-

 

יוצרות כותבות על עצמן

חגית לביא

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

עוד ב"הדרך למעלה:

 ארכיון מאמרים

  בריאות

 כל הטיפים

  סגנון חיים

  יעוץ

  כיתבי לנו

 

חגית לביא יוצרת ואמנית בעלת גלריה המתמחה בציורי אווירה עם דגש על ציורי אבסטרקט המצוירים בצבעי אקריל על קנווס.

 

היצירה שלי ייחודית בכך שנעשית בשיתוף מלא של הלקוחות ובהתאם לטעמם, לאופי ואווירת המקום שבו הציורים יימצאו, מכאן "להתחבר לטעם שלך". אני מאמינה שבכל אדם ישנו חלק אומנותי סמוי שלא תמיד הוא מודע אליו וגם אז לא תמיד ביכולתו לממש. מימוש הפוטנציאל האומנותי באמצעותו של אומן מנוסה, מעניק איזון והגשמה לכל אדם ובמיוחד לאלה שעולמם רחוק מעולם האומנות. אני עוסקת גם בנטורופתיה ורפלקסולוגיה וסטודנטית לפסיכולוגיה.

אני תושבת צור הדסה, מקום עם נופים מרהיבים אשר נותנים לי השראה רבה לציור אשר מאופיין בכמה סגנונות אשר מתחדשים כל הזמן. הציורים מאופייניים בגוונים חמים וטקסטורות שונות אשר נותנות לסביבה מראה מיוחד ואיכותי ומעשירות אותה.

לכל ציור מוענקת תשומת לב ייחודית ומחשבה של שילוב צבע, צורה ודימיון המותאמים לטעמם האישי של הלקוחות ולחלל בו הם חיים ועובדים , ומעניקים קשת רחבה של רגשות היוצרות תחושת הרמוניה. הציורים מתאימים לדירות, משרדים, עסקים, לאנשים אשר לא יכולים להשקיע כסף רב בעיצוב מחדש של הבית לעיתים ציור חדש יכול לעשות שינוי אדיר בתחושת חלל המגורים או העבודה. כמו כן הציורים מעניקים למעצבי פנים ואדריכלים כלי חשוב ביותר לעיצוב הסופי של המרחב. ניתן לרכוש ציורים מוכנים בגלריה.

  

עבודות נוספות ניתן לראות באתר

     http://picasaweb.google.com/hagitlavy/Hagitspaintings

בקרוב תיפתח גלריה חדשה בצור הדסה

__________________
רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 200 מילה על עצמך.

בחזרה לגלריית היוצרות

                                                          שילחי לחברה 
___________________________________________