ה ת ב ו נ נ ו ת  -   "הסודות הכמוסים"

מאת:  מאיה ברש

 

 

עוד:

ריפוי קוואנטי

המסע המקודש לעצמי

הארה

המסע המקודש לעצמי

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

ריפוי המחלה החברתית באמצעות הכוח הנשי

קלפי הטארות

פניני השראה

מיניות מקודשת

 

 

 

לאומן היוצר קשת אין סופית של מאגרים/כלים המבטאים את יצירתו, אבל   כולם..... כולם................כאחד באים ממקור השראה עליון וממעין נפשו.

הנשמה ביצירה עוברת שינוי מהותי ומצויה בהוויה אחרת לא יום יומית אלא יש בה  מן  ה ק ד ו ש ה   "ההשראה" והיא הופכת לחלק בלתי ניפרד מ"האחד".

זהו מצב אקסטטי של טראנס המאבד מתחושת הארצי הגשמי ומתמסר למסרים הפנימיים ולמה שעובר דרך   " הלב " ולא דרך המח.

האומן נימצא במודעות עמוקה ובהיתעלות הנפש שיוצרת והופכת מהגוף הפיסי מעיין כלי שמקבל- פועל- ומעביר את ההשראה , צורות, צבעים, אותיות, סודות.... ללא מילים, תחושת האי גשמיות והתמזגות מוחלטת עם האני העליון- רוח האלוהים.

אכן מתנות רבות קיבלתי ובהן השראה/קבלת מסרים/סודות/יכולת  לעזור בריפוי וגם  ערוץ השפה האומנותית רוחנית וסימבולית נפתח לי.

שפה ציורית וסימבולית זו מורכבת מקווים ואלמנטים, כל שינוי או צרוף גורם למשמעות שונה כל צרוף אותיות או סימבול מייצג רעיון ו/או ערוץ אנרגיה אשר יוצר מצב תודעתי כזה או אחר על פי התכנים המבקשים לבוא לידי ביטוי.

יש ואפשר להתבונן בציור כציור, אך בציוריי אקח אתכם למסע דרך ההיתבוננות אל הסודות הכמוסים, אל גילויים ותובנות דרך החיבור האנרגטי שיווצר מתוכנו-מסריו-עוצמתו של הציור    לבין     המתבונן.

אפשר לבוא  ב,טקס" עם מהות הציור, הטקסים הרוחניים באים למקד את התודעה והכוונה אשר מאוחדת עם המטרה, הצורך  והרצון שלנו לרפא.....לטהר......להאיר.....לשרת....להתעלות..... על מנת שמהות האור=הקוד האנרגטי שבציור והאנרגיה יפעלו נדרשת כנות, מחויבות והתמסרות לכוונה ולרצון טוב להיתכייל עם התדר והאיכות הנובעת ממנו ובכך נגדיל את האפקטיביות של  תהליך טיקסי זה.

אותיות – מספרים- סימבולים  מורכבים ויוצרים נוסחה מדוייקת באופן פעולתה ברמה האישית וברמה הקוסמית ומיצגת התנסויות אנרגטיות ואלמנטים רבי השפעה הן בכתב  ה "אלף-בית" העיברי/קבלי, הן בכתב החרטומים המיצרי, כתב היתדות הקלטי, אצל הסקנדינביים כתב הרונים וכוי....

 

בחוכמת הקבלה כל אות מסמלת איכות של כח רוחני מסוים וצרוף של מספר אותיות או קבוצת מילים/מישפטים ייצרו  "ערוץ" רוחני אשר יחבר אותנו לתדר מסוים של אנרגיה קוסמית-אלוהית  למימד/יישות/מלאך על פי הצורך והכוונה.

גם הסמלים הארכיטיפים גם הם בעלי תדרים שונים המשתיכים ומתחברים לאיזה עיקרון ואיכות קוסמית שהיא בעצם גרעין ותמצית האנרגיה שלו.

זוהי מעיין תבנית פיסית אנרגטית הבאה במגע עם המימד המנטלי.אנרגיה אינטלגנטית שלובשת לעיתים צורה גאומטרית או מובנת אחרת ומפעילה תדרים אנרגטיים/קוסמים בעלי אופי ואיכות שונה זו מזו והמיוחדת לערוץ יחודי.

באפקטים ובהשלכות שלהם כלפינו.

כאשר ניתבונן בציור אנרגטי זה "חותם דוד" אנו יוצרים קשר מתבוננים בסימבול באותיות "השם" מפנימים אותם, מטמיעים אותם בתוכינו, 

ה  ה  כ  ל  ה     שלהם בתוכינו תיצור ותממש איכות זו בנו.

יש להם לסמלים מעוררי השראה אילו יכולת אמיתית לספק  עבורנו  אנרגיה – ריפוי – אהבה -  עוצמה – היתעלות רוחנית.......וכך לחזק את תהליך ההתמרה בו בחרנו."חותם דוד" פעולתו – פעולת ניצחון והצלחה.

 

 

בוצע  "כעבודת קודש"  במסירות –אהבה- והשראה הציור עבר טקס טיהור.

 

מאיה ברש

 

 _____________________________

הכותבת: מאיה ברש  -  טראנס-מדיום/ ייעוץ/ריפוי/ואומנות חזקה

 ייעוץ אישי הדרכה והכוונה. ריפוי קוונטי- רפואת תדרים. תיעול ישיר של תדרים אנרגטיים-קוסמיים היוצרים שינוי תודעתי, פתיחת חסימות וריפוי. כלים ליצירת מציאות. קבוצת מדיטציה והנחיה. ריפוי ומודעות דרך ציור.

058-365990

Maya-bar@inter.net.i

 

  שילחי לחברה          בואי לדבר   בפורום נשים רוחניות     
____________________________________________________