לשנה הבאה עם אור חדש

מאת: אריאן לב

 

עוד:

על הרצון ועל התפילה

ההכנה לחיים

עזרה מן השמים

דיכאון כתובנה והבנה לשינוי

הערות על הבודהיזם

אור ואנרגיות - רטטים חדשים

פנג שוואי

חשיבה חיובית

שאלות העוצמה

על דיכאון, אמת וריפוי

כבר הייתי כאן פעם

נשמות תאומות וקרובים שברוח

עולם חדש

"כל הנשים זונות"

התבוננות - הסודות הכמוסים

האומץ לחלום ולהגשים

החווייה החוץ גופית

טראנס מדיום - כמצב, כהווייה

ריפוי המחלה החברתית באמצעות הכוח הנשי

כשהחיים נראים לא הוגנים

מקדמות שפע אינסופי ביקום

הארה

 

ועוד:

פניני השראה

 

 

 

 

 

 

 

 

ראש השנה כשמו כך הוא, החג הפותח את השנה,  החג המצהיר על סגירת מעגל, העבר ופתיחה של מעגל נוסף.

הרי ידוע שהאדם הגיע אל עולם זה לבצע תיקון, הנשמה קיבלה משימה  לתיקון טרם הגיעה אל הגוף, וכאשר לבשה כסות של גוף (כפי שאנו לובשים בגד) החלה את המסע שלה בגלגול זה על מנת לבצע תיקון, וכך חיה את חייה.

 

אנו חיים את חיינו על מנת לבצע תיקון, אנו מונעים ע"י צרכי האגו שלנו, האגו (הגדרת העצמי) מה אני רוצה, מה אני צריך, מה יביא לי סיפוק והנאה, מה יכתיב לנו את החיים ונראה לנו כי אנו נשלטים מתחושות ויצרים אלו, אך מבחינה רוחנית ההיפך הוא הנכון. אנו נשלטים ומכוונים לפי דרך שנכתבה טרם לידתנו על ידי ההדרכה מלמעלה וכאשר אנו נולדים לעולם אנו הולכים ומניעים את עצמנו לפי דרך זו.

 

כל האנשים שנפגוש, כל האינטראקציות  שנעבור בימי חיינו הן לפי דרך כתובה מראש זאת.

הצורך לספק איזה שהוא צורך המבוסס על האגו שלנו (הצרכים האישיים) הינו מבורך, שכן אם לא היינו חווים חוויה אישית או סיפוק אישי לא היינו עושים כלל. לדוגמא: אני מאוד רוצה להתקבל  לעבודה זו או אחרת או לעסוק בתחום כזה או אחר, זה הוא הינו הצורך שלי, מאחר ואני יודע שאני חווה סוג זה של עבודה, מאחר ואני יודע כי סוג זה של עבודה עושה טוב לבריות או סוג זה של עבודה מעורך על הבריות  או מאידך בסוג זה של עבודה אני יכול להרוויח הרבה כסף, לכאורה נראה כי אני הולך ללמוד תחום מסוים מרצון אישי או מסיפוק אישי, הדבר הנכון - אנו הולכים ובוחרים בדברים ומעשים מהסיפוק האישי שלנו, אבל מבחינה רוחנית אנו הולכים לאותו תחום עבודה או מתקבלים לאותה עבודה רק בכדי לפגוש ולהיות באינטראקציה עם אנשים אשר עימם יש לנו לסגור שיעור מחיים קודמים או דרכם יש לנו ללמוד שיעור מחיים קודמים.

 

אותו הדין לגבי בני זוג, נראה לי שאני יוצא איתה כי היא סקסית, יפה, מעניינת וכד', אך מבחינה רוחנית לפגישתי עימה זה  על מנת לסגור שיעור כל שהוא לבצע סגירת מעגל ולהמשיך הלאה במסע חיי .

לדוגמא: אם אני פוגש אישה ומתחיל מערכת זוגית - הסיבה הראשונית להתחלת הקשר הייתה כי נפגשנו, מצאנו חן אחד בענייני השני, הייתה משיכה ורצינו ללכת על זה, היינו ביחד 5 שנים ופתאום זה נגמר, לא מסתדר אז צריך ללכת הלאה...

מה זה אומר: זה אומר שהתיקון נגמר ומה שהיית צריך ללמוד- למדת ועתה המשך בדרך חייך.

 

כך בכל אינטראקציות חיינו, לדוגמא: פגישה עם אדם  שעשקנו או רימינו בחיים קודמים, תהיה לנו האופציה לפגוש אותו בחיים אלה - ולתקן, לא לבצע את אותה סיטואציה כי על אף הגירוי שיהיה לבצע את מה שעשינו בגלגול הקודם. כמו כן ייתכן שבגלגול הזה אדם זה יהיה אחד שיעשוק איתנו ועליו יהיה להתעלות על הדחף והחשק לעשוק ולבצע תיקון למרות הגירוי ולמרות הדחף.

 

אם כך, אנו מסתובבים בעולם כאשר אנו נפגשים עם אנשים ונפגשים באירועים שעל פניו נראים לנו מקריים, אך אירועים אלו הינם אירועים אשר נכתבו לנו בגורל ואשר בהם עלינו ללמוד שיעור חשוב עד מאוד .

אפילו מקרה זוטר ביותר - אישה נפלה ברחוב, עזרנו לה לקום (או שלא עזרנו לה) גם מקרה זה מקרה שתוזמן מלמעלה וגם בו היה לנו שיעור לסגור, כתוצאה מחיים קודמים אף אם השיעור הינו שיעור קשה או משמעותי מבחינת הסביבה וקירבה שלנו לאותו אדם או סיטואציה. עצם העובדה שסיטואציה זו קרתה זה אומר שזה שיעור קטן שעלינו ללמוד ולתקן מחיים קודמים .

  

לכן ראש השנה הינו חג חשוב ומיוחד עד מאוד, בחג זה נפתחים שערי שמיים ואור מיוחד של חמלה ואהבה יורד אל העולם.

במשך כל ימות השנה שורר בכדור הארץ חושך ואור לסירוגין – וזאת בהתאם לבחירות שכל אדם ואדם עושה בכל רגע נתון.

 חושך, אלו בחירות הנעשות מתוך אגו, כעס, שנאה וחמדנות.  ואור אלו בחירות הנעשות לשם אהבת החיים ולשם אהבת האדם והחי בעולם.

על פי בחירות אלו ושכלולן אנו רואים את כמות האור הנכנסת אל העולם לעומת החושך.

 

אך ראש השנה - זהו חג מיוחד, זה  הוא חג אשר אור גבוה מלא אהבה, חמלה וחסד נכנס לעולם, וזהו שלב מציין עבורנו לבצע התבוננות, לשחרר מאיתנו את כול השיעורים הקשים אשר היו לנו בשנה שעברה, בין אם אלו שיעורים מוכרים ובין אם אלו שיעורים שאין אנו מודעים להם, כלומר בין אם אלו דברים שאנו זוכרים שעשינו, או שעשו לנו ונעשה עוול או חוסר יושר או כל דבר אחר הנותן לנו לחוש כי שיעור זה לא היה טוב, או לא ביצענו אותו כשורה או אם אלו שיעורים שאין אנו היינו מודעים להם והבחירה שלנו לא הייתה נכונה, ולא הייתה בהתאם לתיקון לשמו הגענו לעולם. לדוגמא: עברנו ברחוב ואיש ביקש צדקה ולא נתנו לו ודווקא איש זה ישנה חשיבות מרבית לתת לו צדקה. כי אולי לקחנו ממנו כסף בגלגול קודם והפעם - נתינה לאדם תהיה דרך לשחרר גזל מגלגול קודם, אך אנו לא שמנו לב בעת שהלכנו ברחוב ואף המשכנו ללכת ומבחינת התיקון אשר לשמו באנו נשארנו חייבים. על כן יש את ראש השנה להיטהרות נשמות ובכדי לנקות את עצמנו משיעורים לא גמורים של השנה שעברה, וע"י ניקיון זה נזמן לעצמנו שיעורים טובים יותר לשנה הנוכחית .

 

איך זה מתבצע,  בדיוק כמו אשראי בבנק. אם אנו במינוס, והחשבון הסופי הוא מינוס נקודת הפתיחה שלנו נמוכה יותר, אך אם אנו מנקים את המינוס ומגיעים לנקודת האפס - יש לנו אפשרות לחיות בשמחה וברווחה ללא לחצים ודאגות.  על כן ראש השנה נועד על מנת לעזור לנו לאפס את מצב חשבוננו הרוחני, והנפשי ולאפשר לנו להתחיל מנקודת האפס וליצור לעצמנו חיים טובים יותר השנה.

 

כעת אתן תרגיל פרקטי להיטהרות:

בראש השנה, בחג או לאחר ארוחת החג או ביום שלמחרת:

מצאו לכם מקום שקט ונוח בו אתם יכולים לבצע הרגעות, מקום זה יכול להיות בים, ביער או מקום נוח בבית, וקחו מספר נשימות עמוקות בכדי לבצע רגיעה.

כעת הרפו את השרירים, עברו על כל שרירי הגוף והרפו שריר, שריר, עד אשר אתם נמצאים ברגיעה מוחלטת.

 

כעת סיפרו מ 10 עד  1 בקצב יורד- והירגעו .

דמיינו מסך לבן לפניכם, ועל מסך לבן זה הקרינו סרט, סרט זה יהיה אירועים שעברתם בשנה החולפת. קחו 4-5 אירועים ותנו להם לעבור ולהציג את עצמם לפניכם, ראו מה למדתם באירועים אלו וגלו מה בא האדם והסיטואציה ללמד אתכם באירוע זה (גם אם אירוע והסיטואציה כואבים או לא נעימים נסו להתנתק מבחינה רגשית ותנו לעצמכם את האפשרות לראות ולצפות מהצד בסיטואציה זו). לאחר ההתבוננות והמעבר מסיטואציה זו,  הסתכלו והתבוננו, רק הסתכלו והתבוננו.

 

כעת שימו לב לאור סולרי יפה וטהור שמגיע מלמעלה אל כדור הארץ, אור הנושא בקרבו אהבה גדולה ללא גבול, אור נקי ויפה.

וכעת האור עובר בין כל 5 הסיטואציות מנקה אותן ומזהיר אותן ואתם חשים רגועים, שלווים ונינוחים.

לאחר ניקוי זה קומו ושיטפו את פניכם, צאו אל החלון או הביטו אל השמיים ודמיינו אור סולרי טהור וגדול מגיע משם (נסו לראות זאת ע"י העין השלישית ובעניים פקוחות) וראו איך אור זה נכנס אליכם ישירות דרך קודקוד הראש ושוטף את הגוף ומכניס אליכם בריאות, שפע, אהבה ושמחה וכל אשר תאחלו לעצמכם.

 

היו ברוכים ומוארים

 

שנה טובה ומתוקה

                                                           

אריאן לב

אריאן לב  היא מתקשרת ומטפלת הוליסטית מומחית לתת-מודע, בעלת מרכז הוליסטי ברמת-גן . אריאן התמחתה ופיתחה שיטות רבות וייחודיות לעבודה על תת-המודע על מנת ליצור מציאות רצויה מתוך המצב הקיים. שיטות אילו הינן ייחודיות לאריאן ומפורסמות בארץ ובעולם. 

לאתר הבית: www.arianlev.com

 

    

  מעניין? שילחי לחברה                        תגובה: הגיבי על הכתבה         

__________________________________________