ט ר א נ ס  -  מ ד י ו ם – כמצב, כהוויה

מאת:  מאיה ברש

 

 

עוד:

ריפוי קוואנטי

המסע המקודש לעצמי

הארה

 

 

פניני השראה

מיניות מקודשת

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

 

 

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

 מצב של  "ט ר א נ ס " מאפשר  "למדיום"  לחוות   ה ת ר ח ב ות

של התודעה והתבוננות עמוקה.

להתנתק מהאישיות או  "מהאני"  המודע בכל האספקטים כמו פרוש/ ותגובה למציאות ברמה היום יומית, מצב של ניתוק מפה ועכשיו ופתיחת ערוץ מצד שני המאפשר חלל נקי ותהודה עם אנרגיות והוויה אחרת אשר לא ממוקדים בחומר ואינם מוגבלים בזמן פיזי. מציאות אוניברסלית/קוסמית המאפשרת לו לטראנס מדיום קשר וקבלת ידע או התנסות הנמצאים מעבר להכרתו ו/או הכרתו המורחבת וללא שליטה במתרחש.

 

כאשר נמצאים בטראנס מלא זהו מצב של חוסר הכרה מוחלט או התרחבות ההכרה, אין תחושה פיזית של גוף ישנה התרחבות, אין שום מודעות לעולם החיצוני  וכמובן שום דבר חיצוני לא יכול להיות נוכח במצב הוויתי זה.

זוהי מעיין התמוססות והתמסרות מוחלטת ורבת אמון שבה ההכרה יודעת ומקבלת שפע של רעיונות-ידיעות-תובנות-מסרים בקצב מדהים מישות או יישויות מ"המקור".

לעיתים הידע  ו/או הריפוי ניקלט ומתרחש באופן טלפאתי ללא מילים רק "ידיעה" תחושה  "חוויה" התנסות  וזוהי בדיוק נקודת השינוי/הטרנספורמציה.

כך יכולים אנחנו להבין /לחוות את עצמינו ומהותינו שניסתרים מאיתנו לעיתים באופן מושלם לעיתים כחלקים וחלקי חלקים. לא עוד מנקודת מבט  חלקית ומצומצמת ואשליתית של חמשת החושים, אלא באספקט    ה ר ח ב   של ההוויה/הנשמה שלנו.

זהו חיפוש שנובע מתוך החיים הפנימיים ביותר ש"צמא" ו"רעב" אל השורש!!! אל המוסריות שבתוך ההמשך האורגני של עצם הוויתינו לדעת את  " האני השלם " , זוהי התבוננות והתנסות ביקום ובמציאות הפנימית- להפך- מההתבוננות ביקום החיצוני הפיזי שאותו אנחנו רגילים לפרש ולחוות.

 

המסורות העתיקות גרסו שאסור לפרסם או ללמוד את חוכמת הניסתר ובוודאי לא לחוות אותה, כי רבה הסכנה.  לא עוד!!

החומר העובר דרך הטראנס-מדיום  הדימויים האינפורמציה ,הכלים והראיה הרחבה  פתוח וזמין למימדים נוספים ובכך מאפשר מאגר עצום של  ידיעה-התנסות-הבנה-התפתחות והרמת התודעה האישית והכללית.

 

רמת החומר שעובר ואיכותו הגבוהה והנקיה יהיה פועל יוצא של כל

הכוונות

מאפייני האישיות

איכות התפיסה

עומק ההבנה

והיעוד.

של האדם עצמו.

זוהי רמת תודעה שבה התקשורת ברורה ובהירה מאפשרת ליצור מגע עם התודעה החיה של כל אחד ואחד מאיתנו במובן העמוק של הנשמה כיחידה ענקית ואין סופית,עתיקה מכל זמן ומקום שחוותה באין ספור פעמים שהיתה בכדור הארץ וביקומים מקבילים ונוספים ובגופים שונים,

אני את המיפגשים שלי  או ההצצה לתוך המציאות הפנימית של מי שיושב מולי עורכת בחדר עבודה – אך למעשה הם מתרחשים באיזור נטול מרחב "בין המימדים", כאשר אני בטראנס מלא מורגשת אנרגיה עצומה ומלאת השראה גופי וראשי מיטלטלים מעט (נשמע ביזארי - אבל זה לא, זה לוקח מספר דקות ומתאזן) אז יש זמן של שקט ....ובתנופה אדירה היד מתחילה לכתוב  ובמיפגש של ריפוי מתחילה .....לדבר במינעד ענק של טונציות וקולות, שקטים ועמוקים מאוד מרגיעים עם אנרגיה מהפנטת.

ואנרגיה כזו שמיתחוללת בהיתנסות זו יכולה לשנות ולרפא בזמן קצר יחסית תקופת חיים שלמה של האדם. אנרגיה זו טעונה בעוצמה אדירה משלבת ומשתפת את האדם לתוך התהליך כחלק אינטגרלי מהטיפול למטרת לקיחת אחריות ומודעות רצון לשינוי תבניות שלא משמשות אותו עוד ועוזרת לו מתוך  המיבנה האנרגטי ליצור שינוי עמוק בכל הרבדים של

תא-גוף-נפש-רוח.

במידה ואדם ניפתח-מאמין ונאמן לעצמו, מוותר על רעיונות ואמונות מקובעים שלו, ייפתחו לו בתהליך זה אפשרויות להתרחבות,לקבלת  ידע אישי עמוק, זיהוי חסימות  וכלים אפקטיבים לחולל את השינוי תוך תיעול ישיר של תדרים-מתנות  אילו.

 

 _____________________________

הכותבת: מאיה ברש  -  טראנס מדיום

 ייעוץ אישי הדרכה והכוונה. ריפוי קוונטי- רפואת תדרים. תיעול ישיר של תדרים אנרגטיים-קוסמיים היוצרים שינוי תודעתי, פתיחת חסימות וריפוי. כלים ליצירת מציאות. קבוצת מדיטציה והנחיה. ריפוי ומודעות דרך ציור.

058-365990

Maya-bar@inter.net.i

 

  שילחי לחברה                 בואי לדבר בפורום נשים רוחניות   
_______________________________________