יוצרות כותבות על עצמן

דבורה שלפר

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

עבודה של דבורה שלפר

 

עוד ב"הדרך למעלה":

כל הטיפים של הדרך למעלה

סדנאות אינטראקטיביות:

בסגנון "מבחן עצמי"

ארועים וכנסים

ספר חדש

 

 

שמי דבורה שלפר. אני צורפת ומעצבת תכשיטים. לפני כשנה פתחתי עסק אשר מוכר את עיצוביי לחנויות וליחידים. פתיחת העסק היוותה מבחינתי הגשמת חלום של שנים רבות.

 

העניין שלי בתחום התכשיטים החל בגיל 41 עם מציאה מקרית של קופסת כלי עבודה בבית הורי. מאותו רגע עיצוב ויצירה של תכשיטים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיי. לימדתי את עצמי טכניקות עבודה בדרך של התבוננות, קריאה בספרים וכמובן מרעיונות עצמאיים שלי. בשלב מאוחר יותר נרשמתי גם ללימודים צורפות מסודרים במרכז הטכנולוגי לתכשיטנות בתל אביב.

 

על אף העובדה שיצירה תמיד היוותה חלק מחיי,  בחרתי להשאירה בגדר תחביב וללמוד מקצוע פרקטי יותר. פניתי לעסוק בתחומי הכלכלה והניהול אך למרות שהצלחתי והתקדמתי בתחומים אלה, לא מצאתי כל סיפוק או אושר בעבודתי. לאחר מספר שנים, הגעתי למסקנה שאיני רואה את עתידי בתחומים אלה.   לאור זאת, התפטרתי מתפקידי וחזרתי ללימודי צורפות נוספים. בהמשך פתחתי את העסק – דבורה שלפר עיצובים. כיום העסק פעיל כשנה ומבסס לאט ובבטחה את מעמדו בתחום.

 

אני יוצרת תכשיטי כסף בעיצובים מיוחדים ובעבודת יד. מטרתי היא לעצב תכשיטים מקוריים ולא סטנדרטיים כך שיביעו את הייחודיות של כל אחד הבוחר לענוד אותם. התכשיטים מיוצרים בסדרות קטנות כך שקיימים מספר עותקים מועטים מכל דגם.

בין היתר פיתחתי ליין של תכשיטים עדינים ליום יום וליין של תכשיטים מפוארים יותר לאירועים מיוחדים וגם לכלות.

 

הנכם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלי ולהתרשם מהדגמים המוצגים שם: www.ds-design.co.il

או ליצור עמי קשר בטלפונים: 0347435-30 ו/או 848279-050

 

_______________________

רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 002 מילה על עצמך.

 

_________________________________________________