-

 

יוצרות כותבות על עצמן

מירה סגל פלד

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

עוד ב"הדרך למעלה:

 ארכיון מאמרים

  בריאות

 כל הטיפים

  סגנון חיים

  יעוץ

  כיתבי לנו

 

מירה סגל פלד

תכשיטנית

 

לקחת חומרי גלם כמו כסף, זהב, אבני חן ויהלומים, ליצור מהם תכשיט, לראות את שביעות הרצון / את החיוך מהשלמות ולהרגיש את החיבור ליצירה, הם ההוויה של עבודותיי.   

 

בצעירותי החיבור לעיצוב ויצירה היה טבעי, בכל הזדמנות ובלי הרבה מחשבה על למה ואיך מצאתי את עצמי מתיכה, חותכת מלחימה, משבצת, משייפת ומבריקה טבעות, שרשראות צמידים עגילים ותליונים למיניהם, אצל יוצרים אחרים.

 

השתלמתי ועבדתי בחו"ל מספר שנים (פריס, ואיסטנבול) ולאחר גירושיי התחלתי ללמד צורפות ותכשיטנות במכללה לאומנויות "שנקר" ובמקומות נוספים.

 

כל השנים אני מעצבת ומייצרת תכשיטים מכסף וזהב כולל שיבוץ יהלומים עבורי ועבור אחרים מתוך ראייה והבנה לאופי המיוחד, לאישיות, למבנה הגוף, תווי הפנים והאפיון / הצורך עבורו מיועד התכשיט. כפי שאמר לי יוצר פריסאי "יכולתך להשתלב בתוך אחרות להבין אותן ולראותן עונדות את התכשיט מניעים את אומנותך", כיום אני רואה את עצמי כמי שיכולה וראויה להיות התכשיטנית האישית שלך.                      

 

בתקופה האחרונה פיתחתי טכניקת עבודה המבוססת על שזירה של חוטי כסף וזהב ואני יוצרת תכשיטים ועיטורים לשמלת כלה ושמלות לארועים מיוחדים תוך שימוש בטכניקה בלעדית זו בשילוב עם פנינים ואבני חן. האפשרויות להתאים בין תכשיטים שונים ובין פרטי לבוש מעוטרים בשזירות דומות הנו ללא גבול.   

הסטודיו שלי נמצא בנתניה, מתקיימות בו סדנאות לעבודה עצמית של חובבים ויוצרים, אני מלמדת ומעבירה קורסים וכמוכן חנות מפעל אשר מייצגת את יצירתי, הנכן מוזמנות.         

 

ליצירת קשר:

"פנטזיה – הסטודיו של מירה" רחוב פנקס 45 נתניה (א.ת. ישן)

טלפקס: 2118281 – 072

טל' נייד: 35444413 – 050

e-mail: s.etzot@012.net.il

  

רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 200 מילה על עצמך.

בחזרה לגלריית היוצרות

  שילחי לחברה                     
___________________________________________