האסטרולוגיה הסינית של מערכות יחסים

מאת: שרונה פומס

 

 

 

עוד:

פנג שוואי

חשיבה חיובית

שאלות העוצמה

על דיכאון, אמת וריפוי

כבר הייתי כאן פעם

נשמות תאומות וקרובים שברוח

עולם חדש

"כל הנשים זונות"

התבוננות - הסודות הכמוסים

האומץ לחלום ולהגשים

החווייה החוץ גופית

טראנס מדיום - כמצב, כהווייה

ריפוי המחלה החברתית באמצעות הכוח הנשי

כשהחיים נראים לא הוגנים

מקדמות שפע אינסופי ביקום

איזון ושלווה: טיפול בצבעים

מחלה - החלמה

קמטים

לשפר את תדמית הגוף

מניעת סרטן ונטורופתיה

אישה, רזון, ומה שביניהם

 

עוד מאת אירית רושין:

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

מיניות מקודשת

עולם חדש

 

מאת מאיה ברש:

המסע המקודש לעצמי

הארה

 

ועוד:

פניני השראה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         מה יש בעופר גלזר שמושך אליו את הישראלית העשירה ביותר בעולם?

 

מה באמת מושך כל אחד מאיתנו אל בן זוג מסוים? האם צורתו החיצונית?  חשבון הבנק שלו ? תפיסת עולמו? או אחר. האסטרולוגיה הסינית חושפת כלים מרתקים מתוך העולם הטבעי המוכל בתוכנו המאפשרים לנו להכיר את הבחירות הנסתרות שלנו בבני הזוג, בחירות  הנובעות מתוך הצרכים הכמוסים שלנו, המניעים התת הכרתיים ומתוך האנרגיה שחסרה לנו כדי לתפקד בצורה הרמונית.

 

האסטרולוגיה, היוצאת מתוך המטאפיסיקה הסינית עוסקת בניגלה אך בעיקר מייחסת חשיבות לבלתי ניגלה. על פי שיטה זו נוכל להבין מדוע הדוגמנית הצכית היפה בעולם יוצאת עם גבר הנמוך ממנה בכמה ראשים, מדוע השחקנית  דבי מור יוצאת עם עלם הצעיר ממנה בשנים רבות, מדוע הנסיך צארלס העדיף את קמילה, הנשואה, המבוגרת, אחת-העם הנאה, הרבה פחות מדיאנה היפה והענוגה?

 

בניתוח אסטרולוגי כללי זה אבקש  לחשוף צוהר להחלטה המשותפת של עופר גלזר ושרי אריסון לחבור זה לזו. לבקש להבין מה הביא את שרי אריסון להפוך את עופר גלזר לבן זוגה לחיים שלושה שבועות מיום שהכירו, ומה באמת  יש בעופר גלזר עבור שרי, בשבילו היא מוכנה למחול  על "מעידות רומנטיות" מבזות ולהפקיד בידו קרן השקעות בסכומי ענק..?

 

המפה של שרי אריסון

 

 שנה                 חודש                 יום            שעה

יין אש

תרנגול

ייו אדמה

תרנגול

ינג עץ

קוף

     ?

יין מתכת

יין מתכת

ינג מתכת

ינג מים

ינג אדמה

 

 

המפה של עופר גלזר

 

שנה                  חודש                 יום            שעה

ינג מתכת

חולדה

ינג אדמה

נמר

ינג עץ

כלב

     ?

יין מים

ינג עץ

ינג אש

ינג אדמה

ינג אדמה

יין מתכת

יין אש

 

 

               

שרי ועופר שייכים שניהם ליסוד עץ ינג, מבנה האנרגטי הפנימי שלהם זהה, מתוך זה ניתן לראות מכנה משותף דומה בצורת החשיבה, צרכים רגשיים ומניעים אישיים.

 

המיוחד במפה הזו הוא האיזון הנפלא בין הצורך של עופר בבת זוג שתסייע לו להביא את היצירתיות, השאפתנות הרבה, עולם הפנטזיה, שפע הרעיונות שלו לידי מימוש ואת היכולת המדהימה של שרי לתעל את האנרגיה שלה בצורה טובה ולסייע לו בכך.

 

אם נתבונן לרגע בעולם הטבע, חישבו על גו'נגל מלא בעצים צפופים הצומחים לכל הכיוונים המצויים במפה של עופר ואיך הגרזן, יסוד המתכת (המבקר את יסוד העץ) מגיעה מהמפה של שרי ועושה סדר, מקצץ את ענפי העצים, עושה סדר בג'ונגל  ומאפשר לעופר להגיע למיקוד, בהירות, יכולת טובה להסתכל קדימה בצורה רחבה וטובה והוצאה אל הפועל של תוכניות  נדל'ניות או אחרות .

 

שרי מבקשת בן זוג שירכך את הביקורת הפנימית שלה כלפי עצמה וכלפי אחרים, העיסוק בפרטים הקטנים, דקדקנות היתר ויוציא ממנה את הצד הרך, הנשי המבקש להישען על בן הזוג, שאינו נראה לעין. עופר בנחישות הפנימית שלו בספונטניות ובאימפולסיביות שלו  מאפשר לשרי לחבור לעוצמה הפנימית שלה, לרכות, לקלילות, להנאות החיים, לצאת למועדוני שירה בציבור כאחת העם וליהנות מהפשטות של החיים.

 

התרכובת האנרגטית מאוזנת בצורה נפלאה בנוסף לתפיסת עולם משותפת המתבוננת בבן הזוג דרך משקפיים רומנטיות, טריטוריאלית כלפי בן הזוג ובעיקר חשוב לציין קיימת משיכה פיזית חזקה בינהם.

                                                     צילום: ערוץ 2

בעסקת החבילה הזו מביא עופר את השפעתה החזקה של אימו על חייו, נחישות חזקה להצליח, אגו בעייתי, וכמיהה נסתרת לכסף ולעוצמה. שרי מביאה עימה עוצמה, סטאטוס וכוח, המצביעים על אישה חזקה לפחות כלפי חוץ, הנמצאת באחת התקופות הפחות נוחות בחייה בשלב זה עד פברואר 2007.

 

עופר נמצא בתקופה שבה הכריזמה האישית שלו במיטבה, בתקופה המכשירה את הקרקע לזוגיות טובה עבורו  אך לא לאורך זמן. החל מפברואר 2006 הוא נכנס לתקופה בעייתית. הקסם האישי והכריזמה יתחילו להתפוגג וצפויים להגיע  "שיעורים" לא קלים, בצד אכזבות, בתחום הזוגיות.

 

שרי זקוקה מאוד לאנרגיה של עופר שתאזן אותה בתקופה לא קלה זו בחייה אך מפברואר 2007 היא מרגישה שהיא רוצה שינוי, שיבוא לידי ביטוי  בתחום הזוגי לפחות מההיבט הרגשי והאישי.

 

אנו נמשכים לאנשים מסוימים בפרק זמן מסוים בחיינו המתאימים לצרכים שלנו. אך  קורה לעיתים שהאנרגיה של בן  הזוג כבר לא משרתת אותנו יותר ואז אנו יכולים לבחור: להתעלות מתוך מה שיש, דרך מודעות, אל מה שאפשרי כדי לבדוק ולטפל במהמורות שהקשר הזוגי מביא עימו או שאנו בוחרים להמשיך במסע החיפוש בדרך לצמיחה האישית והרוחנית ....זה כבר בידיים שלנו.

 

_____________________ 

מבקשים לקבל כלים מרתקים לעשות בחירות נכונות בתחום הזוגיות, קריירה, בריאות ובכלל לעצב לכם בית המאזן אתכם באופן אישי?

 

אתם מוזמנים להעשיר את עולמכם  בקורס חוויתי ומרתק באסטרולוגיה סינית ("ארבעת עמודי הגורל"), לבנות את המפה האסטרולוגית שלכם ושל אנשים בסביבה שלכם... ולגלות עולם פנימי שטרם היכרתם.

 

לפרטים

http://www.fengshuitherapy.co.il

 

09-7447092, 052-3922661

 

  מעניין? שילחי לחברה                               תגובה: כיתבי לנו          

_______________________________________________