לשחות עם כרישה

ישראלה שטיר-אינשטיין מציעה ליווי עסקי לבעלות עסקים ויזמות

 

עוד במדור עבודה:

איך נצמצם את פערי השכר בין גברים ונשים

מנהלת בעולם של גברים

זכויות העובדת בטיפולי הריון

האם את מנהיגה?

הורות כבית ספר לעסקים

האם את מנהלת רוחנית?

האם אוכל לחזור מחופשת הלידה?

כיצד נפרוץ את תקרת הזכוכית?

למה את נשארת בעבודה שלא מתגמלת?

 

 

 

 

ישראלה שטיר-אינשטיין, נשיאת חברת התערוכות קבוצת שטיר מציעה הדרכה וליווי עסקי לנשים בעלות עסקים וליזמות בתחילת דרכן. שטיר-אינשטיין, בעלת נסיון של 34 שנה בעסקים, החליטה לשתף את דור ההמשך של יזמות בידע שצברה כדי שתוכלנה להשתלב בקלות רבה יותר בעולם העסקים.

 

"לא נעים להודות בזה, אך לנשים יש קושי לשתף אחת את השנייה בידע מקצועי. המיעוט נשי שכן נמצא בדרג ניהולי חושש למקומו ויהסס להושיט יד לעזרה כיוון שהן מתחרות נגד הזרם." אומרת שטיר-אינשטיין "מהנסיון שלי לגברים יותר קל לפרגן אחד לשני בעולם העסקים. יתכן שזה נובע מהשירות בצבאי, אבל אצל גברים נוצרת מהר מאוד תחושה של 'מועדון חברים'. אני כן רוצה לראות דור חזק של מנהלות ויזמות, שלאו דווקא יחליפו נשים בתפקידי ניהול אלא את הגברים."

 

שטיר איינשטיין היא כיום נשיאת קבוצת שטיר (בנה גיל הוא מנכ"ל החברה), ששווי נאמד בכ-50 מיליון ₪. החברה מפיקה תערוכות מקצועיות בארץ ובחו"ל. שטיר- איינשטיין השתתפה בעונה הראשונה של ה"כרישים" ומכהנת חברה בנשיאות איגוד לשכות המסחר.

 

לשטיר-אינשטיין שני ילדים גיל (33) ורוני (18). היא עדיין עובדת עם בעלה הראשון, איתו הקימה את החברה לפני 34 שנה ונמצאת איתו ביחסי ידידות. כיום היא נשואה לאבי אינשטיין קברניט באל על. שטיר אינשטיין חברה במפעלים חברתיים כמו אגודת הידידים של בית החולים "שיבא", תיאטרון 'בית לסין', תיאטרון ה'קאמרי' ופעילה באגודה לקידום החינוך ביפו.

 

לתאום פגישה יש לפנות ליפית קליגר בטל' 03-5626090 שלוחה 0, יזמות מגיעות לפגישה אישית עם ישראלה  שיכולה להוביל לסדרה שלמה של פגישות, אין שום תנאים לתיאום פגישה רק להרים טלפון.

 

   הגיבי על הכתבה                                          מעניין? שילחי לחברה

__________________________________________