כשאנחנו מאוהבים, אנחנו מושכים יותר!

מאת: אוריאלה פז-מורין

 

עוד על זוגיות:

 

יום העצמאות שלי

מה באמת הורס לנו את האהבה?

רשת קשר

ט"ו באב - מהמקורות למציאות

אהבה זה (מאד) כואב

דניאלה לא מתנדפת

אהבה בעיני המדע

רישיון לאהבה וזוגיות

נשים מתבוננות בעצמן

אלמנים בצרות

סוד הקשר המודע

המדריך למתגרש\ת: לשרוד את החגים

 

פנויים\פנויות

 

שמתם לב שכאשר אתם בתחילתו של קשר זוגי, אנשים נוספים "מתחילים" איתכם? כשאנחנו אוהבים ונאהבים- התדר שלנו משתנה. לכן נמשכים אלינו אנשים נוספים כשאנו מתחילים קשר זוגי.

 

יצירת זוגיות בחיינו דורשת "הכנת שטח" מקדימה ומתחילה מהרצון ליצור קשר זוגי של אהבה בחיינו. ממש כמו לפני חגיגה או אירוע חשוב בחיינו, אנחנו רוצים ליצור את המרחב שיביא להצלחת האירוע.

 

חלק מאיתנו יגלה  בבדיקה פנימה, סיבות מגוונות ומעניינות להנציח את המצב הקיים: אולי נוח לנו בחיים העצמאיים שלנו, בלי צורך להתחשב באדם אחר, או לסבול את ההרגלים שלו או שלה? אולי מתאימים לנו כעת קשרים לא מחייבים? האם זוגיות הינה דבר מאיים או מפחיד כתוצאה מפגיעה שנוצרה בעבר, וכעת אין לנו רצון ליצור זוגיות כדי לא להיפגע שוב? האם ישנו קשר קודם שטרם סגרנו, ואשר מותיר את המערכת הרגשית שלנו לא ממש פנויה לקשר חדש?

 

שאלו את עצמכם: האם אתם אכן מעוניינים עכשיו בקשר זוגי? משתוקקים? פנויים בכל מובן, רגשית ומעשית?

 

עלינו להיות ברורים ברצונותינו, כשמחליטים למגנט זוגיות חדשה  צריך לדעת שדפוסים וקשיים שבהם אנו נתקלים בקשר אחד- עלולים לשחזר את עצמם בקשר הבא, אלא אם כן אנו עושים עבודת מודעות ומשנים דברים במערכת שלנו (אכן כן, אנחנו יכולים לשנות רק את עצמנו).

 

זה מתחיל מההבנה שהמציאות שלנו כרגע, כפי שהיא, היא בדיוק בהתאם לתדר שלנו. אנחנו משדרים בכל רגע, גם אם איננו מודעים לכך. ממש כפי שהטלפון הסלולארי שלנו מקרין את התדר שלו לסביבה. אנחנו מגנט אדיר, הרוטט כל העת בתדר שלו. לפי מבנה ואיכות המגנט הפנימי שלנו- אנחנו מושכים וממגנטים אלינו מציאות חיצונית. שמתם לב שכאשר אתם בתחילתו של קשר זוגי, אנשים נוספים "מתחילים" איתכם? כשאנחנו אוהבים ונאהבים- הרטט שלנו משתנה. לכן נמשכים אלינו אנשים נוספים כשאנו מתחילים קשר זוגי.

 

משמעות הדבר היא, שאם ברגע זה אינכם בתוך זוגיות, משמע המערכת שלכם איננה מכווננת לתחנת השידור של מגנוט זוגיות. ברגע שבו אתם רוטטים ומפעילים תחנה זו, אתם יוצרים זוגיות בחייכם.

 

לעיתים יש במערכת שלנו חסמים לא מודעים, שלא מאפשרים לנו להיפתח לזוגיות ולאהבה. חלקם קשור בכלל לילדות ולהתנסויות קודמות שלנו. רובם 'באגים' שאינם גלויים לנו, אך מנהלים את חיינו.

 

אז מה עושים?

 

כדי לשדר את קסם המגנטיות שלכם, עליכם להיות כבר כעת בידיעה, שיש לכם זוגיות הרמונית, תומכת אוהבת. לא רק כמחשבה, אלא כידיעה פנימית. בדיוק כפי שברור לכם מהו שימכם ומקום המגורים שלכם- כך צריכה להיות לכם ברורה נוכחותה של זוגיות בחייכם, כבר כעת.

 

רובנו, ברוב הזמן, עסוקים ב"תודעת החסר". אנו עסוקים ב"אין לי". מרגישים קורבן של נסיבות. שואלים: "למה זה קורה/ לא קורה לי?", ובכך ממגנטים אלינו 'אין' ו'חסר' בהתאם. מה שאנו משדרים, הוא בדיוק מה שאנו מקבלים כהדהוד בחזרה. השכילו לבחור את התודעה הפנימית שלכם.

 

שימו לב, ידיעה זו צריכה להתקיים בתוכנו גם, ובעיקר, אם היא איננה מתקיימת בפועל ברגע זה במציאות הפיזית. תהליך זה צריך להיעשות ללא תלות או קשר לרשימת הנתונים האישיים שלכם. רשימת הנתונים לא רלוונטית. שימו בצד את משפטי אי-האמון. בתקופה שבה רציתי למגנט בן זוג אל חיי, לא הייתי עסוקה בשאלה: "מי ירצה אחת בת 35 עם 2 בנות גדולות?", לו הייתי נותנת מקום לתהייה מסוג זה- לא הייתי מצויה בתדר המגנוט. להיפך. היה לי ב ר ו ר שיש לי בן זוג! בתודעה הפנימית שלי. וכך אמנם מגנטתי אותו.

 

כשאתם עוטפים את עצמכם באהבה, האחרים יימשכו אליכם, כי אתם "אהיבים". אתם הופכים להיות מגנטיים לאהבה. כשאתם מאפשרים לעצמכם להשתעשע בידיעה שאתם כבר כעת בתוך זוגיות, האנרגיה שלכם משתנה. אתם הופכים להיות קורנים. אתם משדרים ומרגישים אוהבים ונאהבים. וזה בדיוק מה שמושך אליכם מציאות התואמת תדר זה בדמות בן/בת זוג. היו בתודעתכם בתוך זוגיות חמה, אוהבת, מלטפת, כרגע.

 ________________________

כותבת המאמר היא אוריאלה פז-מורין מפתחת שיטת אומגה-O.P.M. שיטת אומגה משלבת בתוכה שימוש ואימון בכוח התודעה והמגנוט לשם יצירת מציאות רצויה. השיטה מהווה "מכון כושר" אישי וכוללת כלים מעשיים וקלים להפעלה המשפיעים על איכות החיים, בגוף ובנפש.

www.oriella.co.il

 

  ____________________

תגובות:                                               מעניין? שילחי לחברה   

   

_____________________________________________