגיה ומציאות שתכנס לחייכם, תהדהד איתכם ותיצור מצב של חומר עבורכם, ככל שתוסיפו רגש בעוצמה אל תוך המחשבה כך מתחזק המימוש!!!

 

ב  ה  צ  ל  ח  ה

מאיה ברש – טראנס מדיום

 _____________________________

הכותבת: מאיה ברש  -  טראנס מדיום

 ייעוץ אישי הדרכה והכוונה. ריפוי קוונטי- רפואת תדרים. תיעול ישיר של תדרים אנרגטיים-קוסמיים היוצרים שינוי תודעתי, פתיחת חסימות וריפוי. כלים ליצירת מציאות. קבוצת מדיטציה והנחיה. ריפוי ומודעות דרך ציור.

058-365990

Maya-bar@inter.net.i

 

  בואי לדבר על זה בפורום פמיניזם ושיוויון
____________________________________________________