אהבה זה (מאוד) כואב

או: 10 דייטים מהגיהינום הרומנטי.

באדיבות: אתר xlove

 

 

עוד על זוגיות:

דניאלה לא מתנדפת

אהבה בעיני המדע

רישיון לאהבה וזוגיות

נשים מתבוננות בעצמן

אלמנים בצרות

סוד הקשר המודע

המדריך למתגרש\ת: לשרוד את החגים

 

פנויים\פנויות

 

כל אחד מאיתנו חווה זאת. מדברים, מתעניינים וקובעים פגישה. הנה 10 טיפוסים שהדייט איתם לא יכול להיות פחות מרע. פרויקט מיוחד ומשעשע לכבוד ט"ו באב.

 

1. החסכן - הטיפוס החסכן, יקבע איתך במקום המפגש, כדי לא לבוא לאסוף אותך, חלילה, ואם יבוא- יוציא לך קבלה על חצי מסכום הדלק שבוזבז עליך. הוא יביט בך במבט מזועזע כש"תעזי" להזמין עוגה או את כוס הקפה הגדולה ביותר. הוא לעולם לא יתנדב לשלם עליך. אל תתפלאי אם יאמר לך ששכח את הארנק בבית, ושבסופו של דבר את גם תקפיצי אותו הביתה (מן הסתם הוא יגור עם ההורים גם בגיל 35, לחסוך בהוצאות..).

  

2. השעון הביולוגי האנושי -  היא מתקתקת כמטען צד. שתי דקות לאחר תחילת המפגש היא כבר תפרט לך כמה ילדים היא רוצה, איך יקראו להם בשמות החיבה ועל הסדרי הראייה שלהם למקרה שתתגרשו. את המילה "אמא" היא תזכיר כל משפט שני בצירופים שונים כגון:"אוי. אני מתה להיות אמא", "אמא שלי כבר לוחצת..", "האמהות עשתה לנורית רק טוב..". אם ייווצר בך הרושם, שהיא בעצם מחפשת תורם זרע ואולי גם מפרנס- מן הסתם אתה צודק.

  

3. הפלרטטן -  גם אם אינך קנאית מטבעך אחרי הדייט איתו- את תהיי. בתחנת דלק הוא יבחן את המתדלקת מכף רגל ועד משאבת הדלק, ברמזורים יעשה עיניים, תוך כדי שיחה איתך, לכל נהגת, הולכת רגל ושוטרת תנועה, במסעדה הוא כמעט יתנפל על המלצרית במקום על האוכל. את תהייה שם אומנם, אבל תכיני ספר טוב, כי בן זוגך לדייט הכושל יהיה מרוכז באחרות.

  

4. שבורת הלב -  היא נפרדה לפני שנתיים מהאקס אבל בסוף הפגישה אתה תרגיש כאילו יצאת איתו - ולא איתה. היא תיזכר בו בכל רגע נתון במה הוא אהב, איך היה אוכל את הסטייק שלו, תשתף אותך בכל פרטי ההיכרות והפרידה שהותירה אותה ככה. בסוף הפגישה אתה תהיה מאוהב בו כל כך עד שלא תישאר לכם ברירה אלא לנחם זה את זו.

  

5. החוקר - הוא ישב מולך בעיניים בוחנות, ידיו קפוצות ומצחו מקומט ממחשבות. את לא תדברי- את תעידי בבית המשפט לענייני אהבה. כשתמחי בחשש שאת רוצה להכיר אותו גם הוא יפלוט "לא בי עסקינן, קודם בואי נדבר עליך" וימטיר עליך שאלות שישאירו אותך הלומה. הוא יחקור את כל מערכות היחסים שלך כולל עם הכלב הדני של שכנתך, חיי המין שלך והתסביכים שלך. את לא תרגישי מוחנפת. את תרגישי מותקפת. הוא מאמין שחייבים לטלטל אותך ולבדוק את סף הסיבולת המנטאלית שלך. כיף ,כנראה, לא יצא לך מדייט סיוטי זה.

 

6. העסוק - הוא יהיה עסוק בלקבל כל טלפון שיכנס ולא יטרח לסנן או חלילה להשתיק את הטלפון ומכשירי הקשר שלו. הוא יפלבל בעיניו בחיוך קטן שזה "נורא חשוב" והוא "תיכף איתך". לא. הוא לא יהיה איתך. הוא ישאב אל עסקיו ואת תאלצי לשעשע את עצמך באיזה משחק סודוקו או ניסיון בריחה נועז. עבודה- ,יש לך מספיק.

 

7. הרוחנית - היא חזרה הרגע מעשרה ימי ויפאסנה והיא בדרך לסדנת רייקי במצפור בגליל. היא תסרב בנימוס ללגום כל משקה אלכוהולי - כי זה מבלבל לה את המרידיאנים. תאלץ לפגוש אותה על חוף הים כי שם היא תרצה שתעסקו יחד במדיטציה מרגיעה.היא נורא תתאכזב כשתדע שאתה לא עוסק בדמיון מודרך ושאין לך כוונה ללכת לסדנת צחוק בקרוב.

  

8. שונא הנשים - את תיהני מהערב הזה כמי שנפלה בשבי האירני. הוא יוצא לדייטים כי ככה צריך, לא כי הוא רוצה. בשיחה על פוליטיקה הוא יכנס חזיתית בכל חברות הכנסת, כי "מה אישה מבינה בניהול מדינה", יזלזל בכל נשות הקריירה הקיימות ויביט בך מזועזע כשתספרי לו שאת קפטן בקבוצת כדורסל נשים מקומית. הוא חושב שחייו הם מסע סבל נצחי בין המין הנשי והמיותר. חוץ מאמא שלו, כמובן.

  

9. הנזירית -  על בדיחת סקס קטנה שתספר במטרה להמיס את הקרח היא תגיב בפנים חתומות. מין בעיניה הוא לא נושא לבדיחה. אווירה מינית טעונה אתה לא תחוש באוויר, אלא אדי קרח שיצאו ממנה. היא תישאר מכונסת בעצמה, תדחה כל פלרטוט שתעז לפלרטט איתה בכעס עצור ותירה לכיוונך שבגלל גברים כמוך היא עדיין בתולה ושסקס עושים רק למטרת הבאת דור המשך לעולם. סוג של סירוס מילולי  - זה מה שיהיה שם.

  

10. האובססיבי - בתחילת הפגישה הוא כבר ידרוש לקבוע מפגש נוסף, שלא לדבר על כך שהוא ירמוז לך, ולא בעדינות, שהוא מעביר אליך את חפציו ושמגורים משותפים הכרחיים לכם. בטרם תתיישבו הוא כבר יהיה מאוהב עד עמקי נשמתו ויעיר בקול רם לגבר זר שחלילה העיז להביט בך . הוא יודיע לך שמבחינתו מהיום ידידיך הם נחלת העבר - כי לאישה "שלו" אין ולא יהיו ידידים זכרים. מחאותייך על היותך יצור עצמאי ובעל דעות משלך יחלפו ליד אוזנו כשהוא יזמין עבורך, ללא התייעצות, במסעדה, ויעיר לך על מחשופייך. את תרגישי בדייט עם אבא שלך. וזה בתנאי שאבא שלך הוא קונטרול פריק עם אובססיות קשות.

 

 

*           *           *           *           *           *           *           *

 

אתר ההיכרויות XLOVE  הוא מגרש המשחקים למבוגרים וגן עדן לנשים, בו כל אישה יכולה לממש את הפנטזיות שלה. רשומים בו כ 130,000 חברים, מה שהופך את XLOVE לאתר ההיכרויות האינטימיות המוביל בישראל. כ-45% מהרשומים הן נשים אשר מחפשות קשר אמיתי מסוגים שונים.

 

  ____________________

תגובות:                                               מעניין? שילחי לחברה   

   

_____________________________________________