יוצרות כותבות על עצמן

טליה בן ציון

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

טליה בן ציון

עוד ב"הדרך למעלה:

ארכיון מאמרים

  בריאות

כל הטיפים

  סגנון חיים

 יעוץ

  כיתבי לנו

 

שלום, שמי טליה בן ציון ואני עוסקת רוב ימי בעבודות יד. בילדותי ציירתי פרצופים לאלפי בובות שייצר אבי. בנעורי, לא קיבלו אותי למגמת אומנות בתיכון ועל כן הוכחתי את כישוריי האומנותיים במגמת כלכלת בית... לאחר שירותי הצבאי רציתי מאד להוכיח לעצמי ששיקולי ביה"ס היו מוטעים ולמדתי גרפיקה בלימודי חוץ של ה"טכניון" תוך כדי עבודתי באוניברסיטת ת"א כציירת ממצאים ארכאולוגיים.

במשך השנים למדתי ועסקתי במגוון נושאים במסגרת אומנותית: צורפות, ויטראז', רישום ועוד. כמו גם בתחומים אחרים כגון ניהול ובעלות של חנויות פרחים ובגדים, עבודות שונות בטלוויזיה ובעיתונות ועוד.... כל זאת תוך כדי סיום לימודי תואר ראשון והקמת משפחה.

ולעיקר – בשנת 1998 התחלתי לפסל ונישבתי.  מצאתי את עצמי מרוכזת בנושא הפיסול רוב הזמן. לפני כשלוש שנים חליתי בסרטן השד וגיליתי את המופלאות שבריפוי תוך כדי יצירה. את חוויותי הריגשיות העברתי לחומר ולאחר מכן ליציקות הברונזה.  גיליתי גם את אפשרות הכתיבה הנובעת מתוך המצוקה ולאחר מכן מתוך הכרת התודה, תחום שמעולם לא חלמתי שאגע בו.

בשנה האחרונה התוודעתי לנושא ה"ציור האינטואיטיבי", תחום מופלא נוסף לריפוי ריגשי. אני מזמינה אתכם להכנס לאתר שלי ואהיה מאושרת אם אוכל לתרום ולו במעט להעצמה ולאופטימיות.

זוהי הזדמנות נהדרת להודות לשתי חברותי, רבקה ברנשטיין, שבנתה לי את האתר בסבלנות ובאהבה רבה, ולנורית הניג שתומכת ומפרגנת ללא לאות.     www.taliabz.co.il 

______________________________

רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 200 מילה על עצמך.

בחזרה לגלריית היוצרות

 

  שילחי לחברה                     
____________________________________________