יוצרות כותבות על עצמן

סימונה לרום

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

עוד ב"הדרך למעלה:

 ארכיון מאמרים

  בריאות

 כל הטיפים

  סגנון חיים

  יעוץ

  כיתבי לנו

 

שמי סימונה לרום,  M.A. בפסיכולוגיה - מנחה התפתחותית בטיפות חלב ומנחה קבוצות העשרה להורים ותינוקות עד גיל 3.  בעלת ידע וניסיון רב בגיל הרך- התמחיתי ב"מכון הורים"  ובחינוך יצירתי – תנועה, דרמה יוצרת, אומנות פלסטית ותיאטרון בובות. כל הידע הנהדר והמהנה הזה שצברתי, מהווה בסיס ומקור לפעילויות  העשרה יצירתיות, צבעוניות וחווייתיות  -  שיש בהן הרבה מוזיקה, תנועה, דקלומים, שירים, ושימוש באבזרים מקוריים.

 

עם הזמן יצרתי את כלי העבודה שלי – בובות כפפה מבד לבד, התפורות  בעבודת יד – שמהוות בסיס לעבודה עם התינוקות, בובות צבעוניות ומושכות את העין ועם זאת מאוד נגישות למגע התינוקות. לכל בובה יש בדרך כלל דקלום או שיר נילווה – הכל בהתאם לתחום ההתפתחות עליו אני עובדת או מושג שאני רוצה להדגיש.   בין הבובות – ה"גיבורים" המוכרים של הגיל הרך – חיפושית "קטנטנה ...הוי כמה היא מסכנה....", פרפר "שב אצלי על כף היד ...", תרנגולת "על הראש מה יש ...כרבולת..." ואפרוח "קט ורך נוצה – בקע מהביצה", צב "צא צא צא ", חתול ועכבר, " על ההר ישב עכבר – בא חתול טיפס ממול."...

ועוד ועוד ...תענוג אמיתי.

 

בכל פעם שאני יוצרת בובה חדשה – זהו אושר גדול ונירוונה אמיתית. יש אהבה בכל תך ובכל חתיכת בד - ממש כמו צייר עם בד הקנווס והצבעים.

 

אני יוצרת את הבובות גם לאנשי מקצוע –  בתחום החינוך או הטיפול - שאוהבים כמוני להשקיע בעבודתם, לשמח ולהעשיר את עולמם של הורים ותינוקות.

ליצירת קשר – טל- 03:7311028

מייל – simona-7@zahav.net.il

אתר:        http://www.gilrach-creative.com
 

 

_________________________

רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 200 מילה על עצמך.

בחזרה לגלריית היוצרות

 

שילחי לחברה                     

____________________________________________