יוצרות כותבות על עצמן

שרה קונפורטי

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

פרט מתוך "חלונות של תקווה" מאת שרה קונפורטי

 

 

עוד ב"הדרך למעלה:

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

שרה – אמנית המוכרת בארץ, שהציגה בעשרות תערוכות בגלריות ובמוזיאונים בארץ ובעולם ומוכרת את עבודותיה בעולם הרחב. דווקא בימים קשים אלו החליטה שרה לפתוח סטודיו חדש בכפר סבא. ב"סטודיו של שרה קונפורטי" שרה מציגה את עבודותיה לקהל הרחב.

 

שרה- אם לבן ולבת, המתגוררת בכפר יונה בבית שנראה כמו "בית קטן בערבה", בגינה בת חצי דונם. אין כמעט פינה בבית, בחצר ובגינה שלא מוטבעים בו מעשה ידיה. בחצר – מאות כדים מצויירים ופסלים, ושער הכניסה כמובן בעיצובה האישי. בסטודיו המשתרע על פני 150 מטר פרושים עבודותיה שהציגה בתערוכות, על פני כל קירות הבית (אפילו בשירותים). שרה מציירת על החלונות, על הדלתות, על שער ביתה, ועל העצים הענקיים הגדלים בגינתה.

 

שרה עוסקת בציור, פיסול, קרמיקה, זכוכית ובתכנון וביצוע פרוייקטים גדולים, כדוגמת עיצוב וציור קיר חזית ביתן האדריכלים (280 מטר) –"חלונות של תקווה"- תערוכת עיצוב 2004, "אנדרטת צומת בית ליד" – 30 מטר גובה על 2.5 דונם. על שטח האנדרטה תכננה גם אמפיתיאטרון, אולם תת קרקעי, 22 חדרי הנצחה ואגם. על הפסלים עבדה 3 שנים.

 

לפרנסתה עוסקת שרה בייצור אריחים וכלים מקרמיקה וזכוכית אמנותיים ובעבודת ידיה,  ובטכניקה הייחודית אפילו בעולם הגדול. בסטודיו היא מציעה לקהל הרחב מלבד אריחים גם כלי בית ומתנות מקרמיקה וזכוכית, יודאיקה – פרוכת לבתי כנסת וויטראג'ים, מזוזות, חמסות, חנוכיות, פמוטים, צלחות מצויירות מקרמיקה וזכוכית, כיורים מצויירים, צלחות לפסח מתנות לבית ולמשרד, וציורי קיר.  דוגמאות האריחים (מעל 10,000) שהיא מייצרת, נמצאות בשלל גוונים ודוגמאות, ריבועים, מעויינים, משולשים, עיגולים, פסים וצורות ייחודיות אחרות כמו צדפים ואלמנטים מעולם הים והחי, אלמנטים למטבח ולאמבט ובשילוב זכוכית . הסגנון הוא ייחודי "אותנטי", אותו העתיקה מעולם האמנות שלה, מוטיבים מזרחיים ומעולם היודאיקה. לסטודיו מגיעים אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים המבקשים דוגמאות ותכנונים ייחודיים למטבח, לאמבטיה, לחיפוי קיר או ריצפה.  שרה משווקת לחו"ל- ארה"ב ואירופה ובארץ לחברות, וחנויות כמו:, קאנטרי פלורס, חלמיש, מוזיאון ינקו-דאדא, רשת זהבי עצמון, רשת אלוני, רשת חרש, רשת חסון, צוק, טופולסקי, רפפורט וכו' .

 בשנים האחרונות שרה שמה יותר על עיצובי בתי כנסת וויטראזים  ועוד.

 

Sara Konforty's Studio      הסטודיו של קונפורטי שרה 

אריחי קרמיקה וזכוכית עבודת יד, ויטראז'ים

עבודות אמנותיות לבתי כנסת , יודאיקה

שרה קונפורטי       Sara Konforty

972-52-3676472               052-3676472

, טלפקס 09-8986812

www.sarakonforty.com/HE/

ks7@zahav.net.il

ויקיפדיה - שרה קונפורטי

בפייסבוק 

 google+

                       

  להגדלת התמונות - לחצי עליהן.

כדי לחזור לדף, לחצי על כפתור החזרה בדפדפן שלך

  ____________________________

רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 200 מילה על עצמך.

 

  בחזרה לגלריית היוצרות

בואי לדבר על זה בפורום פמיניזם ושיוויון

____________________________________________________